Գլխավոր › Գործատուներ › The Nephrology Group, Inc.,
The Nephrology Group, Inc.,. H-1B աշխատավարձեր և սպոնսորինգ
The Nephrology Group, Inc.,-ը ներկայացրել է 18 աշխատանքային պայմանների դիմում H-1B և համապատասխան վիզաների համար 2023–2026 ֆինանսական տարիներին. հավաստագրված՝ 15։ Միջին առաջարկված աշխատավարձը՝ $275 000։
Սպոնսորում է The Nephrology Group, Inc.,-ը H-1B վիզաները։
The Nephrology Group, Inc.,-ը ներկայացրել է 18 աշխատանքային պայմանների դիմում 2023–2026 ֆինանսական տարիներին, վերջինը ներկայացվել է 22 ապր, 2026 թ.-ին։ LCA-ն H-1B դիմումի առաջին քայլն է, ուստի գործատուն սպոնսորել է կամ պատրաստվում է սպոնսորել H-1B աշխատակիցներ. սա չի երաշխավորում սպոնսորինգը կոնկրետ պաշտոնի համար։ Ստուգեք գործատուի սեփական աշխատատեղերի գրառումները։
Աշխատավարձեր ըստ պաշտոնի
| Պաշտոն | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| Physician (Nephrologist) | 6 | $276 640 |
| Physician (Hospitalist) | 4 | $275 000 |
| Nephrologist-Hospitalist | 3 | $275 000 |
| Facility Medical Director | 1 | $240 000 |
| Nephrologist | 1 | $175 000 |
| Vascular Surgeon | 1 | — |
| Business Intelligence and Analytics Manager | 1 | $83 200 |
| Physician - Internal Medicine Hospitalist | 1 | $275 000 |
Դիմումներ ըստ ֆինանսական տարվա
| Ֆինանսական տարի | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| 2023 ֆինանսական տարի | 4 | $257 500 |
| 2024 ֆինանսական տարի | 3 | $225 000 |
| 2025 ֆինանսական տարի | 7 | $274 998 |
| 2026 ֆինանսական տարի | 4 | $275 820 |
Գերակշռող աշխատավարձի մակարդակներ
- Մակարդակ I (մուտք)31%
- Մակարդակ II (որակավորված)15%
- Մակարդակ III (փորձառու)8%
- Մակարդակ IV (ամբողջությամբ կոմպետենտ)46%
Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։
Որտեղ են աշխատատեղերը
Մասնագիտություններ
Վերջին դիմումներ
| Պաշտոն | Հիմնական աշխատավարձ | Տեղակայում | Ներկայացված է | Մեկնարկի ամսաթիվ | Կարգավիճակ |
|---|---|---|---|---|---|
| Physician (Hospitalist) | $276 640 | Selma, CA | 22 ապր, 2026 թ. | 01 օգս, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Nephrologist-Hospitalist | $275 000–$295 000 Մակարդակ I | Bakersfield, CA | 23 հնվ, 2026 թ. | 04 փտվ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Physician (Nephrologist) | $276 640 կես դրույքով · Մակարդակ IV | Tulare, CA | 20 հնվ, 2026 թ. | 15 ապր, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Nephrologist-Hospitalist | $274 976 կես դրույքով · Մակարդակ I | Bakersfield, CA | 15 հնվ, 2026 թ. | 15 հնվ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Business Intelligence and Analytics Manager | $83 200 Մակարդակ II | Fresno, CA | 09 մյս, 2025 թ. | 01 հոկ, 2025 թ. | Հավաստագրված |
| Physician - Internal Medicine Hospitalist | $275 000–$295 000 | Fresno, CA | 15 ապր, 2025 թ. | 16 հնս, 2025 թ. | Հավաստագրված |
| Physician (Nephrologist) | $276 640 Մակարդակ IV | Fresno, CA | 15 ապր, 2025 թ. | 15 հլս, 2025 թ. | Հավաստագրված |
| Physician (Hospitalist) | $274 997 | Fresno, CA | 15 ապր, 2025 թ. | 15 հլս, 2025 թ. | Հավաստագրված |
| Physician (Hospitalist) | $274 997 | Fresno, CA | 14 ապր, 2025 թ. | 15 հլս, 2025 թ. | Հետ կանչված |
| Physician (Nephrologist) | $276 640 Մակարդակ IV | Fresno, CA | 14 ապր, 2025 թ. | 15 հլս, 2025 թ. | Հետ կանչված |
| Vascular Surgeon | $416 000–$624 000 կես դրույքով | Fresno, CA | 12 հնվ, 2025 թ. | 01 փտվ, 2025 թ. | Հավաստագրված |
| Nephrologist-Hospitalist | $275 000–$295 000 Մակարդակ I | Bakersfield, CA | 04 սեպ, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Physician (Nephrologist) | $276 640 կես դրույքով · Մակարդակ IV | Hanford, CA | 20 փտվ, 2024 թ. | 01 մրտ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Nephrologist | $175 000 Մակարդակ I | Newark, NJ | 30 հնվ, 2024 թ. | 01 հլս, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Physician (Hospitalist) | $275 000 Մակարդակ IV | Tulare, CA | 08 մյս, 2023 թ. | 01 օգս, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Physician (Nephrologist) | $275 000 Մակարդակ III | Selma, CA | 07 մյս, 2023 թ. | 01 օգս, 2023 թ. | Հետ կանչված |
| Facility Medical Director | $240 000 Մակարդակ II | Tehachapi, CA | 10 ապր, 2023 թ. | 01 օգս, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Physician (Nephrologist) | $276 640 կես դրույքով · Մակարդակ IV | Tulare, CA | 03 ապր, 2023 թ. | 24 ապր, 2023 թ. | Հավաստագրված |
Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։