Գլխավոր › Գործատուներ › Nuvacore Inc.
Nuvacore Inc.. H-1B աշխատավարձեր և սպոնսորինգ
Nuvacore Inc.-ը ներկայացրել է 9 աշխատանքային պայմանների դիմում H-1B և համապատասխան վիզաների համար 2023–2026 ֆինանսական տարիներին. հավաստագրված՝ 9։ Միջին առաջարկված աշխատավարձը՝ $182 534։
Սպոնսորում է Nuvacore Inc.-ը H-1B վիզաները։
Nuvacore Inc.-ը ներկայացրել է 9 աշխատանքային պայմանների դիմում 2023–2026 ֆինանսական տարիներին, վերջինը ներկայացվել է 19 հնս, 2026 թ.-ին։ LCA-ն H-1B դիմումի առաջին քայլն է, ուստի գործատուն սպոնսորել է կամ պատրաստվում է սպոնսորել H-1B աշխատակիցներ. սա չի երաշխավորում սպոնսորինգը կոնկրետ պաշտոնի համար։ Ստուգեք գործատուի սեփական աշխատատեղերի գրառումները։
Աշխատավարձեր ըստ պաշտոնի
| Պաշտոն | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| Member of Technical Staff, Design Verification | 3 | $156 853 |
| Member of Technical Staff (RTL) | 2 | $189 914 |
| Member of Technical Staff (SoC Model) | 1 | $182 534 |
| Member of Technical Staff (CPU Performance Modeling) | 1 | $229 590 |
| Member of Technical Staff (CAD) | 1 | $229 590 |
| Member of Technical Staff (Design for Test) | 1 | $229 590 |
Դիմումներ ըստ ֆինանսական տարվա
| Ֆինանսական տարի | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| 2026 ֆինանսական տարի | 9 | $182 534 |
Գերակշռող աշխատավարձի մակարդակներ
- Մակարդակ I (մուտք)11%
- Մակարդակ II (որակավորված)33%
- Մակարդակ III (փորձառու)11%
- Մակարդակ IV (ամբողջությամբ կոմպետենտ)44%
Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։
Որտեղ են աշխատատեղերը
Մասնագիտություններ
Վերջին դիմումներ
| Պաշտոն | Հիմնական աշխատավարձ | Տեղակայում | Ներկայացված է | Մեկնարկի ամսաթիվ | Կարգավիճակ |
|---|---|---|---|---|---|
| Member of Technical Staff (Design for Test) | $229 590–$255 000 Մակարդակ IV | Santa Clara, CA | 19 հնս, 2026 թ. | 26 հնս, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Member of Technical Staff, Design Verification | $156 853–$186 472 H-1B1 (Սինգապուր) · Մակարդակ II | Santa Clara, CA | 17 հնս, 2026 թ. | 25 հնս, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Member of Technical Staff (RTL) | $176 696–$203 133 Մակարդակ II | Newport Coast, CA | 12 հնս, 2026 թ. | 24 հնս, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Member of Technical Staff (CAD) | $229 590–$260 000 Մակարդակ IV | Newport Coast, CA | 12 հնս, 2026 թ. | 24 հնս, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Member of Technical Staff (CPU Performance Modeling) | $229 590–$250 000 Մակարդակ IV | San Jose, CA | 01 հնս, 2026 թ. | 09 հնս, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Member of Technical Staff, Design Verification | $127 234–$156 853 Մակարդակ I | Newport Coast, CA | 27 մյս, 2026 թ. | 04 հնս, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Member of Technical Staff (RTL) | $203 133–$229 590 Մակարդակ III | San Jose, CA | 26 մյս, 2026 թ. | 03 հնս, 2026 թ. | Հավաստագրված, ապա հետ կանչված |
| Member of Technical Staff, Design Verification | $176 696–$203 133 Մակարդակ II | Newport Coast, CA | 13 մյս, 2026 թ. | 25 մյս, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Member of Technical Staff (SoC Model) | $182 534–$285 000 Մակարդակ IV | Newport Coast, CA | 04 մյս, 2026 թ. | 12 մյս, 2026 թ. | Հավաստագրված |
Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։