Գլխավոր › Գործատուներ › Placeurtalent LLC
Placeurtalent LLC. H-1B աշխատավարձեր և սպոնսորինգ
Placeurtalent LLC-ը ներկայացրել է 19 աշխատանքային պայմանների դիմում H-1B և համապատասխան վիզաների համար 2023–2026 ֆինանսական տարիներին. հավաստագրված՝ 19։ Միջին առաջարկված աշխատավարձը՝ $81 328։
Սպոնսորում է Placeurtalent LLC-ը H-1B վիզաները։
Placeurtalent LLC-ը ներկայացրել է 19 աշխատանքային պայմանների դիմում 2023–2026 ֆինանսական տարիներին, վերջինը ներկայացվել է 25 փտվ, 2026 թ.-ին։ LCA-ն H-1B դիմումի առաջին քայլն է, ուստի գործատուն սպոնսորել է կամ պատրաստվում է սպոնսորել H-1B աշխատակիցներ. սա չի երաշխավորում սպոնսորինգը կոնկրետ պաշտոնի համար։ Ստուգեք գործատուի սեփական աշխատատեղերի գրառումները։
Աշխատավարձեր ըստ պաշտոնի
| Պաշտոն | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| Software Developer | 3 | $80 850 |
| Technical Lead | 3 | $109 886 |
| Chief Technology Officer | 1 | $134 992 |
| Full Stack Developer | 1 | $80 850 |
| Frontend Developer | 1 | $80 850 |
| DevOps Engineer | 1 | $72 966 |
| Technical Analyst | 1 | $80 850 |
| Backend Developer | 1 | $80 850 |
| SAS Developer | 1 | $80 850 |
| Data Engineer | 1 | $82 056 |
| Web Developer | 1 | $82 056 |
| Automation Test Engineer | 1 | $81 328 |
| Full Stack Java Developer | 1 | $84 094 |
| Fullstack Engineer | 1 | $135 408 |
| Senior Software Developer | 1 | $135 408 |
Դիմումներ ըստ ֆինանսական տարվա
| Ֆինանսական տարի | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| 2023 ֆինանսական տարի | 12 | $80 850 |
| 2024 ֆինանսական տարի | 3 | $82 056 |
| 2025 ֆինանսական տարի | 2 | $96 990 |
| 2026 ֆինանսական տարի | 2 | $135 408 |
Գերակշռող աշխատավարձի մակարդակներ
- Մակարդակ I (մուտք)53%
- Մակարդակ II (որակավորված)16%
- Մակարդակ III (փորձառու)16%
- Մակարդակ IV (ամբողջությամբ կոմպետենտ)16%
Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։
Որտեղ են աշխատատեղերը
Մասնագիտություններ
- Software Developers14
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Վերջին դիմումներ
| Պաշտոն | Հիմնական աշխատավարձ | Տեղակայում | Ներկայացված է | Մեկնարկի ամսաթիվ | Կարգավիճակ |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Software Developer | $135 408–$135 410 Մակարդակ III | Wake Forest, NC | 25 փտվ, 2026 թ. | 04 մրտ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Fullstack Engineer | $135 408–$135 410 Մակարդակ III | Wake Forest, NC | 07 նոյ, 2025 թ. | 14 նոյ, 2025 թ. | Հավաստագրված |
| Technical Lead | $109 886–$109 890 Մակարդակ III | Midlothian, TX | 03 հնվ, 2025 թ. | 10 հնվ, 2025 թ. | Հավաստագրված |
| Full Stack Java Developer | $84 094–$84 100 Մակարդակ I | Westlake, TX | 16 դեկ, 2024 թ. | 23 դեկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Automation Test Engineer | $81 328–$81 330 Մակարդակ II | Irving, TX | 21 հնս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Technical Lead | $116 979–$130 000 Մակարդակ IV | Irving, TX | 20 հնս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Web Developer | $82 056–$82 060 Մակարդակ I | Irving, TX | 23 հոկ, 2023 թ. | 30 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Data Engineer | $82 056–$82 100 Մակարդակ I | Irving, TX | 03 օգս, 2023 թ. | 10 օգս, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Technical Analyst | $80 850–$80 900 Մակարդակ I | Irving, TX | 08 հնս, 2023 թ. | 01 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| SAS Developer | $80 850–$80 900 Մակարդակ I | Irving, TX | 08 հնս, 2023 թ. | 01 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Software Developer | $80 850–$80 900 Մակարդակ I | Irving, TX | 08 հնս, 2023 թ. | 01 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Backend Developer | $80 850–$80 900 Մակարդակ I | Irving, TX | 08 հնս, 2023 թ. | 01 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Full Stack Developer | $80 850–$81 000 Մակարդակ I | Irving, TX | 08 հնս, 2023 թ. | 01 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Frontend Developer | $80 850–$81 000 Մակարդակ I | Irving, TX | 08 հնս, 2023 թ. | 01 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Technical Lead | $72 966–$74 885 Մակարդակ II | Irving, TX | 08 հնս, 2023 թ. | 01 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| DevOps Engineer | $72 966–$72 970 Մակարդակ II | Irving, TX | 08 հնս, 2023 թ. | 01 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Software Developer | $80 850–$80 855 Մակարդակ I | Irving, TX | 14 ապր, 2023 թ. | 21 ապր, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Software Developer | $134 992–$135 000 Մակարդակ IV | Irving, TX | 15 մրտ, 2023 թ. | 22 մրտ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Chief Technology Officer | $134 992–$135 000 Մակարդակ IV | Irving, TX | 28 փտվ, 2023 թ. | 07 մրտ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։