Գլխավոր › Գործատուներ › Railworks Corporation
Railworks Corporation. H-1B աշխատավարձեր և սպոնսորինգ
Railworks Corporation-ը ներկայացրել է 24 աշխատանքային պայմանների դիմում H-1B և համապատասխան վիզաների համար 2023–2026 ֆինանսական տարիներին. հավաստագրված՝ 23։ Միջին առաջարկված աշխատավարձը՝ $105 582։
Սպոնսորում է Railworks Corporation-ը H-1B վիզաները։
Railworks Corporation-ը ներկայացրել է 24 աշխատանքային պայմանների դիմում 2023–2026 ֆինանսական տարիներին, վերջինը ներկայացվել է 12 մյս, 2026 թ.-ին։ LCA-ն H-1B դիմումի առաջին քայլն է, ուստի գործատուն սպոնսորել է կամ պատրաստվում է սպոնսորել H-1B աշխատակիցներ. սա չի երաշխավորում սպոնսորինգը կոնկրետ պաշտոնի համար։ Ստուգեք գործատուի սեփական աշխատատեղերի գրառումները։
Աշխատավարձեր ըստ պաշտոնի
| Պաշտոն | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| Project Engineer | 6 | $115 901 |
| Field Engineer | 5 | $70 824 |
| Training Specialist | 3 | $81 250 |
| Project Controls Engineer | 2 | $118 141 |
| Senior Project Controls Engineer | 2 | $144 212 |
| Senior Engineer | 2 | $105 582 |
| Senior Scheduler | 1 | $135 000 |
| Control System Engineer | 1 | $120 000 |
| Office Engineer | 1 | $122 000 |
| Project Coordinator | 1 | $92 000 |
Դիմումներ ըստ ֆինանսական տարվա
| Ֆինանսական տարի | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| 2023 ֆինանսական տարի | 9 | $82 285 |
| 2024 ֆինանսական տարի | 8 | $140 000 |
| 2026 ֆինանսական տարի | 7 | $105 582 |
Գերակշռող աշխատավարձի մակարդակներ
- Մակարդակ I (մուտք)42%
- Մակարդակ II (որակավորված)29%
- Մակարդակ III (փորձառու)8%
- Մակարդակ IV (ամբողջությամբ կոմպետենտ)21%
Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։
Որտեղ են աշխատատեղերը
- Milpitas, CA5
- Lees Summit, MO3
- O'Fallon, IL3
- Van Alstyne, TX2
- Santa Fe Springs, CA2
- Waltham, MA1
- Michigan City, IN1
- Lawndale, CA1
- Decatur, GA1
- Hayward, CA1
- Edina, MN1
- Irving, TX1
- Sandy, UT1
- McKinney, TX1
Մասնագիտություններ
Վերջին դիմումներ
| Պաշտոն | Հիմնական աշխատավարձ | Տեղակայում | Ներկայացված է | Մեկնարկի ամսաթիվ | Կարգավիճակ |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Engineer | $105 582 Մակարդակ III | O'Fallon, IL | 12 մյս, 2026 թ. | 12 մյս, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Senior Engineer | $105 582 Մակարդակ III | O'Fallon, IL | 01 մյս, 2026 թ. | 01 հոկ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Project Coordinator | $92 000 Մակարդակ I | Milpitas, CA | 27 ապր, 2026 թ. | 01 հոկ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Field Engineer | $92 435 Մակարդակ I | Milpitas, CA | 27 ապր, 2026 թ. | 01 հոկ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Project Engineer | $137 700 Մակարդակ II | Milpitas, CA | 21 ապր, 2026 թ. | 01 հոկ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Office Engineer | $122 000 Մակարդակ IV | McKinney, TX | 09 փտվ, 2026 թ. | 02 մրտ, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Project Controls Engineer | $126 282 Մակարդակ IV | Van Alstyne, TX | 01 դեկ, 2025 թ. | 24 ապր, 2026 թ. | Հավաստագրված |
| Project Engineer | $156 000 Մակարդակ II | Milpitas, CA | 13 սեպ, 2024 թ. | 16 սեպ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Project Engineer | $154 553 Մակարդակ II | Milpitas, CA | 22 օգս, 2024 թ. | 01 սեպ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Training Specialist | $82 500 Մակարդակ I | Lees Summit, MO | 17 մյս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Training Specialist | $82 500 Մակարդակ I | Lees Summit, MO | 16 մյս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հետ կանչված |
| Training Specialist | $80 000 Մակարդակ I | Lees Summit, MO | 09 մյս, 2024 թ. | 01 հոկ, 2024 թ. | Հավաստագրված, ապա հետ կանչված |
| Project Engineer | $94 102 Մակարդակ II | O'Fallon, IL | 10 ապր, 2024 թ. | 22 ապր, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Senior Project Controls Engineer | $140 000–$155 000 Մակարդակ IV | Sandy, UT | 02 ապր, 2024 թ. | 30 օգս, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Senior Project Controls Engineer | $148 423–$160 483 Մակարդակ IV | Irving, TX | 06 հոկ, 2023 թ. | 05 մրտ, 2024 թ. | Հավաստագրված |
| Project Engineer | $82 285–$91 880 Մակարդակ II | Edina, MN | 27 հնս, 2023 թ. | 27 հնս, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Senior Scheduler | $135 000–$150 000 Մակարդակ IV | Lawndale, CA | 02 մյս, 2023 թ. | 01 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Project Controls Engineer | $110 000–$120 000 Մակարդակ II | Van Alstyne, TX | 19 ապր, 2023 թ. | 24 ապր, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Field Engineer | $110 000 Մակարդակ I | Santa Fe Springs, CA | 14 ապր, 2023 թ. | 17 ապր, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Project Engineer | $81 000–$101 000 Մակարդակ II | Decatur, GA | 05 ապր, 2023 թ. | 01 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Control System Engineer | $120 000 Մակարդակ I | Hayward, CA | 03 ապր, 2023 թ. | 01 հոկ, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Field Engineer | $70 824–$80 000 Մակարդակ I | Santa Fe Springs, CA | 03 ապր, 2023 թ. | 10 ապր, 2023 թ. | Հավաստագրված |
| Field Engineer | $70 000–$80 000 Մակարդակ I | Waltham, MA | 06 հոկ, 2022 թ. | 10 հոկ, 2022 թ. | Հավաստագրված |
| Field Engineer | $65 478–$75 000 Մակարդակ I | Michigan City, IN | 04 հոկ, 2022 թ. | 10 հոկ, 2022 թ. | Հավաստագրված |
Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։