Գլխավոր › Մասնագիտություններ › Software Developers › Fortworth, TX
Software Developers Fortworth-ում, TX. H-1B աշխատավարձեր
31 աշխատանքային պայմանների դիմում այս մասնագիտության համար Fortworth, TX աշխատանքային վայրով։ Առաջարկվող միջին բազային աշխատավարձը՝ $105 657; միջին կեսը՝ $90 896–$106 018։
Ըստ աշխատավարձի մակարդակի
| Վարձի մակարդակ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|
| Մակարդակ I (մուտք) | $84 094 |
| Մակարդակ II (որակավորված) | $105 997 |
Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։
Գործատուներ
| Գործատու | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| Startekk LLC | 3 | $90 896 |
| Tech Mahindra (americas), Inc | 2 | $102 450 |
| Saturn Infosystems LLC | 2 | $106 080 |
| Applab Systems Inc | 2 | $105 997 |
| AAA Virginia Consulting Inc | 2 | $112 923 |
| Eficens Systems Inc | 1 | $99 000 |
| Kellton Tech Inc. | 1 | $101 192 |
| Orabase Solutions LLC | 1 | $82 056 |
| Kennedy International Software Inc | 1 | $101 192 |
| Takeo Tech LLC | 1 | $83 000 |
| Brains Technology Solutions, Inc | 1 | $82 056 |
| TechAlpha LLC | 1 | $82 056 |
| Cognysync Inc | 1 | — |
| Cloud Future Tec Inc | 1 | $101 192 |
| GO8 IT Inc. | 1 | — |
| SSTech LLC | 1 | $105 997 |
| Code Gravity LLC | 1 | $84 094 |
| DSBridge Corp. | 1 | $105 997 |
| Orizon IT Solutions LLC | 1 | $105 997 |
| V3Tech Solutions Inc | 1 | $85 000 |
| Strategic Resources International Inc | 1 | $112 923 |
| Knack Ny Inc | 1 | — |
| Mastec Services Company, Inc. | 1 | $105 317 |
| Sacrosanctinfo LLC | 1 | $112 923 |
| Sira Soft Solutions Inc | 1 | $112 923 |
Պաշտոնների անվանումներ
- Software Developer10
- Software Engineer6
- DevOps Engineer5
- Java Developer4
- Software Developer, Systems Software1
- Lead Java Developer1
- Java Full Stack Developer1
- Salesforce Developer1
- Full Stack Developer1
- Azure Cloud DevOps Engineer1
H-1B սպոնսորներ Fortworth-ում, TX →
Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։