Գլխավոր › Մասնագիտություններ › Software Developers › McMinnville, TN
Software Developers McMinnville-ում, TN. H-1B աշխատավարձեր
23 աշխատանքային պայմանների դիմում այս մասնագիտության համար McMinnville, TN աշխատանքային վայրով։ Առաջարկվող միջին բազային աշխատավարձը՝ $109 034; միջին կեսը՝ $102 938–$154 331։
Ըստ աշխատավարձի մակարդակի
| Վարձի մակարդակ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|
| Մակարդակ II (որակավորված) | $102 877 |
| Մակարդակ III (փորձառու) | $156 000 |
| Մակարդակ IV (ամբողջությամբ կոմպետենտ) | $140 921 |
Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։
Գործատուներ
| Գործատու | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| Structural Group, Inc. | 3 | $109 034 |
| American Unit, Inc | 2 | $102 938 |
| Topsys IT Solutions LLC | 2 | $85 000 |
| Express, LLC | 1 | $105 000 |
| Pearson Education, Inc. | 1 | $152 662 |
| E3 Global, Inc. | 1 | $99 500 |
| FIS Management Services, LLC | 1 | $157 078 |
| Everest Global Solutions, Inc. | 1 | $140 000 |
| Cogent Integrated Business Solutions Inc | 1 | $68 000 |
| Technocrafts, Inc | 1 | $120 000 |
| Phoenix Retail LLC | 1 | $108 326 |
| Duetto Research, Inc. | 1 | $108 326 |
| Shoreline Labs, Inc. | 1 | $156 000 |
| Dotcom Team, LLC | 1 | $100 000 |
| Microsoft Corporation | 1 | $170 680 |
| Meta Platforms, Inc | 1 | $205 013 |
| General Motors | 1 | $174 142 |
| Moody's Shared Services, Inc. | 1 | $140 921 |
| Macy's Systems & Technology, Inc. | 1 | $172 530 |
Պաշտոնների անվանումներ
- Software Developer6
- Technical Consultant2
- Software Engineer2
- Software Engineering2
- Manager, Software Development1
- Technical Architect / Technical Manager1
- Software Test Analyst Specialist1
- Design Engineer1
- Senior Software Developer1
- Lead Member of Technical Staff (Software Engineer)1
- DevOps Engineer1
- IT Software Developer1
- Technical Manager1
- Sr. Systems Engineer1
- Lead Software Engineer1
H-1B սպոնսորներ McMinnville-ում, TN →
Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։