H-1B աշխատավարձերի տվյալներ

Գլխավոր › Մասնագիտություններ › Software Developers › Salem, NH

Software Developers Salem-ում, NH. H-1B աշխատավարձեր

28 աշխատանքային պայմանների դիմում այս մասնագիտության համար Salem, NH աշխատանքային վայրով։ Առաջարկվող միջին բազային աշխատավարձը՝ $130 541; միջին կեսը՝ $108 181–$150 197։

Հայտեր (LCA)28
Առաջարկվող աշխատավարձի մեդիանա$130 541
Աշխատավարձերի միջին կեսը$108 181–$150 197
10–90-րդ տոկոսային կետեր$108 142–$162 804

Ըստ աշխատավարձի մակարդակի

Վարձի մակարդակՄիջին աշխատավարձ
Մակարդակ I (մուտք)$118 778
Մակարդակ II (որակավորված)$114 090
Մակարդակ III (փորձառու)$129 189
Մակարդակ IV (ամբողջությամբ կոմպետենտ)$150 197

Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։

Գործատուներ

ԳործատուLCA-ներՄիջին աշխատավարձ
Extreme Networks, Inc.7$150 197
Highdata Software Corporation4$108 181
ioMosaic Corporation4$120 090
Hyatt Corporation3$162 804
Caremark LLC2$120 000
The Sherwin-Williams Company2$121 485
Pegasystems Inc.1$150 197
EBSCO Publishing1$126 198
Cane Systems LLC1$130 000
Mastech Digital Technologies, Inc.1$131 082
Toluna USA, Inc.1$107 557
Cox Automotive Corporate Services, LLC1$134 940

Պաշտոնների անվանումներ

H-1B սպոնսորներ Salem-ում, NH →

Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։