H-1B աշխատավարձերի տվյալներ

Գլխավոր › Մասնագիտություններ › Software Developers › Thousand Oaks, CA

Software Developers Thousand Oaks-ում, CA. H-1B աշխատավարձեր

131 աշխատանքային պայմանների դիմում այս մասնագիտության համար Thousand Oaks, CA աշխատանքային վայրով։ Առաջարկվող միջին բազային աշխատավարձը՝ $126 942; միջին կեսը՝ $111 550–$151 662։

Հայտեր (LCA)131
Առաջարկվող աշխատավարձի մեդիանա$126 942
Աշխատավարձերի միջին կեսը$111 550–$151 662
10–90-րդ տոկոսային կետեր$97 450–$170 577

Ըստ աշխատավարձի մակարդակի

Վարձի մակարդակՄիջին աշխատավարձ
Մակարդակ I (մուտք)$90 000
Մակարդակ II (որակավորված)$119 000
Մակարդակ III (փորձառու)$143 591
Մակարդակ IV (ամբողջությամբ կոմպետենտ)$170 577

Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։

Գործատուներ

Պաշտոնների անվանումներ

H-1B սպոնսորներ Thousand Oaks-ում, CA →

Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։