H-1B աշխատավարձերի տվյալներ

Գլխավոր › Մասնագիտություններ › Software Developers › West Valley City, UT

Software Developers West Valley City-ում, UT. H-1B աշխատավարձեր

41 աշխատանքային պայմանների դիմում այս մասնագիտության համար West Valley City, UT աշխատանքային վայրով։ Առաջարկվող միջին բազային աշխատավարձը՝ $122 400; միջին կեսը՝ $105 000–$144 955։

Հայտեր (LCA)41
Առաջարկվող աշխատավարձի մեդիանա$122 400
Աշխատավարձերի միջին կեսը$105 000–$144 955
10–90-րդ տոկոսային կետեր$96 387–$163 500

Ըստ աշխատավարձի մակարդակի

Վարձի մակարդակՄիջին աշխատավարձ
Մակարդակ I (մուտք)$72 114
Մակարդակ II (որակավորված)$104 750
Մակարդակ III (փորձառու)$128 024
Մակարդակ IV (ամբողջությամբ կոմպետենտ)$145 328

Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։

Գործատուներ

ԳործատուLCA-ներՄիջին աշխատավարձ
Motorola Solutions, Inc.13$96 387
IHC Health Services, Inc.8$128 887
Boart Longyear Company4$129 000
Merkle Inc.4$185 374
Harmon City, Inc.2$118 700
OneMain General Services Corporation2$144 955
Microsoft Corporation1$124 000
Clicklease LLC1$100 000
Utah Housing Corporation1$111 800
Yelp Inc.1$163 500
Persistent Systems, Inc.1$96 387
Snap Finance, LLC.1$156 135
Mplicit, Inc.1$110 000
Devbytes Inc1$105 000

Պաշտոնների անվանումներ

H-1B սպոնսորներ West Valley City-ում, UT →

Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։