Գլխավոր › Պաշտոններ › Investment Manager
Investment Manager. H-1B աշխատավարձեր
53 աշխատանքային պայմանների դիմում օգտագործել է Investment Manager պաշտոնի անվանումը։ Առաջարկվող միջին բազային աշխատավարձը՝ $150 000; միջին կեսը՝ $130 000–$180 000։
Գործատուներ
| Գործատու | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| DUMAC, Inc. | 5 | $110 000 |
| Asahi Group Beverages & Innovation, LLC | 5 | $142 958 |
| RCF Management LLC | 3 | $160 783 |
| Global Pacific Ventures, Inc. | 3 | $130 000 |
| Tiger Grass Management LLC | 2 | $133 973 |
| Alpha in Bay, Inc | 2 | $81 000 |
| Wesleyan University | 2 | $130 000 |
| Five Arrows Managers (USA) LLC | 2 | $180 000 |
| Plug and Play LLC | 1 | $110 000 |
| LG Technology Ventures, LLC | 1 | $132 579 |
| abrdn Inc. | 1 | $187 500 |
| Palisade Americas Management LLC | 1 | $228 800 |
| MA Asset Management LLC | 1 | $190 000 |
| HRL Morrison & Co (US), LLC | 1 | $200 000 |
| Etago Capital LLC | 1 | — |
| Oriental Yuhong North American, LLC | 1 | $72 000 |
| Lucky 1 Holdings LLC | 1 | $110 000 |
| Stars Global LLC | 1 | $170 561 |
| Prologis Management LLC | 1 | $140 327 |
| Partners for Growth Managers, LLC | 1 | $171 746 |
| Columbia Street Capital LLC | 1 | $160 000 |
| University of Minnesota | 1 | $204 610 |
| Eternal Bloom LLC | 1 | — |
| Natures Miracle California | 1 | $150 000 |
| QC Capital and Consulting LLC | 1 | $168 000 |
| Natures Miracle Inc | 1 | $150 000 |
| Decent (US) Group Holdings Limited | 1 | $130 600 |
| Main Capital Partners North America LLC | 1 | $160 000 |
| JD E-Commerce America Limited | 1 | $115 731 |
| Origis Energy USA Inc. | 1 | $200 000 |
| Parker Management Florida, LLC | 1 | $220 000 |
| Teays River Investments Management | 1 | $190 174 |
| Morrison US, LLC | 1 | $200 000 |
| Texas Children's Hospital | 1 | $192 000 |
| Argo Venture Management LLC | 1 | $182 478 |
| Holtec International | 1 | $150 000 |
| Decart Ventures 2 LLC | 1 | $180 000 |
Ըստ աշխատավարձի մակարդակի
| Վարձի մակարդակ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|
| Մակարդակ I (մուտք) | $140 300 |
| Մակարդակ II (որակավորված) | $135 164 |
| Մակարդակ III (փորձառու) | $146 479 |
| Մակարդակ IV (ամբողջությամբ կոմպետենտ) | $182 478 |
Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։
Ըստ ֆինանսական տարվա
| Ֆինանսական տարի | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| 2023 ֆինանսական տարի | 10 | $114 800 |
| 2024 ֆինանսական տարի | 9 | $170 561 |
| 2025 ֆինանսական տարի | 19 | $160 000 |
| 2026 ֆինանսական տարի | 11 | $155 000 |
Քաղաքներ
- New York, NY10
- San Francisco, CA7
- Durham, NC5
- San Jose, CA4
- Denver, CO3
- Park City, UT2
- San Mateo, CA2
- Miami, FL2
- Middletown, CT2
- Santa Clara, CA1
- Irvington, NY1
- Lower Gwynedd, PA1
- Darien, CT1
- Doral, FL1
- Tiburon, CA1
- Minneapolis, MN1
- Marlborough, MA1
- Los Angeles, CA1
- Atherton, CA1
- Boston, MA1
- Carmel, IN1
- Cupertino, CA1
- Houston, TX1
- Mountain View, CA1
- Camden, NJ1
Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։