Գլխավոր › Պաշտոններ › Sales Operations Manager
Sales Operations Manager. H-1B աշխատավարձեր
69 աշխատանքային պայմանների դիմում օգտագործել է Sales Operations Manager պաշտոնի անվանումը։ Առաջարկվող միջին բազային աշխատավարձը՝ $145 000; միջին կեսը՝ $125 640–$176 000։
Գործատուներ
| Գործատու | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| LinkedIn Corporation | 11 | $150 000 |
| Google LLC | 8 | $230 000 |
| Cisco Systems, Inc. | 4 | $163 498 |
| Ciox Health, LLC | 3 | $176 000 |
| Apple Inc. | 3 | $214 074 |
| Fireblocks, Inc. | 3 | $119 725 |
| Anduin Transactions, Inc. | 2 | $145 000 |
| Ericsson Inc. | 2 | $106 637 |
| Pingpong Global Solutions Inc. | 2 | $140 000 |
| Riverside Assessments, LLC | 2 | $130 000 |
| Workato Inc. | 2 | $98 602 |
| C-Care, LLC | 2 | $100 000 |
| Kollasoft Inc | 2 | $127 327 |
| NVIDIA Corporation | 2 | $200 678 |
| Blink Business Technologies Inc | 1 | $132 500 |
| Aircall.io, Inc. | 1 | $150 000 |
| Clerk Retail, Inc. | 1 | $160 000 |
| Leyton USA, Inc. | 1 | $130 000 |
| Stratedge, Inc. | 1 | $131 500 |
| SDV Na LLC | 1 | $127 600 |
| Pavilion Inc. | 1 | $140 000 |
| Hippo Employee Services Inc. | 1 | $133 000 |
| Orbis Financial Technologies Inc. | 1 | $85 000 |
| Omatic Software, LLC | 1 | $100 000 |
| KORE Power, Inc. | 1 | $77 230 |
| Telnyx LLC | 1 | $105 000 |
| Cohesity, Inc. | 1 | $178 755 |
| Rahi Systems, Inc. | 1 | $89 128 |
| SITA Information Networking Computing USA, Inc. | 1 | $119 741 |
| Juniper Networks (US), Inc. | 1 | $123 531 |
| Harbinger Motors Inc. | 1 | $145 000 |
| SharkNinja Operating LLC | 1 | $131 560 |
| The Shield Co. Management, LLC - EcoShield Pest Solutions Atlanta, LLC | 1 | — |
| The Shield Co. Management, LLC | 1 | $212 014 |
| BuildPass Inc. | 1 | $120 000 |
Ըստ աշխատավարձի մակարդակի
| Վարձի մակարդակ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|
| Մակարդակ I (մուտք) | $119 725 |
| Մակարդակ II (որակավորված) | $122 364 |
| Մակարդակ III (փորձառու) | $163 498 |
| Մակարդակ IV (ամբողջությամբ կոմպետենտ) | $154 000 |
Աշխատանքի նախարարությունը սահմանում է չորս գերակշռող աշխատավարձի մակարդակ յուրաքանչյուր մասնագիտության և շրջանի համար՝ I մակարդակից (մուտք) մինչև IV մակարդակ (ամբողջական հմտություն)։ Գործատուն ընտրում է պաշտոնի պահանջներին համապատասխան մակարդակը։
Ըստ ֆինանսական տարվա
| Ֆինանսական տարի | LCA-ներ | Միջին աշխատավարձ |
|---|---|---|
| 2023 ֆինանսական տարի | 27 | $141 000 |
| 2024 ֆինանսական տարի | 15 | $169 770 |
| 2025 ֆինանսական տարի | 13 | $129 667 |
| 2026 ֆինանսական տարի | 11 | $150 000 |
Քաղաքներ
- New York, NY15
- Sunnyvale, CA4
- Boston, MA3
- San Jose, CA3
- San Francisco, CA3
- Cupertino, CA3
- Chicago, IL3
- Newton, MA2
- Plano, TX2
- Brooklyn, NY2
- Austin, TX2
- Itasca, IL2
- Denver, CO2
- Linthicum Heights, MD2
- Los Angeles, CA2
- Santa Clara, CA2
- Atlanta, GA2
- Redmond, WA1
- Alpharetta, GA1
- San Ramon, CA1
- Hillsboro, OR1
- Palo Alto, CA1
- Mt. Pleasant, SC1
- Coeur d'Alene, ID1
- Long Island, NY1
- Redwood City, CA1
- Tracy, CA1
- Fremont, CA1
- Mount Juliet, TN1
- Irving, TX1
Աշխատավարձերը յուրաքանչյուր դիմումում առաջարկված վարձի ստորին սահմանն են, վերածված տարեկան գումարի. վիճակագրությունը օգտագործում է միայն հավաստագրված լրիվ դրույքով դիմումները։ LCA-ն վիզայի հաստատում չէ, և մեկ LCA-ն կարող է ծածկել մի քանի պաշտոն։ Աղբյուր՝ ԱՄՆ աշխատանքի նախարարություն, OFLC LCA բացահայտման տվյալներ, 2023–2026 ֆինանսական տարիներ (վերջին որոշումը՝ 30 հնս, 2026 թ.)։