ទិន្នន័យប្រាក់ខែ H1B

ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Genova Technologies, Inc.

Genova Technologies, Inc.: ប្រាក់ខែ H-1B និងការឧបត្ថម្ភ

Genova Technologies, Inc. បានដាក់ស្នើ 14 កម្មវិធីលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់ទិដ្ឋាការ H-1B និងទិដ្ឋាការដែលពាក់ព័ន្ធ នៅក្នុងឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026; បានផ្ទៀងផ្ទាត់: 14។ ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន: $80.000។

ពាក្យសុំ (LCA)14
បានផ្ទៀងផ្ទាត់14
អាសយដ្ឋាននិយោជកCedar Rapids, IA
និយោជកអាស្រ័យលើ H-1Bទេ
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$80.000
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$74.250–$92.750
ភាគរយទី 10–90$72.000–$110.000

តើ Genova Technologies, Inc. ឧបត្ថម្ភទិដ្ឋាការ H-1B ដែរឬទេ?

Genova Technologies, Inc. បានដាក់ស្នើ 14 កម្មវិធីលក្ខខណ្ឌការងារនៅក្នុងឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 ដែលបានដាក់ស្នើថ្មីបំផុតនៅថ្ងៃ 5 វិច្ឆិកា 2025។ LCA គឺជាជំហានដំបូងនៃការដាក់ស្នើសុំ H-1B ដូច្នេះនិយោជកបានឧបត្ថម្ភ ឬត្រៀមខ្លួនឧបត្ថម្ភបុគ្គលិក H-1B; វាមិនធានាការឧបត្ថម្ភសម្រាប់ការងារជាក់លាក់ណាមួយទេ។ សូមពិនិត្យមើលបញ្ជីការងាររបស់និយោជកខ្លួនឯង។

ការដាក់ពាក្យសុំកាតបៃតង (PERM) នៅ Genova Technologies, Inc.: 4 →

ប្រាក់ខែតាមចំណងជើងការងារ

តួនាទីការងារLCAsប្រាក់ខែមធ្យម
Software Developer9$75.000
Software Developer 22$85.000
Software Developer IV2$110.000
Software Developer V1$110.000

កម្មវិធីតាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ

ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុLCAsប្រាក់ខែមធ្យម
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 20233$74.000
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 20243$72.000
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 20257$85.000
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 20261$110.000

កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្ន

ក្រសួងការងារកំណត់កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្នចំនួនបួនសម្រាប់វិជ្ជាជីវៈ និងតំបន់នីមួយៗ ពីកម្រិត I (ចាប់ផ្តើម) ដល់កម្រិត IV (មានសមត្ថភាពពេញលេញ)។ និយោជកជ្រើសរើសកម្រិតដែលត្រូវនឹងតម្រូវការរបស់ការងារ។

ទីតាំងការងារ

វិជ្ជាជីវៈ

កម្មវិធីថ្មីបំផុត

តួនាទីការងារប្រាក់ខែមូលដ្ឋានទីតាំងបានដាក់ស្នើកាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើមស្ថានភាព
Software Developer IV$110.000–$120.000
កម្រិត II
Cedar Rapids, IA5 វិច្ឆិកា 20256 មករា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$75.000–$85.000
កម្រិត I
Cedar Rapids, IA6 ឧសភា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$75.000–$85.000
កម្រិត I
Cedar Rapids, IA4 មេសា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
Software Developer 2$85.000–$95.000
កម្រិត I
Cedar Rapids, IA19 មីនា 20258 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer V$110.000–$120.000
កម្រិត III
Cedar Rapids, IA13 មីនា 202531 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer 2$85.000–$95.000
កម្រិត I
Cedar Rapids, IA13 មីនា 20258 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$95.000–$105.000
កម្រិត II
Cedar Rapids, IA13 មីនា 20255 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer IV$110.000–$120.000
កម្រិត III
Cedar Rapids, IA7 កុម្ភៈ 202517 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$68.702
កម្រិត I
Cedar Rapids, IA4 មីនា 202429 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$75.000–$85.000
កម្រិត I
Dubuque, IA4 មីនា 202429 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$72.000–$82.000
កម្រិត I
Dubuque, IA4 មីនា 202429 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$74.000–$84.000
កម្រិត I
Cedar Rapids, IA12 កក្កដា 202320 កក្កដា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$86.000–$96.000
កម្រិត II
East Moline, IL10 ឧសភា 202324 ឧសភា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$72.000–$82.000
កម្រិត II
Dubuque, IA28 កុម្ភៈ 202315 សីហា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់

ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។