ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › IBM Corporation › Package Consultant
Package Consultant នៅ IBM Corporation: ប្រាក់ខែ H-1B
614 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Package Consultant នៅ IBM Corporation។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $105.019; កន្លះកណ្តាល $94.224–$125.715។
ពាក្យសុំ (LCA)614
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$105.019
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$94.224–$125.715
ភាគរយទី 10–90$84.510–$146.022
តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 110 | $97.960 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 249 | $104.125 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 184 | $106.912 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 69 | $116.709 |
ពាក្យសុំ
| ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|
| $179.303 កម្រិត IV | Dallas, TX | 23 មិថុនា 2026 | 20 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $109.845–$232.400 កម្រិត II | Conshohocken, PA | 23 មិថុនា 2026 | 1 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $138.237–$232.400 កម្រិត IV | Spring, TX | 23 មិថុនា 2026 | 1 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $142.029 កម្រិត IV | Baton Rouge, LA | 16 មិថុនា 2026 | 1 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $151.900–$354.500 កម្រិត IV | Jackson, MI | 16 មិថុនា 2026 | 22 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $116.709–$180.600 កម្រិត II | Baton Rouge, LA | 16 មិថុនា 2026 | 22 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $132.000 កម្រិត II | Paramus, NJ | 11 មិថុនា 2026 | 29 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $181.160 កម្រិត IV | Brookhaven, GA | 28 ឧសភា 2026 | 15 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $129.022–$180.600 កម្រិត IV | Dallas, TX | 25 ឧសភា 2026 | 1 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.838 កម្រិត II | Des Moines, IA | 19 ឧសភា 2026 | 1 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.008 កម្រិត IV | Dallas, TX | 18 ឧសភា 2026 | 1 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.080 កម្រិត II | Frisco, TX | 14 ឧសភា 2026 | 15 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $180.000 កម្រិត IV | Tempe, AZ | 13 ឧសភា 2026 | 1 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $216.075 កម្រិត IV | Dallas, TX | 12 ឧសភា 2026 | 1 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.317 កម្រិត IV | Chicago, IL | 6 ឧសភា 2026 | 1 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $160.555 កម្រិត III | Plainfield, IL | 5 ឧសភា 2026 | 7 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $170.004 កម្រិត IV | Durham, NC | 16 មេសា 2026 | 6 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $171.734 កម្រិត IV | Dallas, TX | 19 មីនា 2026 | 6 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $146.022–$219.442 កម្រិត III | Purchase, NY | 18 មីនា 2026 | 30 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $168.960 កម្រិត IV | Brookhaven, GA | 4 មីនា 2026 | 17 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $156.136 កម្រិត IV | Armonk, NY | 2 មីនា 2026 | 23 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $188.594–$313.844 កម្រិត IV | Paramus, NJ | 2 មីនា 2026 | 9 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $161.179–$189.240 កម្រិត III | San Jose, CA | 1 មីនា 2026 | 9 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $146.022–$219.442 កម្រិត III | Purchase, NY | 25 កុម្ភៈ 2026 | 1 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $146.022–$219.442 កម្រិត III | Purchase, NY | 22 កុម្ភៈ 2026 | 4 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $146.022–$219.442 កម្រិត III | Purchase, NY | 19 កុម្ភៈ 2026 | 1 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $121.867–$179.982 កម្រិត III | Purchase, NY | 19 កុម្ភៈ 2026 | 2 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $146.022–$219.442 កម្រិត III | Purchase, NY | 19 កុម្ភៈ 2026 | 2 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $137.233 កម្រិត III | Collegeville, PA | 2 កុម្ភៈ 2026 | 18 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $143.462 កម្រិត IV | Durham, NC | 8 មករា 2026 | 24 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $183.396 កម្រិត IV | McKinney, TX | 9 ធ្នូ 2025 | 22 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $318.350 កម្រិត IV | Dallas, TX | 4 ធ្នូ 2025 | 22 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $276.798 កម្រិត IV | Collegeville, PA | 14 វិច្ឆិកា 2025 | 10 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $148.400 កម្រិត IV | Dallas, TX | 5 វិច្ឆិកា 2025 | 1 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $159.571 កម្រិត IV | Herndon, VA | 4 វិច្ឆិកា 2025 | 24 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $185.764 កម្រិត IV | Houston, TX | 22 កញ្ញា 2025 | 6 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $189.629 កម្រិត IV | Charlotte, NC | 19 កញ្ញា 2025 | 3 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $142.029 កម្រិត IV | Baton Rouge, LA | 12 កញ្ញា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $111.384–$232.404 កម្រិត III | Mounds View, MN | 8 កញ្ញា 2025 | 15 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $109.574–$232.404 កម្រិត III | Apex, NC | 8 កញ្ញា 2025 | 15 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $85.000 កម្រិត II | Fort Lauderdale, FL | 21 សីហា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.403–$156.266 កម្រិត III | Broomfield, CO | 20 សីហា 2025 | 27 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $143.789 កម្រិត III | Shelton, CT | 13 សីហា 2025 | 1 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $199.215 កម្រិត IV | Cypress, TX | 13 សីហា 2025 | 26 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $199.215 កម្រិត IV | Cypress, TX | 7 សីហា 2025 | 18 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $119.205 កម្រិត IV | Baton Rouge, LA | 31 កក្កដា 2025 | 17 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.079–$137.759 កម្រិត II | Lisle, IL | 28 កក្កដា 2025 | 4 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $202.641 កម្រិត IV | Denver, CO | 21 កក្កដា 2025 | 4 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $129.750–$268.500 កម្រិត IV | Greensboro, NC | 10 កក្កដា 2025 | 17 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.021–$211.308 កម្រិត III | Greensboro, NC | 8 កក្កដា 2025 | 15 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $169.187 កម្រិត IV | Rochester, MN | 26 មិថុនា 2025 | 4 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $201.323 កម្រិត IV | Coppell, TX | 24 មិថុនា 2025 | 17 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $144.868 កម្រិត IV | Herndon, VA | 18 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.714–$101.000 កម្រិត II | Frisco, TX | 18 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.885–$180.600 កម្រិត III | Mounds View, MN | 17 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $102.565 កម្រិត II | Cambridge, MA | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $82.742 កម្រិត II | Sanford, FL | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $129.688 កម្រិត II | Duluth, GA | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $165.422–$170.000 កម្រិត III | Sunnyvale, CA | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $90.667 កម្រិត II | Waukegan, IL | 13 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $116.667–$156.266 កម្រិត III | Denver, CO | 13 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.485–$156.000 កម្រិត II | Coral Gables, FL | 12 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.714 កម្រិត II | Dallas, TX | 12 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $85.000 កម្រិត II | Lisle, IL | 11 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $245.562 កម្រិត IV | Detroit, MI | 10 មិថុនា 2025 | 3 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $130.000 កម្រិត II | Lisle, IL | 10 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.000 កម្រិត II | Lisle, IL | 10 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $130.000 កម្រិត II | Lisle, IL | 10 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $142.674 កម្រិត IV | Dallas, TX | 10 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $179.944 កម្រិត IV | Dallas, TX | 10 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $85.000 កម្រិត II | Ann Arbor, MI | 10 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $165.422–$172.300 កម្រិត III | San Jose, CA | 10 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $144.922–$208.431 កម្រិត III | Jersey City, NJ | 10 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $105.019–$141.900 កម្រិត II | Raritan, NJ | 10 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $71.115–$117.300 កម្រិត II | Monroe, LA | 10 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $130.000 កម្រិត II | Lisle, IL | 9 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $140.000 កម្រិត II | Lisle, IL | 9 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $85.280–$117.300 កម្រិត II | San Antonio, TX | 9 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.722–$159.030 កម្រិត III | Waukegan, IL | 9 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $126.600–$295.404 កម្រិត III | St. Louis, MO | 3 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $89.710–$129.000 កម្រិត II | Atlanta, GA | 3 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.256–$174.308 កម្រិត III | St. Louis, MO | 3 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $151.908–$354.504 កម្រិត III | Hercules, CA | 2 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.912–$180.600 កម្រិត III | Durham, NC | 30 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.749–$211.308 កម្រិត III | San Antonio, TX | 30 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.256–$232.404 កម្រិត III | St. Louis, MO | 30 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$129.000 កម្រិត II | Durham, NC | 30 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$138.600 កម្រិត II | Durham, NC | 29 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.256–$180.600 កម្រិត III | St. Louis, MO | 29 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.926–$198.708 កម្រិត III | Titusville, NJ | 29 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.912–$180.600 កម្រិត III | Durham, NC | 29 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.722–$159.030 កម្រិត III | Waukegan, IL | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $105.019–$152.508 កម្រិត II | Bridgewater, NJ | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $108.722–$159.031 កម្រិត III | Waukegan, IL | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $83.928–$117.300 កម្រិត II | Orlando, FL | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $143.582–$278.904 កម្រិត III | Hercules, CA | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.256–$172.404 កម្រិត III | St. Louis, MO | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$138.600 កម្រិត II | Durham, NC | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.184–$180.600 កម្រិត III | Collegeville, PA | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $116.626–$255.600 កម្រិត III | San Diego, CA | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $143.582–$216.708 កម្រិត III | Hercules, CA | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $80.288–$129.000 កម្រិត II | St. Louis, MO | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.256–$180.600 កម្រិត III | St. Louis, MO | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.000–$159.031 កម្រិត II | Waukegan, IL | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.301–$135.144 កម្រិត II | St. Louis, MO | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $143.582–$216.708 កម្រិត III | Hercules, CA | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$138.600 កម្រិត II | Durham, NC | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $86.736–$129.000 កម្រិត II | Collegeville, PA | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.184–$180.600 កម្រិត III | Collegeville, PA | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $80.288–$129.000 កម្រិត II | St. Louis, MO | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.256–$180.600 កម្រិត III | St. Louis, MO | 27 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$138.600 កម្រិត II | Durham, NC | 23 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $88.358–$138.600 កម្រិត II | Durham, NC | 23 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $106.184–$232.404 កម្រិត III | Collegeville, PA | 23 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$129.000 កម្រិត II | Durham, NC | 23 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.184–$232.404 កម្រិត III | Collegeville, PA | 23 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.188–$123.261 កម្រិត III | New Albany, OH | 23 ឧសភា 2025 | 30 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.912–$164.508 កម្រិត III | Durham, NC | 23 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $99.819–$211.308 កម្រិត III | Greensboro, NC | 22 ឧសភា 2025 | 29 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$129.000 កម្រិត II | Durham, NC | 22 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.722–$159.031 កម្រិត III | Chicago, IL | 22 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.027–$164.208 កម្រិត III | Monroe, LA | 22 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.912–$180.600 កម្រិត III | Durham, NC | 22 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.184–$180.600 កម្រិត III | Collegeville, PA | 22 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.000–$159.031 កម្រិត II | Chicago, IL | 21 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$117.504 កម្រិត II | Durham, NC | 21 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $99.819–$149.508 កម្រិត III | Greensboro, NC | 21 ឧសភា 2025 | 28 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$138.600 កម្រិត II | Durham, NC | 21 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.926–$198.708 កម្រិត III | Titusville, NJ | 20 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $117.998–$185.764 កម្រិត III | Houston, TX | 20 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.184–$180.600 កម្រិត III | Newark, DE | 19 ឧសភា 2025 | 26 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $105.019–$141.900 កម្រិត II | Bridgewater, NJ | 16 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.939–$198.708 កម្រិត III | Whippany, NJ | 16 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $116.626–$198.708 កម្រិត III | San Diego, CA | 16 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.200–$248.498 កម្រិត IV | Chicago, IL | 15 ឧសភា 2025 | 22 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.939–$255.600 កម្រិត III | Whippany, NJ | 15 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $131.753–$189.470 កម្រិត III | Coppell, TX | 15 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.722–$232.404 កម្រិត III | Waukegan, IL | 14 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.722–$232.404 កម្រិត III | Waukegan, IL | 13 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានដកហូត |
| $88.733–$129.000 កម្រិត II | Bloomington, IL | 13 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.733–$129.000 កម្រិត II | Bloomington, IL | 9 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.674–$232.404 កម្រិត III | Austin, TX | 8 ឧសភា 2025 | 15 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.200–$248.498 កម្រិត III | Chicago, IL | 8 ឧសភា 2025 | 15 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $165.422–$186.216 កម្រិត III | Santa Clara, CA | 5 ឧសភា 2025 | 12 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.184–$164.508 កម្រិត III | Collegeville, PA | 2 ឧសភា 2025 | 8 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $97.609 កម្រិត II | Baton Rouge, LA | 1 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $102.991–$120.607 កម្រិត III | New Albany, OH | 29 មេសា 2025 | 6 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $109.741–$164.508 កម្រិត III | Atlanta, GA | 24 មេសា 2025 | 1 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$170.000 កម្រិត II | Sunnyvale, CA | 24 មេសា 2025 | 1 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.302–$152.083 កម្រិត II | New Brunswick, NJ | 24 មេសា 2025 | 1 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$170.000 កម្រិត II | Sunnyvale, CA | 23 មេសា 2025 | 13 តុលា 2025 | បានដកហូត |
| $126.600–$295.404 កម្រិត IV | Lancaster, NY | 17 មេសា 2025 | 1 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.200–$248.498 កម្រិត IV | Chicago, IL | 9 មេសា 2025 | 16 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.184–$232.404 កម្រិត III | Elkton, MD | 8 មេសា 2025 | 15 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.939–$152.083 កម្រិត III | Purchase, NY | 7 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $126.600–$295.404 កម្រិត III | Collegeville, PA | 1 មេសា 2025 | 23 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.184–$180.600 កម្រិត III | Conshohocken, PA | 31 មីនា 2025 | 7 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $106.184–$232.404 កម្រិត III | Collegeville, PA | 27 មីនា 2025 | 3 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $102.794–$180.600 កម្រិត III | Bloomington, IL | 21 មីនា 2025 | 28 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $177.063 កម្រិត IV | Costa Mesa, CA | 20 មីនា 2025 | 7 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $238.974 កម្រិត IV | Philadelphia, PA | 20 មីនា 2025 | 21 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $126.600–$295.404 កម្រិត IV | Lancaster, NY | 19 មីនា 2025 | 26 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.424–$306.788 កម្រិត III | New York, NY | 5 មីនា 2025 | 12 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.939–$198.708 កម្រិត III | New Brunswick, NJ | 25 កុម្ភៈ 2025 | 4 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $160.590 កម្រិត II | Cary, NC | 31 មករា 2025 | 21 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $79.123–$152.700 កម្រិត III | Conway, AR | 28 មករា 2025 | 5 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.102–$135.720 កម្រិត III | Charlotte, NC | 12 មករា 2025 | 20 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.102–$121.713 កម្រិត III | Charlotte, NC | 2 មករា 2025 | 10 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.219–$168.000 កម្រិត III | Miami, FL | 3 ធ្នូ 2024 | 11 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.789–$159.600 កម្រិត II | Hercules, CA | 24 វិច្ឆិកា 2024 | 29 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$201.600 កម្រិត II | Sunnyvale, CA | 13 វិច្ឆិកា 2024 | 20 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.939–$260.400 កម្រិត III | Newark, NJ | 7 វិច្ឆិកា 2024 | 14 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.714–$132.996 កម្រិត II | Dallas, TX | 16 តុលា 2024 | 23 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.885–$216.996 កម្រិត III | Mounds View, MN | 16 តុលា 2024 | 23 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$132.996 កម្រិត II | Durham, NC | 14 តុលា 2024 | 21 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $114.358–$184.800 កម្រិត III | Shelton, CT | 11 តុលា 2024 | 18 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.912–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 11 តុលា 2024 | 18 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$132.996 កម្រិត II | Durham, NC | 11 តុលា 2024 | 18 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $105.019–$144.000 កម្រិត II | New York, NY | 10 តុលា 2024 | 17 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $105.019–$144.000 កម្រិត II | New York, NY | 10 តុលា 2024 | 17 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$132.996 កម្រិត II | Durham, NC | 10 តុលា 2024 | 17 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $105.019–$144.000 កម្រិត II | New York, NY | 10 តុលា 2024 | 17 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $105.019–$144.000 កម្រិត II | New York, NY | 10 តុលា 2024 | 17 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$132.996 កម្រិត II | Durham, NC | 10 តុលា 2024 | 17 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $88.358–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 10 តុលា 2024 | 17 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$132.996 កម្រិត II | Durham, NC | 8 តុលា 2024 | 15 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $114.358–$201.600 កម្រិត III | Stamford, CT | 8 តុលា 2024 | 15 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.912–$216.996 កម្រិត III | Durham, NC | 7 តុលា 2024 | 14 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.939–$201.600 កម្រិត III | New York, NY | 4 តុលា 2024 | 11 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 4 តុលា 2024 | 11 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.912–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 4 តុលា 2024 | 11 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.939–$152.083 កម្រិត III | New Brunswick, NJ | 4 តុលា 2024 | 11 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $217.281 កម្រិត IV | Armonk, NY | 2 តុលា 2024 | 18 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $131.266–$181.664 កម្រិត III | Houston, TX | 1 តុលា 2024 | 8 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $122.179–$168.000 កម្រិត III | Dallas, TX | 1 តុលា 2024 | 8 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.912–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 1 តុលា 2024 | 8 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $88.358–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 1 តុលា 2024 | 8 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.912–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 30 កញ្ញា 2024 | 7 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.939–$201.600 កម្រិត III | Newark, NJ | 27 កញ្ញា 2024 | 4 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $170.350–$327.600 កម្រិត IV | Newark, NJ | 27 កញ្ញា 2024 | 4 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.912–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 27 កញ្ញា 2024 | 4 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.256–$216.996 កម្រិត III | St. Louis, MO | 27 កញ្ញា 2024 | 4 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.912–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 25 កញ្ញា 2024 | 2 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $102.190–$152.700 កម្រិត III | Sanford, NC | 20 កញ្ញា 2024 | 27 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $116.667–$168.718 កម្រិត III | Denver, CO | 20 កញ្ញា 2024 | 27 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$132.996 កម្រិត II | Durham, NC | 20 កញ្ញា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $154.689 កម្រិត IV | West Chester, PA | 17 កញ្ញា 2024 | 7 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $102.523–$120.000 កម្រិត II | Denver, CO | 16 កញ្ញា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $117.998–$168.000 កម្រិត III | Houston, TX | 11 កញ្ញា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.733–$120.000 កម្រិត II | Bloomington, IL | 10 កញ្ញា 2024 | 17 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $116.667–$168.718 កម្រិត III | Denver, CO | 6 កញ្ញា 2024 | 13 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $117.998–$122.432 កម្រិត III | Houston, TX | 4 កញ្ញា 2024 | 11 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $129.913–$216.996 កម្រិត III | Mounds View, MN | 28 សីហា 2024 | 4 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $131.266–$181.664 កម្រិត III | Spring, TX | 23 សីហា 2024 | 30 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $85.280–$109.104 កម្រិត II | San Antonio, TX | 12 សីហា 2024 | 20 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $144.922–$208.431 កម្រិត III | Purchase, NY | 5 សីហា 2024 | 1 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $165.422–$186.216 កម្រិត III | Sunnyvale, CA | 1 សីហា 2024 | 9 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $174.285 កម្រិត IV | Coppell, TX | 23 កក្កដា 2024 | 8 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.586 កម្រិត II | Baton Rouge, LA | 18 កក្កដា 2024 | 29 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.939–$201.600 កម្រិត III | New York, NY | 12 កក្កដា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $106.184–$216.996 កម្រិត III | Collegeville, PA | 10 កក្កដា 2024 | 18 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.722–$157.145 កម្រិត III | Chicago, IL | 8 កក្កដា 2024 | 28 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.146–$152.700 កម្រិត III | Orlando, FL | 4 កក្កដា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $147.719 កម្រិត II | Baton Rouge, LA | 28 មិថុនា 2024 | 15 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.416–$168.000 កម្រិត III | Roswell, GA | 21 មិថុនា 2024 | 28 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $86.403–$161.004 កម្រិត II | St. Louis, MO | 21 មិថុនា 2024 | 28 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.558–$168.000 កម្រិត III | Conshohocken, PA | 20 មិថុនា 2024 | 28 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.127–$186.854 កម្រិត III | Coppell, TX | 20 មិថុនា 2024 | 25 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 15 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$132.996 កម្រិត II | Durham, NC | 15 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 15 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 15 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 15 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.888–$120.000 កម្រិត II | St. Louis, MO | 15 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 15 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $100.589–$216.996 កម្រិត III | Durham, NC | 14 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 14 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $100.589–$216.996 កម្រិត III | Durham, NC | 14 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 14 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 14 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$216.996 កម្រិត III | Durham, NC | 13 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 13 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 13 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $116.064–$184.800 កម្រិត III | Shelton, CT | 13 មិថុនា 2024 | 20 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 13 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$216.996 កម្រិត III | Durham, NC | 13 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 13 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 13 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.125–$114.000 កម្រិត II | New York, NY | 13 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 13 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.558–$168.000 កម្រិត III | Conshohocken, PA | 12 មិថុនា 2024 | 20 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $70.824–$118.473 កម្រិត II | Baton Rouge, LA | 12 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 12 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 12 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $91.562–$132.996 កម្រិត II | Dallas, TX | 12 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 12 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $108.451–$197.304 កម្រិត III | West Fargo, ND | 12 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $107.432–$216.996 កម្រិត III | Mounds View, MN | 11 មិថុនា 2024 | 18 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $107.432–$216.996 កម្រិត III | Mounds View, MN | 11 មិថុនា 2024 | 18 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.715–$207.096 កម្រិត III | Raritan, NJ | 11 មិថុនា 2024 | 18 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$216.996 កម្រិត III | Durham, NC | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $96.242–$132.000 កម្រិត II | Shelton, CT | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$216.996 កម្រិត III | Durham, NC | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $101.150–$152.700 កម្រិត III | San Antonio, TX | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $103.189–$168.000 កម្រិត III | St. Louis, MO | 8 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 8 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 8 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 8 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.125–$104.778 កម្រិត II | New York, NY | 8 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $103.189–$168.000 កម្រិត III | St. Louis, MO | 8 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.127–$186.854 កម្រិត III | Coppell, TX | 8 មិថុនា 2024 | 17 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.125–$132.000 កម្រិត II | Raritan, NJ | 7 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 7 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $133.245–$148.090 កម្រិត II | Sunnyvale, CA | 7 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.416–$168.000 កម្រិត III | Alpharetta, GA | 7 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $107.432–$216.996 កម្រិត III | Mounds View, MN | 7 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $85.717–$120.000 កម្រិត II | St. Louis, MO | 7 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $101.483–$168.718 កម្រិត II | Littleton, CO | 7 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $100.589–$216.996 កម្រិត III | Durham, NC | 7 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $101.712–$168.000 កម្រិត III | Cary, NC | 7 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $101.712–$216.996 កម្រិត III | Cary, NC | 7 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.715–$170.500 កម្រិត III | Purchase, NY | 7 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$132.996 កម្រិត II | Durham, NC | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$132.996 កម្រិត II | Durham, NC | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $106.302–$170.500 កម្រិត II | Purchase, NY | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.258–$168.000 កម្រិត III | Dallas, TX | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.589–$168.000 កម្រិត III | Durham, NC | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
បង្ហាញ 300 កម្មវិធីថ្មីបំផុត ក្នុងចំណោម 614 កម្មវិធី។
Package Consultant នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →
ការងារផ្សេងទៀតនៅ IBM Corporation
- Application Developer$100.714
- Application Architect$121.521
- Software Developer$179.712
- Project Manager$107.474
- Test Specialist$90.979
- Data Engineer$106.238
- Software Engineer$102.003
- Package Specialist$103.980
- Application Consultant$115.731
- Technical Lead$103.553
- Senior Managing Consultant$194.320
- Managing Consultant$155.273
- Technical Consultant$108.722
- IT Specialist$106.184
- Quality Engineer$99.549
- Data Scientist$161.142
- Senior Application Developer$104.682
- Business Analyst$106.090
- Research Scientist$205.000
- Technical Team Lead$102.064
- Infrastructure Specialist$100.589
- Back-End Developer$166.386
- Package Solution Consultant$103.884
- Business Transformation Consultant$112.902
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។