ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Kian Corp › Computer Systems Analyst
Computer Systems Analyst នៅ Kian Corp: ប្រាក់ខែ H-1B
95 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Computer Systems Analyst នៅ Kian Corp។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $89.440; កន្លះកណ្តាល $79.227–$98.925។
ពាក្យសុំ (LCA)95
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$89.440
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$79.227–$98.925
ភាគរយទី 10–90$73.000–$103.880
តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 7 | $73.000 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 21 | $87.000 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 39 | $91.042 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 26 | $98.862 |
ពាក្យសុំ
| ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|
| $98.925 កម្រិត II | Denton, TX | 1 មេសា 2026 | 1 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $101.359 កម្រិត II | Rocklin, CA | 25 មីនា 2026 | 25 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $71.865 កម្រិត II | Plano, TX | 25 មីនា 2026 | 25 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.330 កម្រិត II | Beaverton, OR | 3 មីនា 2026 | 10 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.862 កម្រិត II | Harrisburg, NC | 26 កុម្ភៈ 2026 | 1 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.593 កម្រិត II | Atlanta, GA | 12 កុម្ភៈ 2026 | 13 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.925 កម្រិត II | Frisco, TX | 12 កុម្ភៈ 2026 | 13 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $74.610 កម្រិត II | Chattanooga, TN | 10 កុម្ភៈ 2026 | 11 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.925 កម្រិត II | McKinney, TX | 31 មករា 2026 | 2 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.381 កម្រិត I | Beaverton, OR | 24 មករា 2026 | 24 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $124.051 កម្រិត II | Brentwood, CA | 23 មករា 2026 | 24 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.331 កម្រិត II | Cary, NC | 23 មករា 2026 | 24 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $103.917 កម្រិត II | Jersey City, NJ | 23 មករា 2026 | 24 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.758 កម្រិត I | San Ramon, CA | 27 ធ្នូ 2025 | 28 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $73.590 កម្រិត II | Arrington, TN | 16 ធ្នូ 2025 | 17 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.483 កម្រិត II | Gilbert, AZ | 16 ធ្នូ 2025 | 17 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $70.262 កម្រិត II | Macon, GA | 15 ធ្នូ 2025 | 16 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $101.920 កម្រិត I | San Jose, CA | 4 ធ្នូ 2025 | 5 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.051 កម្រិត II | Milford, MA | 28 វិច្ឆិកា 2025 | 29 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $103.917 កម្រិត II | Parsippany-Troy Hills, NJ | 19 វិច្ឆិកា 2025 | 20 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.925 កម្រិត II | Aubrey, TX | 12 វិច្ឆិកា 2025 | 13 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.862 កម្រិត II | Fort Mill, SC | 11 វិច្ឆិកា 2025 | 12 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $115.170 កម្រិត II | Bothell, WA | 10 វិច្ឆិកា 2025 | 10 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $82.493 កម្រិត II | Arlington, TN | 6 វិច្ឆិកា 2025 | 1 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $77.730 កម្រិត I | Austin, TX | 3 វិច្ឆិកា 2025 | 4 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.952 កម្រិត II | McKinney, TX | 3 វិច្ឆិកា 2025 | 4 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.344 កម្រិត I | New Market, MD | 11 កញ្ញា 2025 | 12 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.925 កម្រិត II | Plano, TX | 10 កញ្ញា 2025 | 11 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.925 កម្រិត II | Little Elm, TX | 30 សីហា 2025 | 2 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.496 កម្រិត II | Ewing, NJ | 23 កក្កដា 2025 | 31 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $60.674 កម្រិត I | Bentonville, AR | 8 កក្កដា 2025 | 15 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.030 កម្រិត II | Mooresville, NC | 25 មិថុនា 2025 | 26 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $89.440 កម្រិត I | Redmond, WA | 25 មិថុនា 2025 | 26 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $86.736 កម្រិត II | Newark, DE | 13 មិថុនា 2025 | 16 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $78.749 កម្រិត I | Tracy, CA | 13 ឧសភា 2025 | 14 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $80.267 កម្រិត II | Chandler, AZ | 12 ឧសភា 2025 | 13 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $79.227 កម្រិត I | McKinney, TX | 5 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $89.440 កម្រិត I | Seattle, WA | 5 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $64.730 កម្រិត I | Boca Raton, FL | 5 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $71.490 កម្រិត I | Grimes, IA | 5 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.974 កម្រិត I | Pleasanton, CA | 21 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.550 កម្រិត II | Tracy, CA | 12 មេសា 2025 | 13 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $73.445 កម្រិត I | Westland, MI | 9 មេសា 2025 | 9 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.550 កម្រិត II | Mountain House, CA | 8 មេសា 2025 | 9 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $91.042 កម្រិត II | Austin, TX | 7 មេសា 2025 | 7 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.550 កម្រិត II | Tracy, CA | 12 មីនា 2025 | 13 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $86.736 កម្រិត II | Philadelphia, PA | 4 មីនា 2025 | 4 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $99.611 កម្រិត II | Los Angeles, CA | 3 មីនា 2025 | 4 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $86.736 កម្រិត II | Coatesville, PA | 26 កុម្ភៈ 2025 | 26 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.714 កម្រិត II | Richardson, TX | 18 កុម្ភៈ 2025 | 19 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.550 កម្រិត II | Mountain House, CA | 18 កុម្ភៈ 2025 | 19 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.597 កម្រិត II | Stafford, TX | 7 កុម្ភៈ 2025 | 7 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.550 កម្រិត II | Tracy, CA | 7 កុម្ភៈ 2025 | 7 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $99.611 កម្រិត II | Los Angeles, CA | 6 កុម្ភៈ 2025 | 7 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.714 កម្រិត II | Denton, TX | 3 កុម្ភៈ 2025 | 4 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $73.070 កម្រិត I | Linthicum Heights, MD | 28 មករា 2025 | 28 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.555 កម្រិត II | Mountain House, CA | 28 មករា 2025 | 28 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $76.357 កម្រិត II | Bentonville, AR | 28 មករា 2025 | 28 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $65.187 កម្រិត II | Erie, PA | 23 ធ្នូ 2024 | 24 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $82.742 កម្រិត II | Murfreesboro, TN | 18 ធ្នូ 2024 | 19 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $89.710 កម្រិត II | Alpharetta, GA | 11 ធ្នូ 2024 | 12 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $103.730 កម្រិត II | Portland, OR | 7 វិច្ឆិកា 2024 | 8 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $99.611 កម្រិត II | West Hills, CA | 22 តុលា 2024 | 23 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.789 កម្រិត II | Plesanton, CA | 14 តុលា 2024 | 14 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $76.357 កម្រិត II | Bentonville, AR | 11 តុលា 2024 | 11 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.974 ពេលវេលាមិនពេញ · កម្រិត I | Pleasanton, CA | 18 កញ្ញា 2024 | 19 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $79.227 កម្រិត I | Frisco, TX | 30 សីហា 2024 | 1 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $78.749 កម្រិត I | Tracy, CA | 30 សីហា 2024 | 1 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.789 កម្រិត II | Danvill, CA | 22 កក្កដា 2024 | 22 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $63.211 កម្រិត I | Bentonville, AR | 11 កក្កដា 2024 | 12 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.589 កម្រិត II | Tracy, CA | 11 មិថុនា 2024 | 18 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.589 កម្រិត II | Tracy, CA | 29 ឧសភា 2024 | 3 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $72.384 កម្រិត I | Tracy, CA | 23 ឧសភា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.589 កម្រិត II | Tracy, CA | 15 ឧសភា 2024 | 1 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $121.597 កម្រិត II | San Ramon, CA | 3 ឧសភា 2024 | 13 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.125 កម្រិត II | North Brunswick, NJ | 17 មេសា 2024 | 22 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $82.389 កម្រិត II | Chandler, AZ | 15 មីនា 2024 | 18 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $82.389 កម្រិត II | Phoenix, AZ | 11 មីនា 2024 | 12 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.069 កម្រិត II | Bethesda, MD | 27 កុម្ភៈ 2024 | 1 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.000 កម្រិត II | Mountain House, CA | 22 មករា 2024 | 22 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.000 កម្រិត II | Atlanta, GA | 22 មករា 2024 | 22 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $121.597 កម្រិត II | Fremont, CA | 22 មករា 2024 | 22 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $82.000 កម្រិត II | Liberty Hill, TX | 17 មករា 2024 | 22 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| — កម្រិត II | Atlanta, GA | 17 មករា 2024 | 22 មករា 2024 | បានបដិសេធ |
| $77.000 កម្រិត II | Bentonville, AR | 7 វិច្ឆិកា 2023 | 7 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $82.389 កម្រិត II | Chandler, AZ | 26 តុលា 2023 | 27 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $91.562 កម្រិត II | Frisco, TX | 26 តុលា 2023 | 27 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $73.000 កម្រិត I | Tracy, CA | 10 តុលា 2023 | 10 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.000 កម្រិត II | Tracy, CA | 12 កញ្ញា 2023 | 12 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $82.000 កម្រិត I | Pleasanton, CA | 29 សីហា 2023 | 5 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $96.000 កម្រិត II | Poway, CA | 15 សីហា 2023 | 22 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $61.000 កម្រិត I | Tempe, AZ | 20 កក្កដា 2023 | 27 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $73.000 កម្រិត I | Tracy, CA | 12 កក្កដា 2023 | 15 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $73.000 កម្រិត I | Tracy, CA | 12 កក្កដា 2023 | 1 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $73.000 កម្រិត I | Tracy, CA | 10 កក្កដា 2023 | 1 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
Computer Systems Analyst នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →
ការងារផ្សេងទៀតនៅ Kian Corp
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។