ទិន្នន័យប្រាក់ខែ H1B

ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Meta Platforms, Inc › Performance and Capacity Engineer

Performance and Capacity Engineer នៅ Meta Platforms, Inc: ប្រាក់ខែ H-1B

36 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Performance and Capacity Engineer នៅ Meta Platforms, Inc។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $205.566; កន្លះកណ្តាល $179.588–$221.873។

ពាក្យសុំ (LCA)36
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$205.566
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$179.588–$221.873
ភាគរយទី 10–90$172.240–$234.290

តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ

ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុLCAsប្រាក់ខែមធ្យម
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 20237$204.981
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 202415$213.058
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 202511$193.000
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 20263$222.703

ពាក្យសុំ

ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានទីតាំងបានដាក់ស្នើកាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើមស្ថានភាព
$222.703Menlo Park, CA22 មករា 202621 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$235.108Menlo Park, CA14 ធ្នូ 202530 មីនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$221.489
កម្រិត IV
Menlo Park, CA17 វិច្ឆិកា 202518 ឧសភា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$190.000Menlo Park, CA2 កញ្ញា 20253 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$193.000
កម្រិត II
Menlo Park, CA21 ឧសភា 202526 ឧសភា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$179.970
កម្រិត II
Menlo Park, CA28 មេសា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$202.006
កម្រិត II
Lewisville, TX17 មេសា 202522 មេសា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$206.672
កម្រិត IV
Bellevue, WA26 មីនា 202523 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$178.440
កម្រិត III
Cambridge, MA4 មីនា 20257 មីនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$215.000
កម្រិត II
Menlo Park, CA2 មីនា 202528 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$158.400
កម្រិត IV
New York, NY19 កុម្ភៈ 202519 កុម្ភៈ 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$227.165
កម្រិត IV
Menlo Park, CA21 តុលា 202418 កុម្ភៈ 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$172.000
កម្រិត IV
Menlo Park, CA11 តុលា 202415 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$221.596Menlo Park, CA24 កញ្ញា 202428 កុម្ភៈ 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$227.165
កម្រិត IV
Menlo Park, CA12 កញ្ញា 202428 កុម្ភៈ 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$190.000
កម្រិត IV
Menlo Park, CA11 កញ្ញា 202411 កញ្ញា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$297.408
កម្រិត IV
Bellevue, WA18 មេសា 202420 ឧសភា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$225.396Menlo Park, CA9 មេសា 20241 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$233.471Menlo Park, CA4 មេសា 20241 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$172.480
កម្រិត II
Menlo Park, CA29 មីនា 20245 កញ្ញា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$139.424Menlo Park, CA29 មីនា 20245 កញ្ញា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$266.754Menlo Park, CA26 មីនា 202412 មិថុនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$172.480
កម្រិត III
Menlo Park, CA14 កុម្ភៈ 202419 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.000
កម្រិត III
Menlo Park, CA13 កុម្ភៈ 202426 កុម្ភៈ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$172.480Menlo Park, CA20 ធ្នូ 202318 មិថុនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$213.058Menlo Park, CA20 ធ្នូ 202318 មិថុនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$178.000
កម្រិត III
New York, NY9 វិច្ឆិកា 202327 វិច្ឆិកា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$220.000Menlo Park, CA12 តុលា 202323 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$289.100
កម្រិត IV
Menlo Park, CA4 តុលា 20233 មេសា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$165.544
កម្រិត III
Fremont, CA6 មេសា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$181.028
កម្រិត III
Menlo Park, CA29 មីនា 202321 កញ្ញា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$206.151
កម្រិត IV
Bellevue, WA16 មីនា 20238 កញ្ញា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$209.720
កម្រិត IV
Menlo Park, CA15 មីនា 202311 កញ្ញា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$209.720
កម្រិត III
Menlo Park, CA13 មីនា 202311 កញ្ញា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$198.940
កម្រិត IV
Menlo Park, CA22 វិច្ឆិកា 202224 ឧសភា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$204.981
កម្រិត IV
Menlo Park, CA29 កញ្ញា 202230 មីនា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់

Performance and Capacity Engineer នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →

ការងារផ្សេងទៀតនៅ Meta Platforms, Inc

ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។