ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Propel Infotech Inc
Propel Infotech Inc: ប្រាក់ខែ H-1B និងការឧបត្ថម្ភ
Propel Infotech Inc បានដាក់ស្នើ 72 កម្មវិធីលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់ទិដ្ឋាការ H-1B និងទិដ្ឋាការដែលពាក់ព័ន្ធ នៅក្នុងឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026; បានផ្ទៀងផ្ទាត់: 70។ ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន: $108.826។
និយោជកដែលពឹងផ្អែកលើ H-1B មានភាគហ៊ុនធំនៃបុគ្គលិក H-1B (ឧទាហរណ៍ 15% ឬច្រើនជាងនេះនៃកម្លាំងពលកម្មដែលមាន 51 នាក់ឡើងទៅ) ហើយត្រូវអនុវត្តតាមច្បាប់បន្ថែមប្រឆាំងនឹងការជំនួសបុគ្គលិកសហរដ្ឋអាមេរិក។
⚠ អ្នកបំពានដោយចេតនាដែលបានប្រកាស
យ៉ាងហោចណាស់នៅក្នុងកម្មវិធីមួយ អ្នកជួលបានបញ្ជាក់ថាខ្លួនបានរំលោភបំពានច្បាប់ H-1B ដោយចេតនាក្នុងរយៈពេលប្រាំឆ្នាំកន្លងមក។
តើ Propel Infotech Inc ឧបត្ថម្ភទិដ្ឋាការ H-1B ដែរឬទេ?
Propel Infotech Inc បានដាក់ស្នើ 72 កម្មវិធីលក្ខខណ្ឌការងារនៅក្នុងឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 ដែលបានដាក់ស្នើថ្មីបំផុតនៅថ្ងៃ 17 មិថុនា 2026។ LCA គឺជាជំហានដំបូងនៃការដាក់ស្នើសុំ H-1B ដូច្នេះនិយោជកបានឧបត្ថម្ភ ឬត្រៀមខ្លួនឧបត្ថម្ភបុគ្គលិក H-1B; វាមិនធានាការឧបត្ថម្ភសម្រាប់ការងារជាក់លាក់ណាមួយទេ។ សូមពិនិត្យមើលបញ្ជីការងាររបស់និយោជកខ្លួនឯង។
ប្រាក់ខែតាមចំណងជើងការងារ
| តួនាទីការងារ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| Software Developer | 24 | $141.378 |
| SAP Basis Administrator | 12 | $91.874 |
| Data Analyst | 5 | $92.123 |
| .Net Developer | 4 | $107.526 |
| MS Dynamics Consultant | 4 | $105.997 |
| DevOps Engineer | 3 | $92.123 |
| TM1 Administrator | 3 | $97.885 |
| Data Governance Analyst | 2 | $71.812 |
| Technical Lead | 2 | $123.781 |
| Network And Security Administrator | 2 | $122.158 |
| Data Engineer | 2 | $92.123 |
| Data Programming Analyst | 1 | $96.699 |
| Power BI/Tableau Developer | 1 | $63.253 |
| Data Architect III | 1 | $101.213 |
| Validation Engineer | 1 | $141.107 |
| Tibco Developer | 1 | $184.662 |
| Quality Analyst | 1 | $141.107 |
| Data Base Security | 1 | $131.144 |
| SAP Data Migration Architect | 1 | $111.072 |
| Architect | 1 | $119.933 |
កម្មវិធីតាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 27 | $141.378 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 21 | $100.069 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 19 | $108.826 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 5 | $111.072 |
កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្ន
ក្រសួងការងារកំណត់កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្នចំនួនបួនសម្រាប់វិជ្ជាជីវៈ និងតំបន់នីមួយៗ ពីកម្រិត I (ចាប់ផ្តើម) ដល់កម្រិត IV (មានសមត្ថភាពពេញលេញ)។ និយោជកជ្រើសរើសកម្រិតដែលត្រូវនឹងតម្រូវការរបស់ការងារ។
ទីតាំងការងារ
- Santaclara, CA28
- Austin, TX9
- Santa Clara, CA6
- Downingtown, PA4
- Liberty Hill, TX3
- Pittsburgh, PA2
- Exton, PA2
- Farmers Branch, TX2
- Norristown, PA2
- Seattle, WA2
- Chandler, AZ2
- Ewing Township, NJ1
- Malvern, PA1
- Collegeville, PA1
- West Chester, PA1
- Plano, TX1
- Glen Allen, VA1
- GlenAllen, VA1
- Pottstown, PA1
- Newjersey, NJ1
វិជ្ជាជីវៈ
- Software Developers32
- Database Administrators31
- Computer Programmers2
- Network and Computer Systems Administrators2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Database Architects1
កម្មវិធីថ្មីបំផុត
| តួនាទីការងារ | ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|---|
| Architect | $119.933–$120.000 កម្រិត III | Austin, TX | 17 មិថុនា 2026 | 24 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SAP Basis Administrator | $99.237 កម្រិត III | Chandler, AZ | 10 មីនា 2026 | 10 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SAP Data Migration Architect | $111.072 កម្រិត III | Downingtown, PA | 2 មីនា 2026 | 2 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SAP Basis Administrator | $99.237–$100.000 កម្រិត III | Chandler, AZ | 2 កុម្ភៈ 2026 | 2 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Analyst | $111.072–$111.075 កម្រិត III | Downingtown, PA | 2 កុម្ភៈ 2026 | 2 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Analyst | $89.398–$90.000 កម្រិត II | Liberty Hill, TX | 4 កក្កដា 2025 | 5 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| .Net Developer | $109.845–$109.900 កម្រិត II | Norristown, PA | 4 កក្កដា 2025 | 5 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| MS Dynamics Consultant | $1.355.076–$1.355.400 កម្រិត II | Farmersbranch, TX | 4 កក្កដា 2025 | 5 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| TM1 Administrator | $100.693–$100.700 កម្រិត II | Seattle, WA | 4 កក្កដា 2025 | 5 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| MS Dynamics Consultant | $112.923–$113.000 កម្រិត II | Farmers Branch, TX | 4 កក្កដា 2025 | 5 កក្កដា 2025 | បានដកហូត |
| Software Developer | $108.826–$108.827 កម្រិត II | Austin, TX | 21 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $108.826–$108.827 កម្រិត II | Austin, TX | 21 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $108.826–$108.827 កម្រិត II | Austin, TX | 21 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $108.826–$108.827 កម្រិត II | Austin, TX | 21 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $108.826–$108.827 កម្រិត II | Austin, TX | 21 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $108.826–$108.827 កម្រិត II | Austin, TX | 21 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $108.826–$108.827 កម្រិត II | Austin, TX | 21 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $108.826–$108.827 កម្រិត II | Austin, TX | 21 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| .Net Developer | $105.206–$105.300 កម្រិត II | Norristown, PA | 5 មិថុនា 2025 | 5 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| MS Dynamics Consultant | $105.997–$106.000 កម្រិត II | Farmers Branch, TX | 5 មិថុនា 2025 | 5 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Analyst | $80.205–$81.120 កម្រិត II | Liberty Hill, TX | 23 ឧសភា 2025 | 1 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| TM1 Administrator | $97.885–$99.840 កម្រិត II | Seattle, WA | 23 ឧសភា 2025 | 1 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Analyst | $95.264–$95.680 កម្រិត III | Liberty Hill, TX | 14 មេសា 2025 | 14 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| TM1 Administrator | $86.278–$86.300 កម្រិត II | Downingtown, PA | 19 វិច្ឆិកា 2024 | 19 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SAP Basis Administrator | $96.616–$96.720 កម្រិត II | Newjersey, NJ | 12 សីហា 2024 | 12 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Base Security | $131.144–$132.080 កម្រិត II | Santaclara, CA | 24 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Analyst | $92.123–$93.600 កម្រិត II | Santaclara, CA | 5 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $184.662–$185.120 កម្រិត II | Santaclara, CA | 2 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Tibco Developer | $184.662–$185.120 កម្រិត II | Santaclara, CA | 2 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Validation Engineer | $141.107–$141.440 កម្រិត II | Santaclara, CA | 2 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| .Net Developer | $184.662–$185.120 កម្រិត II | Santaclara, CA | 2 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Quality Analyst | $141.107–$141.440 កម្រិត II | Santaclara, CA | 30 ឧសភា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SAP Basis Administrator | $90.022–$90.480 កម្រិត II | Plano, TX | 29 ឧសភា 2024 | 1 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SAP Basis Administrator | $75.837–$76.960 កម្រិត II | Glen Allen, VA | 15 ឧសភា 2024 | 16 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| MS Dynamics Consultant | $102.939–$102.960 កម្រិត II | GlenAllen, VA | 26 មីនា 2024 | 26 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SAP Basis Administrator | $79.955–$81.120 កម្រិត II | Pottstown, PA | 26 មីនា 2024 | 27 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Architect III | $101.213–$104.000 កម្រិត II | West Chester, PA | 21 មីនា 2024 | 29 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SAP Basis Administrator | $79.955–$81.120 កម្រិត II | Exton, PA | 18 មីនា 2024 | 18 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| .Net Developer | $100.069–$100.880 កម្រិត II | Collegeville, PA | 22 វិច្ឆិកា 2023 | 22 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Power BI/Tableau Developer | $63.253–$64.480 កម្រិត II | Exton, PA | 2 វិច្ឆិកា 2023 | 2 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Engineer | $92.123–$93.600 កម្រិត II | Santa Clara, CA | 29 កញ្ញា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Network And Security Administrator | $122.158–$122.720 កម្រិត II | Santa Clara, CA | 29 កញ្ញា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| DevOps Engineer | $92.123–$93.600 កម្រិត II | Santaclara, CA | 29 កញ្ញា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Technical Lead | $123.781–$124.800 កម្រិត II | Santaclara, CA | 29 កញ្ញា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SAP Basis Administrator | $92.123–$93.600 កម្រិត II | Santaclara, CA | 29 កញ្ញា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Engineer | $92.123–$93.600 កម្រិត II | Santaclara, CA | 25 កញ្ញា 2023 | 25 កញ្ញា 2023 | បានដកហូត |
| DevOps Engineer | $92.123–$93.600 កម្រិត II | Santaclara, CA | 24 កញ្ញា 2023 | 24 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| Technical Lead | $123.781–$124.800 កម្រិត II | Santaclara, CA | 24 កញ្ញា 2023 | 24 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| Network And Security Administrator | $122.158–$122.200 កម្រិត II | Santaclara, CA | 17 កញ្ញា 2023 | 24 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| SAP Basis Administrator | $92.123–$93.600 កម្រិត II | Santaclara, CA | 17 កញ្ញា 2023 | 24 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| SAP Basis Administrator | $79.955–$81.120 កម្រិត II | Malvern, PA | 21 សីហា 2023 | 21 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Governance Analyst | $79.955–$81.120 កម្រិត II | Downingtown, PA | 10 កក្កដា 2023 | 11 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SAP Basis Administrator | $104.395–$106.080 កម្រិត II | Ewing Township, NJ | 22 មិថុនា 2023 | 1 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378–$141.440 កម្រិត II | Santaclara, CA | 15 ឧសភា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378–$141.440 កម្រិត II | Santaclara, CA | 15 ឧសភា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378–$141.440 កម្រិត II | Santaclara, CA | 15 ឧសភា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378–$141.440 កម្រិត II | Santaclara, CA | 11 ឧសភា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378–$141.440 កម្រិត II | Santaclara, CA | 11 ឧសភា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378–$141.440 កម្រិត II | Santa Clara, CA | 10 ឧសភា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| DevOps Engineer | $141.378–$141.440 កម្រិត II | Santa Clara, CA | 9 ឧសភា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SAP Basis Administrator | $91.624–$93.600 កម្រិត II | Santaclara, CA | 1 ឧសភា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378–$141.440 កម្រិត II | Santaclara, CA | 28 មេសា 2023 | 1 ឧសភា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Programming Analyst | $96.699–$97.760 កម្រិត II | Santaclara, CA | 26 មេសា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Governance Analyst | $63.669–$64.480 កម្រិត II | Pittsburgh, PA | 13 មេសា 2023 | 24 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $66.560–$68.640 កម្រិត II | Pittsburgh, PA | 10 មេសា 2023 | 24 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $121.160–$121.680 កម្រិត III | Santaclara, CA | 4 មេសា 2023 | 15 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378–$141.440 កម្រិត II | Santaclara, CA | 30 មករា 2023 | 1 កុម្ភៈ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378–$141.440 កម្រិត II | Santaclara, CA | 27 មករា 2023 | 1 កុម្ភៈ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378–$141.440 កម្រិត II | Santaclara, CA | 27 មករា 2023 | 1 កុម្ភៈ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378 កម្រិត II | Santa Clara, CA | 12 តុលា 2022 | 15 តុលា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378 កម្រិត II | Santaclara, CA | 5 តុលា 2022 | 15 តុលា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $141.378 កម្រិត II | Santa Clara, CA | 28 កញ្ញា 2022 | 15 តុលា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។