ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › RIU Solutions, LLC.
RIU Solutions, LLC.: ប្រាក់ខែ H-1B និងការឧបត្ថម្ភ
RIU Solutions, LLC. បានដាក់ស្នើ 25 កម្មវិធីលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់ទិដ្ឋាការ H-1B និងទិដ្ឋាការដែលពាក់ព័ន្ធ នៅក្នុងឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026; បានផ្ទៀងផ្ទាត់: 23។ ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន: $109.000។
និយោជកដែលពឹងផ្អែកលើ H-1B មានភាគហ៊ុនធំនៃបុគ្គលិក H-1B (ឧទាហរណ៍ 15% ឬច្រើនជាងនេះនៃកម្លាំងពលកម្មដែលមាន 51 នាក់ឡើងទៅ) ហើយត្រូវអនុវត្តតាមច្បាប់បន្ថែមប្រឆាំងនឹងការជំនួសបុគ្គលិកសហរដ្ឋអាមេរិក។
តើ RIU Solutions, LLC. ឧបត្ថម្ភទិដ្ឋាការ H-1B ដែរឬទេ?
RIU Solutions, LLC. បានដាក់ស្នើ 25 កម្មវិធីលក្ខខណ្ឌការងារនៅក្នុងឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 ដែលបានដាក់ស្នើថ្មីបំផុតនៅថ្ងៃ 13 កុម្ភៈ 2026។ LCA គឺជាជំហានដំបូងនៃការដាក់ស្នើសុំ H-1B ដូច្នេះនិយោជកបានឧបត្ថម្ភ ឬត្រៀមខ្លួនឧបត្ថម្ភបុគ្គលិក H-1B; វាមិនធានាការឧបត្ថម្ភសម្រាប់ការងារជាក់លាក់ណាមួយទេ។ សូមពិនិត្យមើលបញ្ជីការងាររបស់និយោជកខ្លួនឯង។
ប្រាក់ខែតាមចំណងជើងការងារ
| តួនាទីការងារ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| Software Developer | 3 | $102.294 |
| Technical Lead Engineer | 2 | $129.253 |
| Java Developer | 2 | $134.911 |
| QA Analyst | 2 | $98.754 |
| Teradata Developer | 2 | $120.640 |
| GCP Data Engineer | 2 | $117.750 |
| Sr. System Administrator | 1 | $119.000 |
| Java SDET | 1 | $98.904 |
| Systems Engineer | 1 | $109.000 |
| SDET (SDET) | 1 | $87.443 |
| SDET API Automation | 1 | $113.443 |
| Technical Architect | 1 | $134.900 |
| QA Lead | 1 | — |
| Desktop Performance Engineer | 1 | $103.000 |
| Technical Consultant | 1 | $101.200 |
| Mainframe Software Developer | 1 | $115.000 |
| Regression Tester | 1 | $88.972 |
| IT Release Engineer | 1 | $103.610 |
កម្មវិធីតាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 10 | $116.222 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 10 | $101.600 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 4 | $108.055 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 1 | $134.912 |
កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្ន
- កម្រិត I (ចាប់ផ្តើម)20%
- កម្រិត II (មានសមត្ថភាព)40%
- កម្រិត III (មានបទពិសោធន៍)36%
- កម្រិត IV (មានសមត្ថភាពពេញលេញ)4%
ក្រសួងការងារកំណត់កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្នចំនួនបួនសម្រាប់វិជ្ជាជីវៈ និងតំបន់នីមួយៗ ពីកម្រិត I (ចាប់ផ្តើម) ដល់កម្រិត IV (មានសមត្ថភាពពេញលេញ)។ និយោជកជ្រើសរើសកម្រិតដែលត្រូវនឹងតម្រូវការរបស់ការងារ។
ទីតាំងការងារ
- Charlotte, NC3
- Sunnyvale, CA3
- Cumming, GA2
- Greenwood Village, CO2
- Plano, TX2
- Glendale, AZ2
- Waltham, MA1
- Frisco, TX1
- Englewood, CO1
- Phoenix, AZ1
- San Leandro, CA1
- Littleton, CO1
- Richardson, TX1
- Irving, TX1
- Mechanicsburg, PA1
- Dublin, OH1
- Richfield, MN1
វិជ្ជាជីវៈ
- Software Developers16
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Database Architects2
- Network and Computer Systems Administrators1
កម្មវិធីថ្មីបំផុត
| តួនាទីការងារ | ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|---|
| Java Developer | $134.912 កម្រិត III | Charlotte, NC | 13 កុម្ភៈ 2026 | 1 សីហា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| GCP Data Engineer | $95.500 កម្រិត I | Glendale, AZ | 21 សីហា 2025 | 28 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| GCP Data Engineer | $140.000 កម្រិត III | Glendale, AZ | 12 សីហា 2025 | 19 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| Software Developer | $112.500 កម្រិត II | Charlotte, NC | 21 កក្កដា 2025 | 28 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| IT Release Engineer | $103.610 កម្រិត II | Richfield, MN | 4 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Regression Tester | $88.972 កម្រិត II | Dublin, OH | 26 សីហា 2024 | 27 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Technical Consultant | $101.200 កម្រិត II | Plano, TX | 17 ឧសភា 2024 | 20 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Teradata Developer | $120.640 កម្រិត III | Richardson, TX | 2 ឧសភា 2024 | 1 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Teradata Developer | $120.640 កម្រិត III | Irving, TX | 2 ឧសភា 2024 | 1 មិថុនា 2024 | បានដកហូត |
| Software Developer | $102.000 កម្រិត II | Plano, TX | 5 មេសា 2024 | 15 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Mainframe Software Developer | $115.000 កម្រិត II | Mechanicsburg, PA | 29 មីនា 2024 | 1 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Desktop Performance Engineer | $103.000 កម្រិត II | Cumming, GA | 8 មីនា 2024 | 11 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| QA Analyst | $99.000 កម្រិត I | Sunnyvale, CA | 24 មករា 2024 | 29 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| QA Analyst | $98.509–$98.510 កម្រិត I | Sunnyvale, CA | 24 តុលា 2023 | 30 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| QA Lead | $226.325–$226.326 កម្រិត IV | Sunnyvale, CA | 24 តុលា 2023 | 30 តុលា 2023 | បានដកហូត |
| Software Developer | $102.294–$102.300 កម្រិត II | Phoenix, AZ | 13 កញ្ញា 2023 | 18 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SDET (SDET) | $87.443–$87.445 កម្រិត I | Greenwood Village, CO | 24 សីហា 2023 | 28 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| SDET API Automation | $113.443–$113.445 កម្រិត I | San Leandro, CA | 1 សីហា 2023 | 7 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Java Developer | $134.910–$134.912 កម្រិត III | Charlotte, NC | 25 កក្កដា 2023 | 1 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Technical Architect | $134.900–$134.912 កម្រិត III | Littleton, CO | 13 កក្កដា 2023 | 17 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Technical Lead Engineer | $133.806–$133.810 កម្រិត III | Greenwood Village, CO | 11 កក្កដា 2023 | 21 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Java SDET | $98.904–$99.840 កម្រិត II | Frisco, TX | 23 ឧសភា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Technical Lead Engineer | $124.700–$124.800 កម្រិត III | Englewood, CO | 11 ឧសភា 2023 | 24 ឧសភា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Systems Engineer | $109.000–$109.824 កម្រិត II | Cumming, GA | 17 មេសា 2023 | 24 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Sr. System Administrator | $119.000–$120.000 កម្រិត III | Waltham, MA | 13 មករា 2023 | 1 កុម្ភៈ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។