ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Robinhood Markets, Inc. › Software Engineer
Software Engineer នៅ Robinhood Markets, Inc.: ប្រាក់ខែ H-1B
154 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Software Engineer នៅ Robinhood Markets, Inc.។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $166.000; កន្លះកណ្តាល $157.000–$182.610។
ពាក្យសុំ (LCA)154
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$166.000
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$157.000–$182.610
ភាគរយទី 10–90$129.536–$189.142
តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 23 | $157.000 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 64 | $180.000 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 32 | $158.000 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 34 | $166.000 |
ពាក្យសុំ
| ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|
| $166.000–$224.000 កម្រិត II | New York, NY | 23 មិថុនា 2026 | 16 វិច្ឆិកា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$224.000 កម្រិត II | New York, NY | 23 មិថុនា 2026 | 13 វិច្ឆិកា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.000–$230.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 12 មិថុនា 2026 | 22 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $187.741–$195.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 10 មិថុនា 2026 | 24 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$195.000 កម្រិត II | New York, NY | 1 មិថុនា 2026 | 9 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $135.700–$150.000 កម្រិត I | Menlo Park, CA | 12 ឧសភា 2026 | 26 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.000–$224.000 កម្រិត I | New York, NY | 4 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.000–$224.000 កម្រិត I | New York, NY | 4 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.300–$230.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 4 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$195.000 កម្រិត II | Bellevue, WA | 4 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$224.000 កម្រិត I | New York, NY | 21 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$224.000 កម្រិត I | Menlo Park, CA | 21 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$224.000 កម្រិត I | Menlo Park, CA | 21 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$224.000 កម្រិត I | New York, NY | 21 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$224.000 កម្រិត I | New York, NY | 21 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$224.000 កម្រិត I | Irvine, CA | 16 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$224.000 កម្រិត III | Irvine, CA | 6 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $187.800–$224.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 31 មីនា 2026 | 27 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $187.800–$195.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 24 មីនា 2026 | 30 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$195.000 កម្រិត II | Bellevue, WA | 16 មីនា 2026 | 27 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$195.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 11 មីនា 2026 | 13 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $187.800–$195.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 6 មីនា 2026 | 13 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$195.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 6 មីនា 2026 | 30 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.000–$195.000 កម្រិត I | Menlo Park, CA | 11 កុម្ភៈ 2026 | 16 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $161.700–$185.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 9 កុម្ភៈ 2026 | 9 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $105.000–$145.000 កម្រិត I | New York, NY | 20 មករា 2026 | 26 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $145.000–$185.000 កម្រិត II | New York, NY | 15 មករា 2026 | 26 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $145.000–$185.000 កម្រិត I | Menlo Park, CA | 15 មករា 2026 | 26 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$185.000 កម្រិត II | New York, NY | 15 មករា 2026 | 9 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $145.000–$185.000 កម្រិត I | Bellevue, WA | 15 មករា 2026 | 26 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$185.000 កម្រិត I | Menlo Park, CA | 31 ធ្នូ 2025 | 6 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $132.000–$145.000 H-1B1 (សិង្ហបុរី) · កម្រិត II | New York, NY | 7 វិច្ឆិកា 2025 | 1 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$224.583 ពេលវេលាមិនពេញ · កម្រិត II | Bellevue, WA | 3 វិច្ឆិកា 2025 | 3 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $123.000–$145.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 31 តុលា 2025 | 10 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$212.750 កម្រិត II | New York, NY | 22 កញ្ញា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$212.750 កម្រិត II | Bellevue, WA | 22 កញ្ញា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $161.637–$212.750 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 22 កញ្ញា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$212.750 កម្រិត II | Bellevue, WA | 22 កញ្ញា 2025 | 11 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $161.637–$185.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 11 កញ្ញា 2025 | 13 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$212.750 កម្រិត II | New York, NY | 5 កញ្ញា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$185.000 កម្រិត II | Bellevue, WA | 8 សីហា 2025 | 15 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $161.637–$190.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 4 សីហា 2025 | 1 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $178.000–$253.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 31 កក្កដា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$190.000 កម្រិត II | Bellevue, WA | 17 កក្កដា 2025 | 23 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $148.242–$182.035 កម្រិត IV | Winston-Salem, NC | 8 កក្កដា 2025 | 5 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $187.574–$253.000 កម្រិត III | Emeryville, CA | 2 កក្កដា 2025 | 23 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $187.000–$253.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 27 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $158.000–$212.750 កម្រិត III | New York, NY | 27 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $158.000–$212.750 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 20 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$185.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 18 មិថុនា 2025 | 20 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$213.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 18 មិថុនា 2025 | 1 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $187.000–$220.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 7 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $158.642–$185.000 កម្រិត III | New York, NY | 6 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $179.982–$212.750 កម្រិត IV | New York, NY | 6 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$185.000 កម្រិត II | Bellevue, WA | 6 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $180.960–$212.750 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 6 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $158.000–$185.000 កម្រិត III | New York, NY | 30 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$185.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 24 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $123.656–$145.000 កម្រិត II | New York, NY | 24 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $1.884.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 24 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.000–$165.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 22 មីនា 2025 | 28 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $164.520–$184.520 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 19 មីនា 2025 | 9 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.500–$176.500 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 21 កុម្ភៈ 2025 | 19 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.500–$176.500 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 19 កុម្ភៈ 2025 | 19 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $156.000–$176.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 24 មករា 2025 | 19 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $156.500–$176.500 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 15 មករា 2025 | 11 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $180.325–$200.325 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 14 តុលា 2024 | 15 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $175.000–$195.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 11 កញ្ញា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $180.000–$200.000 កម្រិត II | New York, NY | 23 សីហា 2024 | 2 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.000–$145.000 កម្រិត II | New York, NY | 20 សីហា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $180.000–$200.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 13 សីហា 2024 | 3 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $170.735–$190.735 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 5 សីហា 2024 | 3 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $175.105–$195.105 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 2 សីហា 2024 | 31 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.840–$210.840 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 1 សីហា 2024 | 18 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $161.140–$181.140 កម្រិត II | Irvine, CA | 31 កក្កដា 2024 | 1 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $189.000–$209.000 កម្រិត II | New York, NY | 29 កក្កដា 2024 | 25 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $180.810–$200.810 កម្រិត II | Georgetown, TX | 24 កក្កដា 2024 | 23 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $185.390–$205.390 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 23 កក្កដា 2024 | 18 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.000–$210.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 22 កក្កដា 2024 | 18 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $185.390–$205.390 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 17 កក្កដា 2024 | 10 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $185.695–$205.695 កម្រិត II | Bellevue, WA | 16 កក្កដា 2024 | 15 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $183.000–$203.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 12 កក្កដា 2024 | 10 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $185.695–$205.695 កម្រិត II | Bellevue, WA | 8 កក្កដា 2024 | 31 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $160.000–$210.000 កម្រិត III | Bellevue, WA | 28 មិថុនា 2024 | 11 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.840–$210.840 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 28 មិថុនា 2024 | 2 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $185.000–$205.000 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 26 មិថុនា 2024 | 30 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $183.130–$203.130 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 18 មិថុនា 2024 | 30 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $169.080–$189.080 កម្រិត II | New York, NY | 17 មិថុនា 2024 | 1 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.000–$145.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.000–$212.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $193.355–$213.355 កម្រិត II | New York, NY | 5 មិថុនា 2024 | 16 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.000–$200.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 7 ឧសភា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.097–$108.097 កម្រិត II | New York, NY | 2 ឧសភា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $185.695–$205.695 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 2 ឧសភា 2024 | 22 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $180.000–$200.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 2 ឧសភា 2024 | 21 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $180.000–$200.000 កម្រិត II | New York, NY | 24 មេសា 2024 | 29 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $175.000–$195.000 កម្រិត II | New York, NY | 23 មេសា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.000–$210.000 កម្រិត II | New York, NY | 20 មេសា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.000–$145.000 កម្រិត II | New York, NY | 19 មេសា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.920–$148.920 កម្រិត II | Bellevue, WA | 19 មេសា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.610–$202.610 កម្រិត II | New York, NY | 19 មេសា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.000–$195.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 11 មីនា 2024 | 15 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.610–$202.610 H-1B1 (សិង្ហបុរី) · កម្រិត II | New York, NY | 27 កុម្ភៈ 2024 | 23 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $134.000–$154.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 21 កុម្ភៈ 2024 | 15 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.000–$205.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 19 កុម្ភៈ 2024 | 15 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.610–$202.610 H-1B1 (សិង្ហបុរី) · កម្រិត II | Menlo Park, CA | 15 កុម្ភៈ 2024 | 23 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $189.178 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 15 កុម្ភៈ 2024 | 15 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $179.270–$199.270 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 13 កុម្ភៈ 2024 | 13 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$204.000 កម្រិត II | New York, NY | 12 កុម្ភៈ 2024 | 2 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.000–$204.000 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 31 មករា 2024 | 13 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $183.000–$203.000 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 29 មករា 2024 | 13 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $175.000–$195.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 29 មករា 2024 | 19 កុម្ភៈ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $156.000–$176.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 22 មករា 2024 | 15 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $155.000–$204.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 19 មករា 2024 | 7 កុម្ភៈ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$177.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 18 មករា 2024 | 15 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $195.000–$215.000 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 11 មករា 2024 | 17 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$194.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 9 មករា 2024 | 6 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.502–$148.502 កម្រិត II | Seattle, WA | 9 មករា 2024 | 16 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $170.000–$190.000 កម្រិត II | New York, NY | 4 ធ្នូ 2023 | 25 ធ្នូ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $165.000–$200.000 កម្រិត II | Irvine, CA | 21 វិច្ឆិកា 2023 | 27 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $156.500–$176.500 កម្រិត II | New York, NY | 10 វិច្ឆិកា 2023 | 20 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $156.500–$176.500 កម្រិត II | Brookline, MA | 8 វិច្ឆិកា 2023 | 16 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $209.484–$229.484 កម្រិត II | New York, NY | 8 វិច្ឆិកា 2023 | 16 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $177.775–$197.775 កម្រិត II | Seattle, WA | 8 វិច្ឆិកា 2023 | 16 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $145.000–$175.000 កម្រិត II | New York, NY | 7 វិច្ឆិកា 2023 | 13 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $180.550–$200.550 កម្រិត II | New York, NY | 7 វិច្ឆិកា 2023 | 15 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.010–$202.010 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 25 តុលា 2023 | 9 កុម្ភៈ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $198.325–$218.325 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 22 តុលា 2023 | 20 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $198.325–$218.325 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 22 តុលា 2023 | 22 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $184.412–$204.412 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 19 តុលា 2023 | 19 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.010–$202.010 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 10 តុលា 2023 | 1 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $156.000–$201.000 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 31 សីហា 2023 | 16 កុម្ភៈ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.502–$148.502 កម្រិត II | Redmond, WA | 23 សីហា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.000–$155.000 កម្រិត II | New York, NY | 21 សីហា 2023 | 30 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.000–$145.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 14 សីហា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $164.345–$184.345 កម្រិត IV | Winston-Salem, NC | 9 សីហា 2023 | 15 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.502–$148.502 កម្រិត II | Redmond, WA | 9 សីហា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $184.662–$215.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 5 កក្កដា 2023 | 14 ធ្នូ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $133.000–$176.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 2 មិថុនា 2023 | 12 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $164.000–$194.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 27 មេសា 2023 | 30 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $180.000–$210.000 H-1B1 (សិង្ហបុរី) · កម្រិត II | New York, NY | 26 មេសា 2023 | 23 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $175.000–$205.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 20 មេសា 2023 | 15 ឧសភា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $200.000–$220.000 កម្រិត IV | Menlo Park, CA | 20 មេសា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $175.000–$195.000 កម្រិត II | Seattle, WA | 7 មេសា 2023 | 17 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.000–$148.000 កម្រិត II | Seattle, WA | 6 មេសា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $128.000–$148.000 កម្រិត II | Redmond, WA | 4 មេសា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $183.000–$203.333 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 21 មីនា 2023 | 9 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$213.000 កម្រិត II | Jersey City, NJ | 15 មីនា 2023 | 13 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$213.000 កម្រិត II | Kirkland, WA | 10 មីនា 2023 | 3 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$213.000 កម្រិត II | Seattle, WA | 10 មីនា 2023 | 3 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.000–$213.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 3 មីនា 2023 | 20 មីនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $185.000–$205.000 កម្រិត III | Menlo Park, CA | 22 កុម្ភៈ 2023 | 9 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $165.000–$195.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 1 កុម្ភៈ 2023 | 13 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $160.000–$180.000 កម្រិត II | Menlo Park, CA | 2 វិច្ឆិកា 2022 | 4 ឧសភា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
Software Engineer នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →
ការងារផ្សេងទៀតនៅ Robinhood Markets, Inc.
- Senior Software Engineer$200.932
- Engineering Manager$250.000
- Staff Software Engineer$226.500
- Product Manager$160.000
- Senior Product Designer$166.000
- Senior Data Scientist, Analytics$166.000
- Data Scientist$154.000
- Senior Data Scientist$187.500
- Data Scientist, Analytics$130.500
- Senior Quality Engineer$153.000
- Staff Quality Engineer$179.000
- Staff Technical Program Manager$215.250
- Finance & Strategy Manager$131.000
- Senior Staff Software Engineer$290.000
- Senior Corporate Accountant$98.000
- Senior Security Engineer$194.000
- Senior Machine Learning Engineer$221.000
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។