ទិន្នន័យប្រាក់ខែ H1B

ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › S&R IT, Inc.

S&R IT, Inc.: ប្រាក់ខែ H-1B និងការឧបត្ថម្ភ

S&R IT, Inc. បានដាក់ស្នើ 19 កម្មវិធីលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់ទិដ្ឋាការ H-1B និងទិដ្ឋាការដែលពាក់ព័ន្ធ នៅក្នុងឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026; បានផ្ទៀងផ្ទាត់: 18។ ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន: $102.846។

ពាក្យសុំ (LCA)19
បានផ្ទៀងផ្ទាត់18
អាសយដ្ឋាននិយោជកMelville, NY
និយោជកអាស្រ័យលើ H-1Bទេ
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$102.846
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$98.904–$113.313
ភាគរយទី 10–90$88.900–$123.656

តើ S&R IT, Inc. ឧបត្ថម្ភទិដ្ឋាការ H-1B ដែរឬទេ?

S&R IT, Inc. បានដាក់ស្នើ 19 កម្មវិធីលក្ខខណ្ឌការងារនៅក្នុងឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 ដែលបានដាក់ស្នើថ្មីបំផុតនៅថ្ងៃ 16 កុម្ភៈ 2026។ LCA គឺជាជំហានដំបូងនៃការដាក់ស្នើសុំ H-1B ដូច្នេះនិយោជកបានឧបត្ថម្ភ ឬត្រៀមខ្លួនឧបត្ថម្ភបុគ្គលិក H-1B; វាមិនធានាការឧបត្ថម្ភសម្រាប់ការងារជាក់លាក់ណាមួយទេ។ សូមពិនិត្យមើលបញ្ជីការងាររបស់និយោជកខ្លួនឯង។

ការដាក់ពាក្យសុំកាតបៃតង (PERM) នៅ S&R IT, Inc.: 3 →

ប្រាក់ខែតាមចំណងជើងការងារ

តួនាទីការងារLCAsប្រាក់ខែមធ្យម
Software Developer4$113.433
Data Analyst3$86.861
Mainframe Developer2$101.348
DevOps Engineer2$123.656
Clinical SAS Programmer1$98.904
Software Application Developer1$109.283
Software Engineer1$98.904
Full Stack Developer1$98.904
Software Developer - Clinical SAS Programmer 11$113.443
Site Reliability Engineer1$122.158
Senior Pega Developer1$96.366
Cloud Platform Architect1$103.542

កម្មវិធីតាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ

ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុLCAsប្រាក់ខែមធ្យម
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 20238$98.904
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 20244$117.800
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 20256$103.542
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 20261$112.923

កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្ន

ក្រសួងការងារកំណត់កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្នចំនួនបួនសម្រាប់វិជ្ជាជីវៈ និងតំបន់នីមួយៗ ពីកម្រិត I (ចាប់ផ្តើម) ដល់កម្រិត IV (មានសមត្ថភាពពេញលេញ)។ និយោជកជ្រើសរើសកម្រិតដែលត្រូវនឹងតម្រូវការរបស់ការងារ។

ទីតាំងការងារ

វិជ្ជាជីវៈ

កម្មវិធីថ្មីបំផុត

តួនាទីការងារប្រាក់ខែមូលដ្ឋានទីតាំងបានដាក់ស្នើកាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើមស្ថានភាព
Mainframe Developer$112.923
កម្រិត II
Prosper, TX16 កុម្ភៈ 202623 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$103.210
កម្រិត I
Melville, NY10 កញ្ញា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
DevOps Engineer$123.656
កម្រិត II
Totowa, NJ12 មិថុនា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
DevOps Engineer$123.656
កម្រិត II
Totowa, NJ12 មិថុនា 20251 តុលា 2025បានដកហូត
Senior Pega Developer$96.366
កម្រិត II
Jacksonville, FL30 ឧសភា 202530 ឧសភា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Cloud Platform Architect$103.542
កម្រិត II
Hartford, CT25 មីនា 202525 មីនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$123.656–$123.657
កម្រិត II
Melville, NY16 តុលា 202424 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$137.259–$137.260
កម្រិត II
Seattle, WA10 កក្កដា 202415 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Site Reliability Engineer$122.158–$122.159
កម្រិត II
Sunnyvale, CA25 មីនា 202427 មីនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer - Clinical SAS Programmer 1$113.443–$113.444
កម្រិត I
Brisbane, CA8 មករា 20248 មករា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$101.192–$101.193
កម្រិត II
Irving, TX9 តុលា 202316 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Clinical SAS Programmer$98.904–$98.905
កម្រិត II
Irving, TX22 មិថុនា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Data Analyst$80.413–$80.414
កម្រិត II
Melville, NY19 មិថុនា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Data Analyst$102.482–$102.483
កម្រិត II
Melville, NY19 មិថុនា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Data Analyst$86.861–$86.862
កម្រិត II
Irving, TX19 មិថុនា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Application Developer$109.283–$109.284
កម្រិត II
Melville, NY19 មិថុនា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Full Stack Developer$98.904–$98.905
កម្រិត II
Irving, TX19 មិថុនា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Engineer$98.904–$98.905
កម្រិត II
Irving, TX19 មិថុនា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Mainframe Developer$89.774
កម្រិត I
Frisco, TX24 កុម្ភៈ 20236 មីនា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់

ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។