ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Tesla, Inc. › Technical Construction Project Manager
Technical Construction Project Manager នៅ Tesla, Inc.: ប្រាក់ខែ H-1B
47 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Technical Construction Project Manager នៅ Tesla, Inc.។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $140.000; កន្លះកណ្តាល $124.506–$154.750។
ពាក្យសុំ (LCA)47
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$140.000
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$124.506–$154.750
ភាគរយទី 10–90$114.503–$170.000
តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 3 | $120.000 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 2 | $142.500 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 1 | $103.754 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 41 | $142.671 |
ពាក្យសុំ
| ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|
| $150.000 កម្រិត II | Fremont, CA | 18 មិថុនា 2026 | 25 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.000 កម្រិត II | Fremont, CA | 10 មិថុនា 2026 | 17 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $142.671 កម្រិត II | Sunnyvale, CA | 1 មិថុនា 2026 | 2 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $114.503 កម្រិត II | Austin, TX | 26 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $145.000 កម្រិត II | Robstown, TX | 25 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $154.500 កម្រិត II | Lathrop, CA | 24 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.990 កម្រិត II | Glendale, CA | 22 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $206.118 កម្រិត II | Palo Alto, CA | 20 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $145.000 កម្រិត II | Palo Alto, CA | 20 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.000 កម្រិត II | Austin, TX | 20 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $144.208 កម្រិត II | Austin, TX | 20 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $129.725 កម្រិត I | Fremont, CA | 18 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $165.330 កម្រិត II | Robstown, TX | 17 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $130.000 កម្រិត II | Lathrop, CA | 16 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $155.000 កម្រិត II | Palo Alto, CA | 15 ឧសភា 2026 | 15 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $154.222 កម្រិត II | Lathrop, CA | 12 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $169.349 កម្រិត II | Brookshire, TX | 12 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $114.503 កម្រិត II | Austin, TX | 8 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $155.000 កម្រិត III | Palo Alto, CA | 7 ឧសភា 2026 | 16 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $170.000 កម្រិត II | Fremont, CA | 3 ឧសភា 2026 | 8 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $149.712 កម្រិត II | Austin, TX | 30 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $180.000 កម្រិត II | Brookshire, TX | 28 មេសា 2026 | 1 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $140.000 កម្រិត II | Palo Alto, CA | 27 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $135.590 កម្រិត II | Austin, TX | 27 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $140.000 កម្រិត II | Sparks, NV | 24 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $121.512 | Fremont, CA | 10 មេសា 2026 | 4 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.000 កម្រិត I | Fremont, CA | 10 មេសា 2026 | 27 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $140.000 កម្រិត II | Fremont, CA | 9 មេសា 2026 | 15 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $140.000 កម្រិត II | Hayward, CA | 9 មេសា 2026 | 15 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $140.000 កម្រិត II | San Jose, CA | 9 មេសា 2026 | 15 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.000 កម្រិត I | Fremont, CA | 2 មេសា 2026 | 11 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.000 កម្រិត I | San Jose, CA | 2 មេសា 2026 | 11 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $130.000 កម្រិត II | Brookshire, TX | 27 មីនា 2026 | 11 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $140.000 កម្រិត II | San Jose, CA | 13 មីនា 2026 | 27 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $127.500 កម្រិត II | Sparks, NV | 9 មីនា 2026 | 8 កញ្ញា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $175.000 កម្រិត II | Fremont, CA | 18 កុម្ភៈ 2026 | 6 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $140.000 កម្រិត II | Brookshire, TX | 10 កុម្ភៈ 2026 | 30 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $250.000 កម្រិត IV | San Jose, CA | 4 វិច្ឆិកា 2025 | 1 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $170.000 កម្រិត III | Palo Alto, CA | 25 កញ្ញា 2025 | 13 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $170.000 កម្រិត III | Palo Alto, CA | 25 កញ្ញា 2025 | 13 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $103.754 កម្រិត II | Bellevue, WA | 29 សីហា 2025 | 3 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $132.000 កម្រិត II | Sparks, NV | 22 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $167.000 | Austin, TX | 5 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.000 កម្រិត II | Sunnyvale, CA | 7 វិច្ឆិកា 2023 | 20 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.000 | Austin, TX | 14 កញ្ញា 2023 | 25 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.590 កម្រិត II | Fremont, CA | 1 ឧសភា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.200 កម្រិត II | Fremont, CA | 3 តុលា 2022 | 31 មករា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
Technical Construction Project Manager នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →
ការងារផ្សេងទៀតនៅ Tesla, Inc.
- Mechanical Design Engineer$130.000
- Software Development Engineer$158.355
- Sr Software Development Engineer$180.013
- Process Engineer$106.700
- Manufacturing Engineer$125.000
- Manufacturing Equipment Engineer$114.911
- Staff Software Development Engineer$201.140
- Sourcing Engineer$124.145
- Sr. Manufacturing Engineer$139.646
- Staff Manufacturing Engineer$160.000
- Sr. Process Engineer$123.124
- Sr. Mechanical Design Engineer$150.000
- Senior Software Development Engineer$164.581
- Software Development Engineer - Eng$156.750
- QA Engineer$120.000
- Manufacturing Controls Dev Engineer$130.170
- Sr Software Development Engineer - Eng$180.000
- Sr Manufacturing Equipment Engineer$131.040
- Software Engineer$155.000
- Manufacturing Controls Engineer$127.876
- Staff Mechanical Design Engineer$173.000
- Test Engineer$135.734
- Data Engineer$140.000
- Technical Program Manager$132.250
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។