ទិន្នន័យប្រាក់ខែ H1B

ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Uniquelogicsolutions Inc.

Uniquelogicsolutions Inc.: ប្រាក់ខែ H-1B និងការឧបត្ថម្ភ

Uniquelogicsolutions Inc. បានដាក់ស្នើ 43 កម្មវិធីលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់ទិដ្ឋាការ H-1B និងទិដ្ឋាការដែលពាក់ព័ន្ធ នៅក្នុងឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026; បានផ្ទៀងផ្ទាត់: 43។ ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន: $82.056។

ពាក្យសុំ (LCA)43
បានផ្ទៀងផ្ទាត់43
អាសយដ្ឋាននិយោជកBentonville, AR
និយោជកអាស្រ័យលើ H-1Bទេ
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$82.056
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$80.413–$87.120
ភាគរយទី 10–90$79.381–$94.931

តើ Uniquelogicsolutions Inc. ឧបត្ថម្ភទិដ្ឋាការ H-1B ដែរឬទេ?

Uniquelogicsolutions Inc. បានដាក់ស្នើ 43 កម្មវិធីលក្ខខណ្ឌការងារនៅក្នុងឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 ដែលបានដាក់ស្នើថ្មីបំផុតនៅថ្ងៃ 15 មិថុនា 2026។ LCA គឺជាជំហានដំបូងនៃការដាក់ស្នើសុំ H-1B ដូច្នេះនិយោជកបានឧបត្ថម្ភ ឬត្រៀមខ្លួនឧបត្ថម្ភបុគ្គលិក H-1B; វាមិនធានាការឧបត្ថម្ភសម្រាប់ការងារជាក់លាក់ណាមួយទេ។ សូមពិនិត្យមើលបញ្ជីការងាររបស់និយោជកខ្លួនឯង។

ប្រាក់ខែតាមចំណងជើងការងារ

តួនាទីការងារLCAsប្រាក់ខែមធ្យម
Software Developer43$82.056

កម្មវិធីតាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ

ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុLCAsប្រាក់ខែមធ្យម
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 20237$78.749
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 202411$81.931
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 202515$80.413
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 202610$92.914

កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្ន

ក្រសួងការងារកំណត់កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្នចំនួនបួនសម្រាប់វិជ្ជាជីវៈ និងតំបន់នីមួយៗ ពីកម្រិត I (ចាប់ផ្តើម) ដល់កម្រិត IV (មានសមត្ថភាពពេញលេញ)។ និយោជកជ្រើសរើសកម្រិតដែលត្រូវនឹងតម្រូវការរបស់ការងារ។

ទីតាំងការងារ

វិជ្ជាជីវៈ

កម្មវិធីថ្មីបំផុត

តួនាទីការងារប្រាក់ខែមូលដ្ឋានទីតាំងបានដាក់ស្នើកាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើមស្ថានភាព
Software Developer$90.896–$91.000
កម្រិត I
Denton, TX15 មិថុនា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$94.931–$95.000
កម្រិត II
Springfield, IL11 មិថុនា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$94.931–$95.000
កម្រិត II
Springfield, IL11 មិថុនា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$112.424–$113.000
កម្រិត II
Charlotte, NC4 មិថុនា 20264 មិថុនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$102.274–$103.000
កម្រិត III
Centerton, AR5 មេសា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$83.325–$84.000
កម្រិត II
Bentonville, AR5 មេសា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$83.325–$84.000
កម្រិត II
Bentonville, AR5 មេសា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$83.325–$84.000
កម្រិត II
Bentonville, AR5 មេសា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$87.651–$88.000
កម្រិត I
Phoenix, AZ20 វិច្ឆិកា 202520 វិច្ឆិកា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$103.210–$104.000
កម្រិត I
Jersey City, NJ12 វិច្ឆិកា 202512 វិច្ឆិកា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$87.859–$93.000
កម្រិត I
Canton, GA14 សីហា 202514 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$87.651–$88.000
កម្រិត I
Phoenix, AZ12 សីហា 202512 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$87.859–$93.000
កម្រិត I
Canton, GA7 សីហា 20257 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.413–$81.000
កម្រិត II
Bentonville, AR9 មិថុនា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.413–$81.000
កម្រិត II
Bentonville, AR9 មិថុនា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.413–$81.000
កម្រិត II
Bentonville, AR9 មិថុនា 20259 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$79.123–$81.000
កម្រិត I
Live Oak, TX24 ឧសភា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$95.493–$96.000
កម្រិត I
Piscatway, NJ7 ឧសភា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$84.490–$90.000
កម្រិត I
Princeton, NJ7 ឧសភា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.413–$81.000
កម្រិត II
Bentonville, AR24 មីនា 202524 មីនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.413–$81.000
កម្រិត II
Bentonville, AR19 កុម្ភៈ 202519 កុម្ភៈ 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.413–$84.000
កម្រិត II
Bentonville, AR13 កុម្ភៈ 202513 កុម្ភៈ 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.413–$84.000
កម្រិត II
Bentonville, AR4 ធ្នូ 20244 ធ្នូ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.413–$84.000
កម្រិត II
Bentonville, AR3 ធ្នូ 20243 ធ្នូ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$83.096–$88.000
កម្រិត I
Phoenix, AZ30 តុលា 202430 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$82.056–$84.000
កម្រិត I
Aubrey, TX5 ឧសភា 20241 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.933–$81.000
កម្រិត II
Bentonville, AR3 ឧសភា 20241 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$82.056–$85.000
កម្រិត I
Irving, TX1 ឧសភា 20241 ឧសភា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$82.056–$85.000
កម្រិត I
Irving, TX24 មេសា 202424 មេសា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.933–$81.000
កម្រិត II
Bentonville, AR20 មេសា 20241 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.933–$81.000
កម្រិត II
Bentonville, AR20 មេសា 20241 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$83.595–$84.000
កម្រិត I
Princeton, NJ17 មេសា 202417 មេសា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$81.931–$84.000
កម្រិត I
Minneapolis, MN11 មេសា 20241 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.933–$84.000
កម្រិត II
Bentonville, AR20 កុម្ភៈ 202420 កុម្ភៈ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.933–$81.000
កម្រិត II
Bentonville, AR25 មករា 202426 មករា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$86.590–$87.000
កម្រិត II
West Des Moines, IA17 មករា 202417 មករា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.933–$81.000
កម្រិត II
Bentonville, AR12 កញ្ញា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$80.933–$81.000
កម្រិត II
Bentonville, AR3 សីហា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$78.749–$80.000
កម្រិត II
Bentonville, AR16 មិថុនា 202316 មិថុនា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$85.197–$90.000
កម្រិត I
New York, NY9 មិថុនា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$78.749–$79.000
កម្រិត II
Bentonville, AR16 ឧសភា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$78.749–$79.000
កម្រិត II
Bentonville, AR16 ឧសភា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
Software Developer$78.749–$79.000
កម្រិត II
Bentonville, AR7 ធ្នូ 20228 ធ្នូ 2022បានផ្ទៀងផ្ទាត់

ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។