ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › V2 Innovations Inc
V2 Innovations Inc: ប្រាក់ខែ H-1B និងការឧបត្ថម្ភ
V2 Innovations Inc បានដាក់ស្នើ 28 កម្មវិធីលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់ទិដ្ឋាការ H-1B និងទិដ្ឋាការដែលពាក់ព័ន្ធ នៅក្នុងឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026; បានផ្ទៀងផ្ទាត់: 28។ ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន: $92.893។
និយោជកដែលពឹងផ្អែកលើ H-1B មានភាគហ៊ុនធំនៃបុគ្គលិក H-1B (ឧទាហរណ៍ 15% ឬច្រើនជាងនេះនៃកម្លាំងពលកម្មដែលមាន 51 នាក់ឡើងទៅ) ហើយត្រូវអនុវត្តតាមច្បាប់បន្ថែមប្រឆាំងនឹងការជំនួសបុគ្គលិកសហរដ្ឋអាមេរិក។
តើ V2 Innovations Inc ឧបត្ថម្ភទិដ្ឋាការ H-1B ដែរឬទេ?
V2 Innovations Inc បានដាក់ស្នើ 28 កម្មវិធីលក្ខខណ្ឌការងារនៅក្នុងឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 ដែលបានដាក់ស្នើថ្មីបំផុតនៅថ្ងៃ 18 មិថុនា 2026។ LCA គឺជាជំហានដំបូងនៃការដាក់ស្នើសុំ H-1B ដូច្នេះនិយោជកបានឧបត្ថម្ភ ឬត្រៀមខ្លួនឧបត្ថម្ភបុគ្គលិក H-1B; វាមិនធានាការឧបត្ថម្ភសម្រាប់ការងារជាក់លាក់ណាមួយទេ។ សូមពិនិត្យមើលបញ្ជីការងាររបស់និយោជកខ្លួនឯង។
ប្រាក់ខែតាមចំណងជើងការងារ
| តួនាទីការងារ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| Software Developer | 11 | $81.744 |
| Sr. Software Developer | 8 | $101.056 |
| Data Scientist | 5 | $86.965 |
| QA Lead | 1 | $95.000 |
| Database Administrator | 1 | $100.000 |
| Full Stack Developer | 1 | $98.000 |
| Sr. D365 Business Analyst | 1 | $127.000 |
កម្មវិធីតាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 2 | $83.886 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 8 | $96.500 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 11 | $85.363 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 7 | $86.965 |
កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្ន
- កម្រិត I (ចាប់ផ្តើម)39%
- កម្រិត II (មានសមត្ថភាព)54%
- កម្រិត III (មានបទពិសោធន៍)4%
- កម្រិត IV (មានសមត្ថភាពពេញលេញ)4%
ក្រសួងការងារកំណត់កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្នចំនួនបួនសម្រាប់វិជ្ជាជីវៈ និងតំបន់នីមួយៗ ពីកម្រិត I (ចាប់ផ្តើម) ដល់កម្រិត IV (មានសមត្ថភាពពេញលេញ)។ និយោជកជ្រើសរើសកម្រិតដែលត្រូវនឹងតម្រូវការរបស់ការងារ។
ទីតាំងការងារ
- Canton, MI7
- Farmington, MI4
- Novi, MI2
- Lawrence Township, NJ1
- Houston, TX1
- Cumming, GA1
- Farmington Hills, MI1
- Aurora, IL1
- Blue Ash, OH1
- Nashville, TN1
- Plano, TX1
- Kildeer, IL1
- Deerfield Beach, FL1
- Chicago, IL1
- Redmond, WA1
- Frisco, TX1
- Louisville, KY1
- Elgin, IL1
វិជ្ជាជីវៈ
កម្មវិធីថ្មីបំផុត
| តួនាទីការងារ | ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. Software Developer | $102.190 កម្រិត II | Farmington, MI | 18 មិថុនា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Scientist | $86.965 កម្រិត II | Novi, MI | 18 មិថុនា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Scientist | $66.102 កម្រិត I | Canton, MI | 18 មិថុនា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Sr. Software Developer | $102.190 កម្រិត II | Farmington, MI | 8 មិថុនា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Scientist | $86.965 កម្រិត II | Novi, MI | 8 មិថុនា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Scientist | $66.102 កម្រិត I | Canton, MI | 4 មិថុនា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Data Scientist | $119.558–$130.000 កម្រិត III | Elgin, IL | 2 មិថុនា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Sr. Software Developer | $94.765 កម្រិត II | Louisville, KY | 7 កក្កដា 2025 | 14 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $84.094 កម្រិត I | Frisco, TX | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $97.032 កម្រិត II | Canton, MI | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $110.635 កម្រិត I | Redmond, WA | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $79.373 កម្រិត I | Canton, MI | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $85.363 កម្រិត I | Chicago, IL | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $79.373 កម្រិត I | Farmington, MI | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $79.373 កម្រិត I | Canton, MI | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $79.373–$80.000 កម្រិត I | Canton, MI | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Sr. D365 Business Analyst | $127.000–$135.000 កម្រិត IV | Deerfield Beach, FL | 12 មីនា 2025 | 31 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Sr. Software Developer | $110.000 កម្រិត II | Kildeer, IL | 3 ធ្នូ 2024 | 24 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Database Administrator | $100.000 កម្រិត II | Nashville, TN | 11 កញ្ញា 2024 | 18 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Full Stack Developer | $98.000 កម្រិត II | Farmington, MI | 4 កញ្ញា 2024 | 11 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $106.000 កម្រិត II | Plano, TX | 29 កក្កដា 2024 | 5 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $74.651 កម្រិត I | Farmington Hills, MI | 19 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Software Developer | $81.744 កម្រិត I | Aurora, IL | 19 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Sr. Software Developer | $91.021 កម្រិត II | Canton, MI | 19 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| QA Lead | $95.000 កម្រិត II | Blue Ash, OH | 8 ឧសភា 2024 | 15 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Sr. Software Developer | $102.877 កម្រិត II | Cumming, GA | 9 វិច្ឆិកា 2023 | 20 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Sr. Software Developer | $99.923 កម្រិត II | Lawrence Township, NJ | 5 ធ្នូ 2022 | 19 ធ្នូ 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| Sr. Software Developer | $67.850 កម្រិត II | Houston, TX | 4 វិច្ឆិកា 2022 | 7 វិច្ឆិកា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។