ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Zensar Technologies, Inc. › Computer Systems Analyst
Computer Systems Analyst នៅ Zensar Technologies, Inc.: ប្រាក់ខែ H-1B
171 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Computer Systems Analyst នៅ Zensar Technologies, Inc.។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $104.125; កន្លះកណ្តាល $92.331–$120.000។
ពាក្យសុំ (LCA)171
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$104.125
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$92.331–$120.000
ភាគរយទី 10–90$86.678–$136.074
តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 31 | $104.125 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 34 | $100.000 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 72 | $100.357 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 30 | $110.000 |
ពាក្យសុំ
| ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|
| $93.000–$113.000 កម្រិត II | Research Triangle Park, NC | 22 មិថុនា 2026 | 2 កក្កដា 2026 | បានដកហូត |
| $92.331–$112.331 កម្រិត II | Morrisville, NC | 15 មិថុនា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $131.560–$151.560 កម្រិត II | San Jose, CA | 9 មិថុនា 2026 | 21 កញ្ញា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.000–$120.000 កម្រិត II | Morrisville, NC | 3 មិថុនា 2026 | 21 កញ្ញា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.331–$122.331 កម្រិត II | Morrisville, NC | 3 មិថុនា 2026 | 21 កញ្ញា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $115.000–$135.000 កម្រិត IV | Neenah, WI | 1 មិថុនា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.000–$130.000 កម្រិត II | Neenah, WI | 1 មិថុនា 2026 | 9 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $99.840–$120.840 កម្រិត III | Chicago, IL | 27 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $99.840–$120.840 កម្រិត III | Chicago, IL | 26 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានដកហូត |
| $155.000–$175.000 កម្រិត IV | East Rutherford, NJ | 12 ឧសភា 2026 | 22 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $131.560–$151.560 កម្រិត II | San Jose, CA | 11 ឧសភា 2026 | 21 កញ្ញា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $131.560–$151.560 កម្រិត II | Milpitas, CA | 7 ឧសភា 2026 | 21 កញ្ញា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $131.560–$151.560 កម្រិត II | San Jose, CA | 7 ឧសភា 2026 | 21 កញ្ញា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $105.000–$125.000 កម្រិត II | Santa Ana, CA | 7 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $131.560–$151.560 កម្រិត II | San Jose, CA | 7 ឧសភា 2026 | 19 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.000–$130.000 កម្រិត III | Morrisville, NC | 24 មេសា 2026 | 21 កញ្ញា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.331–$112.331 កម្រិត II | Morrisville, NC | 24 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $131.498–$151.000 កម្រិត IV | Duluth, GA | 3 មេសា 2026 | 9 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.331–$112.331 កម្រិត II | Morrisville, NC | 13 មីនា 2026 | 3 កញ្ញា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $113.904–$133.904 កម្រិត II | Morrisville, NC | 11 មីនា 2026 | 22 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.331–$112.331 កម្រិត II | Morrisville, NC | 5 មីនា 2026 | 29 សីហា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.000–$120.000 កម្រិត II | Morrisville, NC | 5 មីនា 2026 | 29 សីហា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $101.050–$121.050 កម្រិត II | Alpharetta, GA | 26 កុម្ភៈ 2026 | 28 សីហា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.539–$112.539 កម្រិត II | Atlanta, GA | 10 កុម្ភៈ 2026 | 9 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $131.560–$151.560 កម្រិត II | San Jose, CA | 30 មករា 2026 | 9 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.000–$140.000 កម្រិត II | Duluth, GA | 28 មករា 2026 | 1 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $130.000–$150.000 កម្រិត II | Marlborough, MA | 14 មករា 2026 | 8 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.000–$160.000 កម្រិត II | Monroe, LA | 12 មករា 2026 | 1 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.331–$112.331 កម្រិត II | Morrisville, NC | 7 មករា 2026 | 19 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.136–$148.136 កម្រិត II | Plano, TX | 11 វិច្ឆិកា 2025 | 25 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.000–$113.000 កម្រិត II | Atlanta, GA | 11 វិច្ឆិកា 2025 | 18 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.000–$140.000 កម្រិត II | Tarrytown, NY | 3 វិច្ឆិកា 2025 | 17 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.840–$160.840 កម្រិត II | Huntersville, NC | 29 សីហា 2025 | 29 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.000–$120.000 កម្រិត II | Miami, FL | 22 សីហា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.000–$130.000 កម្រិត II | Neenah, WI | 22 សីហា 2025 | 1 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.000–$130.000 កម្រិត II | Manteca, CA | 22 សីហា 2025 | 5 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.000–$128.000 កម្រិត II | Dallas, TX | 31 កក្កដា 2025 | 11 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.000–$126.000 កម្រិត II | Morrisville, NC | 10 កក្កដា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.483–$108.483 កម្រិត II | Scottsdale, AZ | 10 កក្កដា 2025 | 24 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.331–$112.331 កម្រិត II | Morrisville, NC | 8 កក្កដា 2025 | 15 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$108.358 កម្រិត II | Durham, NC | 30 មិថុនា 2025 | 15 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | Milpitas, CA | 30 មិថុនា 2025 | 15 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.101–$113.101 កម្រិត II | Morrisville, NC | 20 មិថុនា 2025 | 30 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $65.811–$85.000 កម្រិត II | Decatur, IL | 16 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.101–$113.101 កម្រិត II | Durham, NC | 12 មិថុនា 2025 | 24 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 12 មិថុនា 2025 | 1 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.000–$145.000 កម្រិត II | Duluth, GA | 10 មិថុនា 2025 | 19 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.101–$113.101 កម្រិត II | Durham, NC | 10 មិថុនា 2025 | 9 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.000–$120.000 កម្រិត II | Duluth, GA | 9 មិថុនា 2025 | 15 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.101–$113.101 កម្រិត II | Morrisville, NC | 6 មិថុនា 2025 | 2 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 5 មិថុនា 2025 | 17 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 4 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.101–$113.101 កម្រិត II | Morrisville, NC | 31 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $89.710–$109.710 កម្រិត II | Duluth, GA | 29 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $89.710–$110.000 កម្រិត II | Atlanta, GA | 27 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.358–$108.358 កម្រិត II | Durham, NC | 27 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.550–$118.550 កម្រិត II | Tracy, CA | 27 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.101–$113.101 កម្រិត II | Morrisville, NC | 27 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.714–$120.714 កម្រិត II | Dallas, TX | 23 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 23 ឧសភា 2025 | 30 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 22 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $69.638–$89.638 កម្រិត II | Gainesville, FL | 22 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 9 ឧសភា 2025 | 8 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 7 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.000–$140.000 កម្រិត II | East Rutherford, NJ | 2 ឧសភា 2025 | 5 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $88.000–$108.000 កម្រិត II | Homestead, FL | 1 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $89.710–$109.710 កម្រិត II | Duluth, GA | 23 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 23 មេសា 2025 | 30 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 22 មេសា 2025 | 1 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.101–$113.101 កម្រិត II | Morrisville, NC | 22 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 11 មេសា 2025 | 30 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $137.000–$157.000 កម្រិត II | San Jose, CA | 9 មេសា 2025 | 16 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.000–$135.000 កម្រិត II | Neenah, WI | 8 មេសា 2025 | 1 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.485–$107.485 កម្រិត II | Miami, FL | 7 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.101–$133.101 កម្រិត II | Cary, NC | 7 មេសា 2025 | 20 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.789–$138.789 កម្រិត II | Corte Madera, CA | 7 មេសា 2025 | 9 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 4 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.101–$113.101 កម្រិត II | Morrisville, NC | 3 មេសា 2025 | 10 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.101–$113.101 កម្រិត II | Cary, NC | 1 មេសា 2025 | 2 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $115.000–$135.000 កម្រិត II | Durham, NC | 31 មីនា 2025 | 2 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.101–$113.101 កម្រិត II | Morrisville, NC | 28 មីនា 2025 | 1 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | Palo Alto, CA | 28 មីនា 2025 | 8 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 17 មីនា 2025 | 2 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.000–$145.000 កម្រិត II | New York, NY | 11 មីនា 2025 | 17 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $119.302–$139.302 កម្រិត II | Pittsburgh, PA | 10 មីនា 2025 | 31 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $89.710–$109.710 កម្រិត II | Duluth, GA | 4 មីនា 2025 | 31 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $107.000–$127.000 កម្រិត II | Cary, NC | 3 មីនា 2025 | 1 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.000–$150.000 កម្រិត II | Columbus, OH | 3 មីនា 2025 | 24 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.101–$113.101 កម្រិត II | Morrisville, NC | 28 កុម្ភៈ 2025 | 10 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.485–$107.485 កម្រិត II | Miami, FL | 28 កុម្ភៈ 2025 | 30 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.485–$107.485 កម្រិត II | Miami, FL | 27 កុម្ភៈ 2025 | 29 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $91.370–$111.370 កម្រិត II | Miami, FL | 27 កុម្ភៈ 2025 | 29 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $136.074–$156.074 កម្រិត II | San Jose, CA | 25 កុម្ភៈ 2025 | 21 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.461–$130.461 កម្រិត II | Round Rock, TX | 24 កុម្ភៈ 2025 | 5 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.454–$115.454 កម្រិត II | Miami, FL | 24 កុម្ភៈ 2025 | 18 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $90.000–$110.000 កម្រិត II | Marietta, GA | 20 កុម្ភៈ 2025 | 22 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $94.000–$124.000 កម្រិត II | Durham, NC | 18 កុម្ភៈ 2025 | 16 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.789–$138.789 កម្រិត II | Fremont, CA | 13 កុម្ភៈ 2025 | 15 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $89.710–$109.710 កម្រិត II | Atlanta, GA | 13 កុម្ភៈ 2025 | 15 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $137.884–$157.884 កម្រិត II | Durham, NC | 12 កុម្ភៈ 2025 | 12 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $144.800–$184.800 កម្រិត II | Pleasanton, CA | 7 កុម្ភៈ 2025 | 18 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.154–$134.154 កម្រិត II | Atlanta, GA | 17 មករា 2025 | 27 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.000–$115.000 កម្រិត II | Loganville, GA | 28 តុលា 2024 | 12 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $115.000–$135.000 កម្រិត II | Austin, TX | 25 កញ្ញា 2024 | 25 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.200–$113.200 កម្រិត II | Morrisville, NC | 9 កញ្ញា 2024 | 13 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $85.000–$105.000 កម្រិត II | Collierville, TN | 16 សីហា 2024 | 30 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $122.000–$142.000 កម្រិត II | Amelia, OH | 2 សីហា 2024 | 15 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $130.000–$150.000 កម្រិត II | Irving, TX | 14 មិថុនា 2024 | 28 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $97.594–$117.594 កម្រិត II | Brea, CA | 13 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $121.597–$141.597 កម្រិត II | Pleasanton, CA | 12 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $90.000–$110.000 កម្រិត II | Decatur, IL | 11 មិថុនា 2024 | 11 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $86.403–$106.403 កម្រិត II | Duluth, GA | 7 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.125–$124.125 កម្រិត II | Princeton, NJ | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$104.510 កម្រិត II | Durham, NC | 3 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $81.578–$101.578 កម្រិត II | Miami, FL | 31 ឧសភា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $97.594–$117.594 កម្រិត II | Santa Ana, CA | 31 ឧសភា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $86.403–$106.403 កម្រិត II | Atlanta, GA | 29 ឧសភា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $133.245–$153.245 កម្រិត II | Milpitas, CA | 29 ឧសភា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.510–$104.510 កម្រិត II | Durham, NC | 28 ឧសភា 2024 | 7 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.125–$124.125 កម្រិត II | New York, NY | 8 ឧសភា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $116.000–$136.000 កម្រិត II | Alpharetta, GA | 8 ឧសភា 2024 | 21 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.000–$130.000 កម្រិត II | Holly Springs, NC | 29 មេសា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.000–$130.000 កម្រិត II | Coppell, TX | 26 មេសា 2024 | 10 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $119.700–$139.700 កម្រិត II | Marlborough, MA | 26 មេសា 2024 | 2 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.000–$124.000 កម្រិត II | Durham, NC | 15 មេសា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $90.000–$110.000 កម្រិត II | Atlanta, GA | 5 មេសា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.000–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 29 មីនា 2024 | 24 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $130.000–$150.000 កម្រិត II | Dallas, TX | 13 កុម្ភៈ 2024 | 15 កុម្ភៈ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.000–$120.000 កម្រិត II | Durham, NC | 24 មករា 2024 | 28 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.000–$140.000 កម្រិត II | Duluth, GA | 23 មករា 2024 | 1 កុម្ភៈ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| — កម្រិត II | Duluth, GA | 19 មករា 2024 | 1 កុម្ភៈ 2024 | បានបដិសេធ |
| $121.600–$141.600 កម្រិត II | Union City, CA | 13 ធ្នូ 2023 | 22 ធ្នូ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $140.000–$160.000 កម្រិត II | Dallas, TX | 6 ធ្នូ 2023 | 4 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $94.964–$114.964 កម្រិត II | Durham, NC | 27 វិច្ឆិកា 2023 | 21 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $110.000–$130.000 កម្រិត II | Lathrop, CA | 22 វិច្ឆិកា 2023 | 22 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $90.000–$110.000 កម្រិត II | Atlanta, GA | 3 វិច្ឆិកា 2023 | 16 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $99.091–$129.091 កម្រិត II | Quincy, MA | 26 តុលា 2023 | 31 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.000–$115.000 កម្រិត II | Durham, NC | 17 តុលា 2023 | 22 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.125–$124.125 កម្រិត II | Princeton, NJ | 11 តុលា 2023 | 19 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.125–$124.125 កម្រិត II | Hawthorne, NY | 22 កញ្ញា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.125–$124.125 កម្រិត II | Parsippany, NJ | 6 កញ្ញា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $73.000–$93.000 កម្រិត II | Columbia, MO | 1 កញ្ញា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $77.334–$97.334 កម្រិត II | Miami, FL | 21 មិថុនា 2023 | 4 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.514–$115.514 កម្រិត II | Cranbury, NJ | 13 មិថុនា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $75.837–$95.837 កម្រិត II | Neenah, WI | 8 មិថុនា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.781–$104.781 កម្រិត II | Duluth, GA | 26 ឧសភា 2023 | 21 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $94.890–$114.890 កម្រិត II | Westborough, MA | 15 ឧសភា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.781–$104.781 កម្រិត II | Atlanta, GA | 27 មេសា 2023 | 9 ឧសភា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $77.334–$97.334 កម្រិត II | Miami, FL | 18 មេសា 2023 | 21 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $82.888–$102.888 កម្រិត II | Durham, NC | 18 មេសា 2023 | 21 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.402–$107.402 កម្រិត II | Wayne, PA | 17 មេសា 2023 | 21 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.402–$107.402 កម្រិត II | Wayne, PA | 14 មេសា 2023 | 21 កញ្ញា 2023 | បានដកហូត |
| $84.781–$105.000 កម្រិត II | Atlanta, GA | 13 មេសា 2023 | 21 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $115.814–$135.814 កម្រិត II | Milpitas, CA | 13 មេសា 2023 | 21 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $94.557–$114.000 កម្រិត II | Santa Ana, CA | 3 មេសា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $105.000–$125.000 កម្រិត II | Folsom, CA | 22 មីនា 2023 | 30 មីនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $116.000–$136.000 កម្រិត II | Milpitas, CA | 16 មីនា 2023 | 31 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $123.000–$143.000 កម្រិត II | Milpitas, CA | 15 មីនា 2023 | 21 មីនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $122.000–$142.000 កម្រិត II | Pittsburgh, PA | 1 មីនា 2023 | 24 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $116.000–$136.000 កម្រិត II | Milpitas, CA | 27 កុម្ភៈ 2023 | 6 មីនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $116.000–$136.000 កម្រិត II | Milpitas, CA | 9 កុម្ភៈ 2023 | 9 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $115.814–$136.000 កម្រិត II | San Jose, CA | 30 មករា 2023 | 25 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $115.000–$136.000 កម្រិត II | Fuquay Varina, NC | 30 មករា 2023 | 25 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $115.814–$136.000 កម្រិត II | Santa Clara, CA | 30 មករា 2023 | 24 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $85.000–$105.000 កម្រិត II | Durham, NC | 23 មករា 2023 | 1 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $86.861–$106.861 កម្រិត II | Dallas, TX | 23 មករា 2023 | 23 មករា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.000–$130.000 កម្រិត II | Durham, NC | 19 ធ្នូ 2022 | 22 ធ្នូ 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $152.000–$172.000 កម្រិត II | Durham, NC | 15 វិច្ឆិកា 2022 | 16 ឧសភា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $115.814–$135.000 កម្រិត II | Milpitas, CA | 2 វិច្ឆិកា 2022 | 1 មករា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.000–$140.000 កម្រិត II | Fremont, CA | 21 តុលា 2022 | 25 មីនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $155.000–$185.000 កម្រិត II | Cary, NC | 21 តុលា 2022 | 15 មីនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
Computer Systems Analyst នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →
ការងារផ្សេងទៀតនៅ Zensar Technologies, Inc.
- Computer Systems Analyst (Lead)$120.000
- Computer Programmer$92.444
- IT Project Manager$106.550
- Computer Systems Engineer/Architect$108.347
- Software Developer$110.000
- Computer Systems Engineer/Architect (Lead)$140.000
- Systems Administrator (Lead)$112.882
- Software Quality Assurance Analyst$85.925
- IT Project Manager (Lead)$144.574
- Systems Administrator$94.500
- Test Engineer$94.851
- Computer Programmer (Lead)$116.080
- Software Quality Assurance Analyst (Lead)$126.000
- Software Developer Lead$150.000
- Business Intelligence Analyst$106.600
- Software Quality Assurance Analyst and Tester$86.341
- Sales Engineer (Lead)$185.000
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។