Data Gaji H1B

Laman Utama › Majikan › Amazon Web Services, Inc. › Applied Scientist III

Applied Scientist III di Amazon Web Services, Inc.: Gaji H-1B

52 permohonan syarat buruh untuk jawatan Applied Scientist III di Amazon Web Services, Inc.. Gaji asas median yang ditawarkan $192,200; separuh tengah $169,325–$206,408.

Permohonan (LCA)52
Median gaji yang ditawarkan$192,200
Separuh tengah gaji$169,325–$206,408
Persentil ke-10 hingga ke-90$156,831–$220,210

Mengikut tahun fiskal

Tahun fiskalLCAGaji median
FY20234$186,790
FY20249$192,200
FY202521$196,600
FY202618$185,723

Permohonan

Gaji asasLokasiDihantarTarikh mulaStatus
$168,500Seattle, WA15 Mei 202613 Nov 2026Disahkan
$214,000
Tahap III
Santa Clara, CA27 Apr 20261 Okt 2026Disahkan
$222,300
Tahap III
New York, NY23 Apr 20261 Okt 2026Disahkan
$201,200Santa Clara, CA13 Apr 20261 Okt 2026Disahkan
$153,456Bellevue, WA6 Mac 202611 Mac 2026Disahkan
$153,456Seattle, WA3 Mac 20268 Mac 2026Disahkan
$153,456Seattle, WA11 Feb 202630 Jul 2026Disahkan
$206,430
Tahap III
New York, NY9 Feb 202610 Feb 2026Disahkan
$169,600
Tahap III
Arlington, VA6 Feb 202625 Jul 2026Disahkan
$192,541Bellevue, WA1 Jan 20265 Jan 2026Disahkan
$169,600
Tahap III
Herndon, VA29 Dis 202517 Jun 2026Disahkan
$192,541
Tahap III
Pasadena, CA10 Dis 20256 Jun 2026Disahkan
$156,831Seattle, WA2 Dis 202531 Mei 2026Disahkan
$156,831Seattle, WA19 Nov 202520 Nov 2025Disahkan
$201,094
Tahap III
Mountain View, CA8 Nov 202513 Nov 2025Disahkan
$185,723
Tahap III
New York, NY7 Nov 20258 Nov 2025Disahkan
$185,723
Tahap III
New York, NY1 Okt 20256 Okt 2025Disahkan
$201,094
Tahap III
Santa Clara, CA25 Sep 202530 Sep 2025Disahkan
$113,797
Tahap III
Dallas, TX21 Ogo 202526 Ogo 2025Disahkan
$185,000Atlanta, GA10 Apr 20251 Okt 2025Disahkan
$159,258Seattle, WA8 Apr 20251 Okt 2025Disahkan
$206,400Seattle, WA3 Apr 202526 Sep 2025Disahkan
$167,100Seattle, WA27 Mac 202523 Sep 2025Disahkan
$227,115
Tahap III
New York, NY20 Mac 202516 Sep 2025Disahkan
$196,560Seattle, WA19 Mac 20259 Jul 2025Disahkan
$171,123Seattle, WA12 Mac 202530 Ogo 2025Disahkan
$210,400East Palo Alto, CA11 Mac 20257 Sep 2025Disahkan
$183,800
Tahap III
New York, NY4 Mac 202530 Ogo 2025Disahkan
$183,800
Tahap III
New York, NY4 Mac 202530 Ogo 2025Disahkan
$213,500
Tahap III
Bellevue, WA21 Feb 202528 Feb 2025Disahkan
$204,200Seattle, WA17 Feb 20252 Ogo 2025Disahkan
$196,600
Tahap III
Bellevue, WA30 Dis 202430 Dis 2024Disahkan
$231,110
Tahap III
Santa Clara, CA17 Dis 202413 Jun 2025Disahkan
$210,100
Tahap III
New York, NY12 Dis 202410 Jun 2025Disahkan
$220,900
Tahap III
New York, NY6 Dis 20243 Jun 2025Disahkan
$191,200Seattle, WA26 Nov 202423 Mei 2025Disahkan
$211,058
Tahap III
Bellevue, WA25 Okt 202430 Okt 2024Disahkan
$201,630
Tahap III
Bellevue, WA23 Okt 20245 Nov 2024Disahkan
$189,500
Tahap III
New York, NY4 Okt 20242 Apr 2025Disahkan
$237,405San Francisco, CA6 Mei 202430 Sep 2024Disahkan
$179,200
Tahap III
Annapolis Junction, MD2 Apr 202429 Sep 2024Disahkan
$192,200
Tahap III
Santa Clara, CA8 Mac 20244 Sep 2024Disahkan
$203,490Santa Clara, CA20 Feb 202417 Jul 2024Disahkan
$167,100
Tahap III
Seattle, WA12 Feb 202410 Ogo 2024Disahkan
$155,418
Tahap III
Seattle, WA2 Feb 20247 Feb 2024Disahkan
$204,800
Tahap III
San Francisco, CA29 Dis 202326 Jun 2024Disahkan
$192,200Santa Clara, CA4 Dis 20231 Jun 2024Disahkan
$184,343Santa Clara, CA30 Okt 202324 Apr 2024Disahkan
$206,430
Tahap III
Seattle, WA8 Sep 20236 Mac 2024Disahkan
$246,000
Tahap III
Santa Clara, CA23 Feb 202319 Ogo 2023Disahkan
$167,149
Tahap III
Santa Clara, CA10 Jan 20239 Jul 2023Disahkan
$167,149
Tahap III
Santa Clara, CA10 Jan 20239 Jul 2023Disahkan

Applied Scientist III di semua majikan →

Jawatan lain di Amazon Web Services, Inc.

Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).