Laman Utama › Majikan › Aurora Operations, Inc. › Staff Software Engineer
Staff Software Engineer di Aurora Operations, Inc.: Gaji H-1B
22 permohonan syarat buruh untuk jawatan Staff Software Engineer di Aurora Operations, Inc.. Gaji asas median yang ditawarkan $189,000; separuh tengah $171,000–$197,886.
Permohonan (LCA)22
Median gaji yang ditawarkan$189,000
Separuh tengah gaji$171,000–$197,886
Persentil ke-10 hingga ke-90$170,000–$224,762
Mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $167,149 |
| FY2024 | 3 | $199,534 |
| FY2025 | 8 | $189,000 |
| FY2026 | 8 | $189,000 |
Permohonan
| Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|
| $171,000–$273,000 Tahap IV | Cambridge, MA | 5 Jun 2026 | 15 Jun 2026 | Disahkan |
| $171,000–$273,000 Tahap IV | Pittsburgh, PA | 21 Mei 2026 | 1 Jun 2026 | Disahkan |
| $189,000–$303,000 Tahap II | Mountain View, CA | 23 Apr 2026 | 16 Ogo 2026 | Disahkan |
| $171,000–$273,000 Tahap III | Houston, TX | 5 Feb 2026 | 10 Jul 2026 | Disahkan |
| $189,000–$303,000 Tahap III | Pittsburgh, PA | 27 Jan 2026 | 18 Mei 2026 | Disahkan |
| $189,000–$303,000 Tahap IV | Mountain View, CA | 22 Jan 2026 | 24 Jul 2026 | Disahkan |
| $189,000–$303,000 Tahap III | Mountain View, CA | 13 Jan 2026 | 8 Mei 2026 | Disahkan |
| $212,202–$303,000 Tahap IV | Seattle, WA | 29 Sep 2025 | 27 Mac 2026 | Disahkan |
| $202,000–$252,000 Tahap III | San Francisco, CA | 11 Sep 2025 | 24 Jan 2026 | Disahkan |
| $171,000–$273,000 Tahap III | Mountain View, CA | 19 Ogo 2025 | 25 Ogo 2025 | Disahkan |
| $265,000–$303,000 Tahap IV | Mountain View, CA | 2 Jul 2025 | 12 Dis 2025 | Disahkan |
| $189,000–$303,000 Tahap IV | Mountain View, CA | 2 Mei 2025 | 1 Nov 2025 | Disahkan |
| $189,000–$303,000 Tahap III | San Francisco, CA | 1 Mei 2025 | 1 Mei 2025 | Disahkan |
| $226,158–$303,000 Tahap IV | Pittsburgh, PA | 27 Jan 2025 | 10 Feb 2025 | Disahkan |
| $170,000–$272,000 Tahap III | Pittsburgh, PA | 9 Dis 2024 | 8 Jun 2025 | Disahkan |
| $170,000–$272,000 Tahap IV | Pittsburgh, PA | 1 Nov 2024 | 17 Apr 2025 | Disahkan |
| $199,534–$302,000 Tahap III | Mountain View, CA | 14 Ogo 2024 | 1 Jan 2025 | Disahkan |
| $226,158–$302,000 Tahap IV | Mountain View, CA | 13 Ogo 2024 | 14 Ogo 2024 | Disahkan |
| $189,000–$302,000 Tahap II | Mountain View, CA | 23 Mei 2024 | 1 Nov 2024 | Disahkan |
| $167,149–$302,000 Tahap III | Mountain View, CA | 30 Jun 2023 | 23 Dis 2023 | Disahkan |
| $192,941–$217,000 Tahap IV | Mountain View, CA | 18 Jan 2023 | 13 Jul 2023 | Disahkan |
| $101,275–$204,800 Tahap III | Pittsburgh, PA | 8 Nov 2022 | 8 Mei 2023 | Disahkan |
Staff Software Engineer di semua majikan →
Jawatan lain di Aurora Operations, Inc.
- Senior Software Engineer$175,000
- Software Engineer II$139,000
- Software Engineer I$128,230
- Software Engineer$129,459
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).