Laman Utama › Majikan › Azazie, Inc.
Azazie, Inc.: Gaji H-1B dan penajaan
Azazie, Inc. memfailkan 19 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 17. Gaji median yang ditawarkan: $101,670.
Adakah Azazie, Inc. menaja visa H-1B?
Azazie, Inc. memfailkan 19 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 1 Jun 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Permohonan Kad Hijau (PERM) di Azazie, Inc.: 5 →
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Senior Tax Accountant | 4 | $116,106 |
| Staff Accountant | 3 | $79,498 |
| Senior Accountant | 2 | $100,017 |
| Product Manager | 2 | $132,974 |
| Product Manager (OES13-1161) | 1 | $119,059 |
| Staff Accountant (OES 13-2011, Accountant) | 1 | $72,363 |
| Senior Accountant (OES 13-2011, Accountant) | 1 | $92,498 |
| Accountant (OES 13-2011, Accountant) | 1 | — |
| Associate Product Manager | 1 | $69,784 |
| Accounting Manager | 1 | $135,678 |
| Operations Research Analyst | 1 | $81,598 |
| Senior Tax Accountant - Global Compliance | 1 | $128,502 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $104,302 |
| FY2024 | 2 | $84,740 |
| FY2025 | 6 | $91,634 |
| FY2026 | 6 | $128,502 |
Tahap gaji lazim
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
Pekerjaan
- Accountants and Auditors13
- Market Research Analysts and Marketing Specialists3
- Materials Engineers1
- Financial Managers1
- Operations Research Analysts1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Staff Accountant | $81,182–$104,832 Tahap I | San Jose, CA | 1 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Senior Accountant | $104,832–$152,151 Tahap II | San Jose, CA | 5 Mei 2026 | 30 Okt 2026 | Disahkan |
| Senior Tax Accountant - Global Compliance | $128,502–$152,151 Tahap III | San Jose, CA | 5 Mei 2026 | 22 Jun 2026 | Disahkan |
| Senior Tax Accountant | $128,502–$152,151 Tahap III | San Jose, CA | 5 Mei 2026 | 22 Jun 2026 | Ditarik balik |
| Senior Tax Accountant | $128,502–$152,151 Tahap III | San Jose, CA | 23 Apr 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Product Manager | $146,453–$186,221 Tahap III | San Jose, CA | 5 Nov 2025 | 12 Dis 2025 | Disahkan |
| Operations Research Analyst | $81,598–$103,645 Tahap I | Milpitas, CA | 4 Sep 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Product Manager | $119,496–$144,663 Tahap II | San Jose, CA | 16 Jun 2025 | 7 Jul 2025 | Disahkan |
| Staff Accountant | $79,498–$101,669 Tahap I | San Jose, CA | 29 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Associate Product Manager | $69,784–$105,892 Tahap I | San Jose, CA | 29 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Senior Tax Accountant | $101,670–$123,863 Tahap II | San Jose, CA | 2 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Accounting Manager | $135,678–$186,034 Tahap I | San Jose, CA | 27 Mac 2025 | 20 Jun 2025 | Disahkan |
| Staff Accountant | $74,277–$95,201 Tahap I | San Jose, CA | 18 Apr 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Senior Accountant | $95,202–$115,105 Tahap II | San Jose, CA | 6 Okt 2023 | 30 Okt 2023 | Disahkan |
| Senior Tax Accountant | $116,106–$137,029 Tahap III | San Jose, CA | 6 Sep 2023 | 25 Sep 2023 | Disahkan |
| Staff Accountant (OES 13-2011, Accountant) | $72,363–$92,497 Tahap I | San Jose, CA | 25 Apr 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| Senior Accountant (OES 13-2011, Accountant) | $92,498–$112,652 Tahap II | San Jose, CA | 25 Apr 2023 | 15 Mei 2023 | Disahkan |
| Accountant (OES 13-2011, Accountant) | $72,363–$92,497 Tahap I | San Jose, CA | 25 Apr 2023 | 1 Okt 2023 | Ditarik balik |
| Product Manager (OES13-1161) | $119,059–$146,493 Tahap III | San Jose, CA | 16 Nov 2022 | 12 Dis 2022 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).