Laman Utama › Majikan › Cleo Communications US, LLC
Cleo Communications US, LLC: Gaji H-1B dan penajaan
Cleo Communications US, LLC memfailkan 16 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 16. Gaji median yang ditawarkan: $112,944.
Adakah Cleo Communications US, LLC menaja visa H-1B?
Cleo Communications US, LLC memfailkan 16 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 13 Mei 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Permohonan Kad Hijau (PERM) di Cleo Communications US, LLC: 4 →
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Software Engineer II | 3 | $81,224 |
| Implementation Engineer | 2 | $109,322 |
| Integrated Solutions Architect | 2 | $122,500 |
| Director of Consulting | 1 | $150,000 |
| Senior Implementation Engineer II | 1 | $113,526 |
| Senior Software Engineer | 1 | $144,560 |
| Implementation Engineer II | 1 | $103,293 |
| FP&A Analyst | 1 | $83,803 |
| Sr. Implementation Engineer | 1 | $127,878 |
| Sr. Implementation Engineer Data Transformation | 1 | $112,362 |
| Data Scientist | 1 | $170,373 |
| Senior Implementation Engineer I | 1 | $95,000 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $150,000 |
| FY2024 | 5 | $101,192 |
| FY2025 | 9 | $117,452 |
| FY2026 | 1 | $95,000 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)20%
- Tahap II (berkelayakan)27%
- Tahap III (berpengalaman)33%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)20%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
- Rockford, IL5
- Leander, TX2
- Chandler, AZ1
- Westerville, OH1
- Syracuse, NY1
- Pflugerville, TX1
- Celina, TX1
- Chino Hills, CA1
- New York, NY1
- Tempe, AZ1
- Rocky Hill, CT1
Pekerjaan
- Software Developers10
- Computer Programmers2
- Sales Engineers1
- Financial Quantitative Analysts1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Data Scientists1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Implementation Engineer I | $95,000–$100,000 | Rocky Hill, CT | 13 Mei 2026 | 25 Mei 2026 | Disahkan |
| Software Engineer II | $96,000 Tahap I | Tempe, AZ | 23 Jul 2025 | 30 Jul 2025 | Disahkan |
| Integrated Solutions Architect | $120,000–$160,000 Tahap II | Chino Hills, CA | 18 Apr 2025 | 28 Apr 2025 | Disahkan |
| Data Scientist | $170,373–$210,000 Tahap IV | New York, NY | 10 Apr 2025 | 14 Apr 2025 | Disahkan |
| FP&A Analyst | $83,803–$86,000 Tahap II | Rockford, IL | 12 Mac 2025 | 17 Mac 2025 | Disahkan |
| Sr. Implementation Engineer | $127,878–$160,000 Tahap III | Celina, TX | 26 Feb 2025 | 22 Ogo 2025 | Disahkan |
| Integrated Solutions Architect | $125,000–$165,000 Tahap II | Rockford, IL | 22 Jan 2025 | 25 Jan 2025 | Disahkan |
| Implementation Engineer | $117,452–$137,452 Tahap III | Pflugerville, TX | 5 Dis 2024 | 15 Feb 2025 | Disahkan |
| Implementation Engineer II | $103,293–$137,832 Tahap III | Leander, TX | 27 Nov 2024 | 27 Apr 2025 | Disahkan |
| Software Engineer II | $81,224–$116,000 Tahap I | Syracuse, NY | 28 Ogo 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Senior Software Engineer | $144,560–$220,000 Tahap IV | Rockford, IL | 26 Jun 2024 | 30 Jun 2024 | Disahkan |
| Software Engineer II | $66,123–$116,000 Tahap I | Rockford, IL | 29 Apr 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Senior Implementation Engineer II | $113,526–$133,526 Tahap III | Westerville, OH | 15 Mac 2024 | 8 Sep 2024 | Disahkan |
| Implementation Engineer | $101,192–$115,000 Tahap II | Rockford, IL | 13 Dis 2023 | 31 Mei 2024 | Disahkan |
| Director of Consulting | $150,000–$190,000 Tahap IV | Chandler, AZ | 7 Feb 2023 | 20 Feb 2023 | Disahkan |
| Sr. Implementation Engineer Data Transformation | $112,362–$127,000 Tahap III | Leander, TX | 3 Ogo 2022 | 8 Ogo 2022 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).