Laman Utama › Majikan › Dandelion Payments, Inc.
Dandelion Payments, Inc.: Gaji H-1B dan penajaan
Dandelion Payments, Inc. memfailkan 12 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 12. Gaji median yang ditawarkan: $99,562.
Adakah Dandelion Payments, Inc. menaja visa H-1B?
Dandelion Payments, Inc. memfailkan 12 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 3 Jun 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Permohonan Kad Hijau (PERM) di Dandelion Payments, Inc.: 4 →
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Chief Revenue Officer | 2 | $312,000 |
| Sr. Financial Analyst | 1 | $95,000 |
| Jr. Software Developer | 1 | $74,621 |
| Business Intelligence Analyst | 1 | $81,350 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $136,579 |
| Sr. BI Developer | 1 | $120,000 |
| Sr. Database Administrator | 1 | $135,062 |
| Digital Product Operations Analyst | 1 | $77,250 |
| Sr. Product Designer | 1 | $102,000 |
| Financial Analyst | 1 | $97,125 |
| Growth Analyst | 1 | $80,000 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2025 | 3 | $81,350 |
| FY2026 | 9 | $120,000 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)42%
- Tahap II (berkelayakan)25%
- Tahap III (berpengalaman)25%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)8%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
Pekerjaan
- Data Scientists4
- Chief Executives2
- Financial and Investment Analysts1
- Web Developers1
- Operations Research Analysts1
- Software Developers1
- Database Administrators1
- Web and Digital Interface Designers1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Growth Analyst | $80,000 Tahap I | Irvine, CA | 3 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Financial Analyst | $97,125 Tahap I | Buena Park, CA | 22 Mei 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Sr. Product Designer | $102,000 H-1B1 (Chile) · Tahap II | Dever, CO | 8 Mei 2026 | 13 Jun 2026 | Disahkan |
| Digital Product Operations Analyst | $77,250 Tahap I | Denver, CO | 6 Mei 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Sr. Database Administrator | $135,062 Tahap IV | Buena Park, CA | 9 Mac 2026 | 4 Sep 2026 | Disahkan |
| Chief Revenue Officer | $312,000 E-3 · Tahap III | Irvine, CA | 22 Jan 2026 | 25 Feb 2026 | Disahkan |
| Chief Revenue Officer | $312,000 E-3 · Tahap III | Irvine, CA | 7 Jan 2026 | 20 Mac 2026 | Disahkan |
| Sr. BI Developer | $120,000 Tahap II | Irvine, CA | 15 Dis 2025 | 7 Jan 2026 | Disahkan |
| Sr. Software Engineer | $136,579 Tahap III | Mount Juliet, TN | 3 Nov 2025 | 26 Mac 2026 | Disahkan |
| Sr. Financial Analyst | $95,000 Tahap II | Buena Park, CA | 4 Ogo 2025 | 20 Ogo 2025 | Disahkan |
| Jr. Software Developer | $74,621 Tahap I | Buena Park, CA | 2 Jul 2025 | 22 Ogo 2025 | Disahkan |
| Business Intelligence Analyst | $81,350 Tahap I | Buena Park, CA | 27 Jun 2025 | 27 Dis 2025 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).