Laman Utama › Majikan › Eastman Kodak Company
Eastman Kodak Company: Gaji H-1B dan penajaan
Eastman Kodak Company memfailkan 16 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 16. Gaji median yang ditawarkan: $109,190.
Adakah Eastman Kodak Company menaja visa H-1B?
Eastman Kodak Company memfailkan 16 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 11 Mei 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| IT Systems Engineer | 2 | $108,035 |
| Coating Engineer - Mechanical | 2 | $73,424 |
| Principal, Pension Investments | 1 | $171,122 |
| Sr. IT Solutions Engineer - Finance | 1 | $110,344 |
| Senior Salesforce Developer | 1 | $101,442 |
| Salesforce Architect | 1 | $126,942 |
| Principal, IT Commercial | 1 | $150,093 |
| Process Engineer | 1 | $70,782 |
| Technical Safety Scientist | 1 | $107,245 |
| Sr. IT Solution Engineer | 1 | $153,358 |
| Facilities Engineer | 1 | $87,589 |
| Sr. IT Solutions Engineer | 1 | $130,083 |
| IT Software Engineer | 1 | $139,152 |
| Salesforce Architect Director | 1 | $139,027 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $110,344 |
| FY2024 | 4 | $138,518 |
| FY2025 | 5 | $108,035 |
| FY2026 | 6 | $108,836 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)19%
- Tahap II (berkelayakan)12%
- Tahap III (berpengalaman)19%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)50%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
- Rochester, NY8
- Dayton, OH2
- Deerfield, IL1
- Springboro, OH1
- Woodbury, MN1
- Chester Springs, PA1
- Oakland, MN1
- Austin, TX1
Pekerjaan
- Software Developers5
- Industrial Engineers4
- Network and Computer Systems Administrators2
- Financial Managers1
- Computer Systems Analysts1
- Computer and Information Systems Managers1
- Chemists1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Salesforce Architect Director | $139,027–$175,000 Tahap IV | Dayton, OH | 11 Mei 2026 | 22 Mei 2026 | Disahkan |
| IT Software Engineer | $139,152–$160,000 Tahap III | Austin, TX | 28 Apr 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Coating Engineer - Mechanical | $73,424–$93,000 Tahap I | Rochester, NY | 15 Apr 2026 | 27 Apr 2026 | Disahkan |
| Coating Engineer - Mechanical | $73,424–$93,000 Tahap I | Rochester, NY | 31 Mac 2026 | 27 Apr 2026 | Disahkan |
| Sr. IT Solutions Engineer | $130,083–$170,000 Tahap IV | Oakland, MN | 27 Jan 2026 | 9 Feb 2026 | Disahkan |
| Facilities Engineer | $87,589–$100,000 Tahap II | Rochester, NY | 19 Dis 2025 | 16 Feb 2026 | Disahkan |
| Sr. IT Solution Engineer | $153,358–$175,000 Tahap IV | Chester Springs, PA | 10 Sep 2025 | 15 Sep 2025 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
| IT Systems Engineer | $108,035–$116,000 Tahap IV | Rochester, NY | 19 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Process Engineer | $70,782–$90,000 Tahap I | Rochester, NY | 25 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| IT Systems Engineer | $108,035–$116,000 Tahap IV | Rochester, NY | 24 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Technical Safety Scientist | $107,245–$130,000 Tahap IV | Rochester, NY | 22 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Principal, IT Commercial | $150,093–$200,000 Tahap II | Woodbury, MN | 15 Jul 2024 | 22 Jul 2024 | Disahkan |
| Senior Salesforce Developer | $101,442–$130,000 Tahap III | Dayton, OH | 29 Mac 2024 | 1 Sep 2024 | Disahkan |
| Salesforce Architect | $126,942–$175,000 Tahap IV | Springboro, OH | 25 Mac 2024 | 1 Sep 2024 | Disahkan |
| Principal, Pension Investments | $171,122–$375,000 E-3 · Tahap III | Rochester, NY | 8 Sep 2023 | 1 Jan 2024 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
| Sr. IT Solutions Engineer - Finance | $110,344–$160,000 Tahap IV | Deerfield, IL | 6 Jun 2023 | 20 Jun 2023 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).