Laman Utama › Majikan › Enshire, Inc
Enshire, Inc: Gaji H-1B dan penajaan
Enshire, Inc memfailkan 15 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 14. Gaji median yang ditawarkan: $98,435.
Adakah Enshire, Inc menaja visa H-1B?
Enshire, Inc memfailkan 15 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 16 Dis 2025. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Software Developer | 9 | $98,435 |
| Senior Treasury Analyst | 2 | $106,590 |
| Application Engineer | 1 | $112,632 |
| Java Developer | 1 | $83,000 |
| Project Analyst | 1 | $90,000 |
| SAP Consultant | 1 | $131,560 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $92,100 |
| FY2024 | 9 | $98,435 |
| FY2025 | 2 | $111,780 |
| FY2026 | 1 | $121,181 |
Tahap gaji lazim
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
Pekerjaan
- Software Developers11
- Financial and Investment Analysts2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Computer Systems Analysts1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Treasury Analyst | $121,181 Tahap II | Newark, CA | 16 Dis 2025 | 16 Dis 2025 | Disahkan |
| SAP Consultant | $131,560 Tahap II | San Jose, CA | 9 Sep 2025 | 9 Sep 2025 | Disahkan |
| Senior Treasury Analyst | $92,000 Tahap II | Liberty Hill, TX | 4 Ogo 2025 | 6 Ogo 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $85,400 Tahap I | Round Rock, TX | 16 Ogo 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Project Analyst | $90,000 Tahap II | Round Rock, TX | 10 Apr 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Software Developer | $125,000 Tahap II | Round Rock, TX | 15 Mac 2024 | 1 Apr 2024 | Disahkan |
| Software Developer | $100,000 Tahap II | Round Rock, TX | 14 Mac 2024 | 14 Mac 2024 | Disahkan |
| Software Developer | $100,000 Tahap II | Round Rock, TX | 8 Mac 2024 | 8 Mac 2024 | Disahkan |
| Software Developer | $125,000 Tahap II | Round Rock, TX | 23 Feb 2024 | 1 Apr 2024 | Disahkan |
| Software Developer | $96,870 Tahap II | Round Rock, TX | 18 Okt 2023 | 23 Okt 2023 | Disahkan |
| Software Developer | $96,870 Tahap II | Round Rock, TX | 18 Okt 2023 | 23 Okt 2023 | Disahkan |
| Software Developer | — Tahap II | Round Rock, TX | 18 Okt 2023 | 23 Okt 2023 | Ditolak |
| Software Developer | $92,100 Tahap II | Round Rock, TX | 14 Jun 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| Java Developer | $83,000 Tahap II | Warrensburg, MO | 14 Jun 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| Application Engineer | $112,632–$115,487 Tahap III | Austin, TX | 26 Jan 2023 | 1 Feb 2023 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).