Laman Utama › Majikan › Fortanix Inc
Fortanix Inc: Gaji H-1B dan penajaan
Fortanix Inc memfailkan 19 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 19. Gaji median yang ditawarkan: $150,000.
Adakah Fortanix Inc menaja visa H-1B?
Fortanix Inc memfailkan 19 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 1 Apr 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Product Support Engineer | 2 | $116,300 |
| Software Engineer | 2 | $132,476 |
| Software Engineer III | 2 | $150,000 |
| Senior Engineering Manager | 2 | $225,139 |
| Senior Product Manager | 2 | $189,820 |
| Engineering Manager | 1 | $200,000 |
| Senior Manager, Financial Planning and Analysis | 1 | $165,000 |
| Customer Success Engineer | 1 | $120,000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $175,000 |
| DevOps Manager | 1 | $206,835 |
| Senior Network Engineer | 1 | $143,325 |
| Scrum Master | 1 | $150,000 |
| Director of Human Resources | 1 | $164,748 |
| Project Manager | 1 | $143,000 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $142,500 |
| FY2024 | 2 | $175,080 |
| FY2025 | 8 | $177,284 |
| FY2026 | 3 | $149,365 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)26%
- Tahap II (berkelayakan)42%
- Tahap III (berpengalaman)21%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)11%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
Pekerjaan
- Software Developers7
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Network and Computer Systems Administrators3
- Computer and Information Systems Managers2
- Financial Managers1
- Computer Network Architects1
- Human Resources Managers1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $149,365 Tahap I | Santa Clara, CA | 1 Apr 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Project Manager | $143,000 Tahap II | Santa Clara, CA | 2 Dis 2025 | 15 Dis 2025 | Disahkan |
| Senior Engineering Manager | $224,828 Tahap II | San Ramon, CA | 15 Sep 2025 | 3 Okt 2025 | Disahkan |
| Senior Product Manager | $189,820 Tahap III | Santa Clara, CA | 24 Jun 2025 | 12 Sep 2025 | Disahkan |
| Scrum Master | $150,000–$160,000 Tahap II | Santa Clara, CA | 5 Jun 2025 | 1 Jul 2025 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
| Director of Human Resources | $164,748–$170,000 Tahap II | Boston, MA | 2 Jun 2025 | 1 Sep 2025 | Disahkan |
| Senior Product Manager | $189,820 Tahap III | Santa Clara, CA | 29 Mei 2025 | 12 Sep 2025 | Disahkan |
| Software Engineer III | $150,000–$200,000 Tahap I | Santa Clara, CA | 18 Mac 2025 | 18 Mac 2025 | Disahkan |
| Product Support Engineer | $132,600 Tahap IV | Louisville, KY | 14 Feb 2025 | 28 Mac 2025 | Disahkan |
| Senior Engineering Manager | $225,450 Tahap III | Santa Clara, CA | 27 Jan 2025 | 15 Apr 2025 | Disahkan |
| Software Engineer III | $150,000–$200,000 Tahap I | Santa Clara, CA | 11 Okt 2024 | 17 Okt 2024 | Disahkan |
| Senior Network Engineer | $143,325 Tahap I | Santa Clara, CA | 17 Sep 2024 | 17 Jan 2025 | Disahkan |
| DevOps Manager | $206,835 Tahap II | San Ramon, CA | 11 Okt 2023 | 11 Okt 2023 | Disahkan |
| Software Engineer | $115,586 Tahap I | Santa Clara, CA | 15 Jun 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| Senior Software Engineer | $175,000 Tahap III | Santa Clara, CA | 10 Mei 2023 | 22 Mei 2023 | Disahkan |
| Customer Success Engineer | $120,000–$140,000 Tahap II | Santa Clara, CA | 11 Jan 2023 | 11 Jan 2023 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
| Engineering Manager | $200,000 Tahap II | San Ramon, CA | 9 Dis 2022 | 11 Dis 2022 | Disahkan |
| Product Support Engineer | $100,000 Tahap IV | Louisville, KY | 10 Nov 2022 | 11 Nov 2022 | Disahkan |
| Senior Manager, Financial Planning and Analysis | $165,000 Tahap II | San Francisco, CA | 27 Sep 2022 | 1 Okt 2022 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).