Laman Utama › Majikan › H2O.ai, Inc.
H2O.ai, Inc.: Gaji H-1B dan penajaan
H2O.ai, Inc. memfailkan 11 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 11. Gaji median yang ditawarkan: $172,500.
Adakah H2O.ai, Inc. menaja visa H-1B?
H2O.ai, Inc. memfailkan 11 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 20 Mei 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Vice President, Healthcare Analytics | 1 | $300,000 |
| Principal Customer Data Scientist | 1 | $239,800 |
| Chief of Technology, Applications | 1 | $443,400 |
| Senior Customer Support Engineer | 1 | $172,500 |
| Business Development Manager | 1 | $194,000 |
| Software Engineer Lead | 1 | $150,000 |
| Machine Learning Engineer | 1 | $130,000 |
| Data Scientist | 1 | $120,000 |
| Financial Planning and Analysis Manager | 1 | $180,000 |
| Customer Data Scientist | 1 | $150,000 |
| Senior Sales Operations Analyst | 1 | $115,000 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $269,900 |
| FY2024 | 1 | $443,400 |
| FY2025 | 3 | $172,500 |
| FY2026 | 5 | $130,000 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)10%
- Tahap II (berkelayakan)10%
- Tahap III (berpengalaman)50%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)30%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
- Mountain View, CA3
- Signal Mountain, TN2
- Fulshear, TX1
- Addison, TX1
- Hoboken, NJ1
- Round Rock, TX1
- Allen, TX1
- Farmers Branch, TX1
Pekerjaan
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer and Information Research Scientists2
- Data Scientists2
- Information Security Analysts1
- Sales Managers1
- Software Developers1
- Financial and Investment Analysts1
- Management Analysts1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Sales Operations Analyst | $115,000 Tahap III | Farmers Branch, TX | 20 Mei 2026 | 29 Jun 2026 | Disahkan |
| Customer Data Scientist | $150,000 Tahap IV | Allen, TX | 13 Mei 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Financial Planning and Analysis Manager | $180,000 Tahap III | Mountain View, CA | 10 Apr 2026 | 4 Ogo 2026 | Disahkan |
| Machine Learning Engineer | $130,000 E-3 · Tahap I | Hoboken, NJ | 21 Nov 2025 | 1 Apr 2026 | Disahkan |
| Data Scientist | $120,000 Tahap II | Round Rock, TX | 21 Nov 2025 | 1 Dis 2025 | Disahkan |
| Software Engineer Lead | $150,000 Tahap III | Addison, TX | 8 Ogo 2025 | 5 Sep 2025 | Disahkan |
| Senior Customer Support Engineer | $172,500 Tahap III | Fulshear, TX | 16 Dis 2024 | 1 Mei 2025 | Disahkan |
| Business Development Manager | $194,000 Tahap IV | Signal Mountain, TN | 22 Okt 2024 | 1 Nov 2024 | Disahkan |
| Chief of Technology, Applications | $443,400 | Mountain View, CA | 5 Jun 2024 | 11 Jul 2024 | Disahkan |
| Vice President, Healthcare Analytics | $300,000 Tahap IV | Signal Mountain, TN | 20 Jun 2023 | 11 Nov 2023 | Disahkan |
| Principal Customer Data Scientist | $239,800 Tahap III | Mountain View, CA | 13 Jun 2023 | 11 Sep 2023 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).