Laman Utama › Majikan › The Hanover Insurance Company
The Hanover Insurance Company: Gaji H-1B dan penajaan
The Hanover Insurance Company memfailkan 12 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 12. Gaji median yang ditawarkan: $107,250.
Adakah The Hanover Insurance Company menaja visa H-1B?
The Hanover Insurance Company memfailkan 12 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 18 Jun 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Senior Application Engineer | 5 | $105,000 |
| Principal Data Engineer | 2 | $116,742 |
| Principal Application Engineer | 2 | $121,000 |
| Senior Data Engineer | 1 | $109,500 |
| Data Scientist | 1 | $88,899 |
| IT Director | 1 | $160,000 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $100,242 |
| FY2024 | 6 | $107,250 |
| FY2025 | 1 | $111,758 |
| FY2026 | 3 | $133,000 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)25%
- Tahap II (berkelayakan)58%
- Tahap III (berpengalaman)8%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)8%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
Pekerjaan
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| IT Director | $160,000–$178,000 Tahap IV | Worcester, MA | 18 Jun 2026 | 13 Jul 2026 | Disahkan |
| Senior Application Engineer | $105,000–$140,000 Tahap I | Worcester, MA | 22 Jan 2026 | 9 Mac 2026 | Disahkan |
| Principal Data Engineer | $133,000 Tahap II | Tampa, FL | 20 Nov 2025 | 6 Dis 2025 | Disahkan |
| Senior Application Engineer | $111,758–$156,000 Tahap II | Worcester, MA | 29 Mei 2025 | 23 Jun 2025 | Disahkan |
| Principal Application Engineer | $125,000–$170,000 Tahap II | Worcester, MA | 5 Sep 2024 | 16 Sep 2024 | Disahkan |
| Senior Application Engineer | $105,000–$153,000 Tahap III | Worcester, MA | 13 Ogo 2024 | 26 Ogo 2024 | Disahkan |
| Data Scientist | $88,899–$122,000 Tahap II | Worcester, MA | 9 Jul 2024 | 29 Jul 2024 | Disahkan |
| Senior Application Engineer | $105,000–$153,000 Tahap II | Worcester, MA | 23 Feb 2024 | 25 Mac 2024 | Disahkan |
| Senior Data Engineer | $109,500–$122,000 Tahap II | Worcester, MA | 12 Feb 2024 | 26 Feb 2024 | Disahkan |
| Principal Application Engineer | $117,000–$176,000 Tahap II | Worcester, MA | 19 Jan 2024 | 5 Feb 2024 | Disahkan |
| Senior Application Engineer | $100,000–$150,000 Tahap I | Worcester, MA | 10 Ogo 2023 | 17 Ogo 2023 | Disahkan |
| Principal Data Engineer | $100,485–$150,000 Tahap I | Worcester, MA | 12 Jul 2023 | 17 Jul 2023 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).