Data Gaji H1B

Laman Utama › Majikan › JPMorgan Chase & Co. › Associate, Quant Analytics Associate Sr

Associate, Quant Analytics Associate Sr di JPMorgan Chase & Co.: Gaji H-1B

83 permohonan syarat buruh untuk jawatan Associate, Quant Analytics Associate Sr di JPMorgan Chase & Co.. Gaji asas median yang ditawarkan $125,000; separuh tengah $118,000–$134,650.

Permohonan (LCA)83
Median gaji yang ditawarkan$125,000
Separuh tengah gaji$118,000–$134,650
Persentil ke-10 hingga ke-90$108,960–$144,520

Mengikut tahun fiskal

Tahun fiskalLCAGaji median
FY20232$111,400
FY202416$122,750
FY202532$130,000
FY202633$127,100

Permohonan

Gaji asasLokasiDihantarTarikh mulaStatus
$135,000New York, NY17 Jun 202629 Jun 2026Disahkan
$149,500
Tahap III
Jersey City, NJ27 Mei 202620 Nov 2026Disahkan
$142,600
Tahap IV
Jacksonville, FL19 Mei 202614 Nov 2026Disahkan
$127,500
Tahap III
Plano, TX12 Mei 202630 Okt 2026Disahkan
$111,100
Tahap III
Columbus, OH6 Mei 20261 Okt 2026Disahkan
$108,700
Tahap II
Wilmington, DE1 Mei 202625 Mei 2026Disahkan
$131,200
Tahap III
Wilmington, DE30 Apr 202614 Okt 2026Disahkan
$134,000
Tahap II
Wilmington, DE27 Apr 202616 Okt 2026Disahkan
$135,200
Tahap III
Wilmington, DE27 Apr 202616 Okt 2026Disahkan
$117,000
Tahap III
Wilmington, DE17 Apr 202616 Okt 2026Disahkan
$132,600
Tahap IV
Columbus, OH9 Apr 202617 Sep 2026Disahkan
$125,000
Tahap II
Plano, TX3 Apr 202610 Sep 2026Disahkan
$149,000
Tahap III
New York, NY2 Apr 202626 Ogo 2026Disahkan
$127,100Seattle, WA26 Mac 20269 Sep 2026Disahkan
$105,000
Tahap II
Wilmington, DE20 Mac 202610 Sep 2026Disahkan
$121,000
Tahap IV
Columbus, OH19 Mac 202626 Ogo 2026Disahkan
$115,000Wilmington, DE19 Mac 202613 Ogo 2026Disahkan
$119,000
Tahap III
Wilmington, DE10 Mac 202628 Ogo 2026Disahkan
$119,400Jacksonville, FL6 Mac 202627 Ogo 2026Disahkan
$130,500
Tahap II
Wilmington, DE5 Mac 202631 Ogo 2026Disahkan
$153,000
Tahap III
New York, NY5 Mac 202629 Ogo 2026Disahkan
$135,000
Tahap II
Chicago, IL4 Mac 202622 Ogo 2026Disahkan
$153,000
Tahap II
New York, NY3 Mac 202629 Ogo 2026Disahkan
$145,000
Tahap III
Jersey City, NJ25 Feb 202622 Ogo 2026Disahkan
$159,100
Tahap IV
Jacksonville, FL24 Feb 202618 Ogo 2026Disahkan
$123,000Plano, TX20 Feb 202618 Ogo 2026Disahkan
$117,600Plano, TX20 Feb 202620 Ogo 2026Disahkan
$134,000Plano, TX17 Feb 202612 Ogo 2026Disahkan
$108,500
Tahap III
Wilmington, DE10 Feb 20268 Ogo 2026Disahkan
$124,800Wilmington, DE28 Jan 20267 Jul 2026Disahkan
$122,400Wilmington, DE12 Jan 20267 Jul 2026Disahkan
$122,500Wilmington, DE17 Nov 20259 Mei 2026Disahkan
$124,400
Tahap III
Wilmington, DE4 Nov 202521 Apr 2026Disahkan
$130,400Columbus, OH26 Ogo 202519 Feb 2026Disahkan
$132,200Wilmington, DE7 Ogo 20253 Feb 2026Disahkan
$146,200
Tahap III
Jersey City, NJ25 Jun 20255 Dis 2025Disahkan
$113,000
Tahap IV
Plano, TX13 Jun 20252 Dis 2025Disahkan
$123,000
Tahap III
Plano, TX10 Jun 20253 Dis 2025Disahkan
$123,000
Tahap III
Plano, TX5 Jun 20253 Dis 2025Disahkan
$105,000
Tahap II
Plano, TX4 Jun 20258 Nov 2025Disahkan
$134,300
Tahap IV
Columbus, OH29 Mei 20251 Okt 2025Disahkan
$119,600
Tahap III
Columbus, OH16 Mei 20251 Okt 2025Disahkan
$105,000
Tahap II
Plano, TX15 Mei 20258 Nov 2025Disahkan
$135,000
Tahap II
New York, NY12 Mei 20251 Okt 2025Disahkan
$121,500Jersey City, NJ9 Mei 20251 Okt 2025Disahkan
$120,000
Tahap III
Chicago, IL9 Mei 20251 Okt 2025Disahkan
$121,500
Tahap III
Chicago, IL8 Mei 20251 Okt 2025Disahkan
$117,600
Tahap II
New York, NY8 Mei 20251 Okt 2025Disahkan
$123,900
Tahap II
Wilmington, DE6 Mei 20251 Okt 2025Disahkan
$130,000Chicago, IL5 Mei 20251 Okt 2025Disahkan
$122,600Jersey City, NJ1 Mei 202523 Okt 2025Disahkan
$155,000New York, NY16 Apr 202510 Okt 2025Disahkan
$125,500New York, NY7 Apr 202525 Jul 2025Disahkan
$150,000
Tahap IV
Chicago, IL28 Mac 202519 Sep 2025Disahkan
$133,400Chicago, IL26 Mac 20254 Sep 2025Disahkan
$118,400
Tahap II
Plano, TX11 Mac 20256 Sep 2025Disahkan
$113,443
Tahap III
Wilmington, DE7 Mac 20254 Sep 2025Disahkan
$131,400New York, NY18 Feb 202511 Jul 2025Disahkan
$135,000
Tahap IV
Jacksonville, FL19 Dis 202420 Jun 2025Disahkan
$138,551
Tahap IV
Plano, TX3 Dis 202411 Apr 2025Disahkan
$138,000
Tahap III
Plano, TX19 Nov 202417 Mei 2025Disahkan
$135,000
Tahap IV
Plano, TX14 Okt 202412 Apr 2025Disahkan
$138,551
Tahap IV
Plano, TX14 Okt 202411 Apr 2025Disahkan
$130,000
Tahap III
Wilmington, DE10 Okt 202429 Mac 2025Disahkan
$140,000
Tahap III
Chicago, IL2 Okt 202420 Mac 2025Disahkan
$125,000
Tahap III
Plano, TX19 Sep 202421 Okt 2024Disahkan
$117,500
Tahap III
Plano, TX12 Sep 202428 Feb 2025Disahkan
$104,000
Tahap III
Wilmington, DE4 Sep 20249 Feb 2025Disahkan
$124,000
Tahap IV
Plano, TX6 Ogo 202424 Jan 2025Disahkan
$130,270
Tahap IV
Plano, TX26 Jun 20247 Dis 2024Disahkan
$116,133New York, NY26 Jun 202420 Dis 2024Disahkan
$122,500
Tahap III
Wilmington, DE22 Mei 202412 Nov 2024Disahkan
$110,000
Tahap III
Plano, TX17 Mei 20241 Okt 2024Disahkan
$115,000
Tahap III
Plano, TX13 Mei 20241 Okt 2024Disahkan
$131,600
Tahap IV
Columbus, OH9 Mei 20246 Nov 2024Disahkan
$131,600
Tahap IV
Columbus, OH9 Mei 20246 Nov 2024Disahkan
$123,000
Tahap III
Plano, TX8 Mei 20241 Okt 2024Disahkan
$125,000
Tahap III
Plano, TX7 Mei 20241 Okt 2024Disahkan
$137,400
Tahap III
Jersey City, NJ26 Apr 20241 Okt 2024Disahkan
$106,600
Tahap II
Plano, TX24 Apr 20241 Okt 2024Disahkan
$106,000
Tahap II
Wilmington, DE10 Apr 20245 Sep 2024Disahkan
$114,800
Tahap III
Wilmington, DE23 Mei 202314 Okt 2023Disahkan
$108,000
Tahap III
Wilmington, DE9 Nov 202210 Mei 2023Disahkan

Associate, Quant Analytics Associate Sr di semua majikan →

Jawatan lain di JPMorgan Chase & Co.

Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).