Data Gaji H1B

Laman Utama › Majikan › L&T Tech Solutions Inc.

L&T Tech Solutions Inc.: Gaji H-1B dan penajaan

L&T Tech Solutions Inc. memfailkan 12 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 10. Gaji median yang ditawarkan: $105,779.

Permohonan (LCA)12
Disahkan10
Alamat majikanNorthbrook, IL
Majikan bergantung H-1BTidak
Median gaji yang ditawarkan$105,779
Separuh tengah gaji$97,672–$112,190
Persentil ke-10 hingga ke-90$94,600–$114,834

Adakah L&T Tech Solutions Inc. menaja visa H-1B?

L&T Tech Solutions Inc. memfailkan 12 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 12 Mei 2025. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.

Permohonan Kad Hijau (PERM) di L&T Tech Solutions Inc.: 3 →

Gaji mengikut jawatan

JawatanLCAGaji median
Full Stack Developer5$106,558
Management Analyst3$96,000
Software Engineer2$114,067
DevOps Engineer1$91,000
Database Administrator1$105,000

Permohonan mengikut tahun fiskal

Tahun fiskalLCAGaji median
FY20233$114,067
FY20245$102,690
FY20254$105,779

Tahap gaji lazim

Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.

Lokasi pekerjaan

Pekerjaan

Permohonan terkini

JawatanGaji asasLokasiDihantarTarikh mulaStatus
Full Stack Developer$106,558–$106,559
Tahap II
Irving, TX12 Mei 202512 Mei 2025Disahkan
Full Stack Developer$80,499–$80,500
Tahap II
Bentonville, AR12 Mei 202512 Mei 2025Ditarik balik
Full Stack Developer$106,558–$106,559
Tahap II
Irving, TX9 Mei 20259 Mei 2025Ditarik balik
Database Administrator$105,000–$105,001
Tahap II
Montgomery, AL1 Nov 20241 Nov 2024Disahkan
Full Stack Developer$106,558–$106,559
Tahap II
Irving, TX19 Sep 20241 Okt 2024Disahkan
Management Analyst$96,000–$96,001
Tahap II
Northbrook, IL10 Sep 20241 Okt 2024Disahkan
Management Analyst$121,742–$121,745
Tahap III
Northbrook, IL27 Ogo 20241 Okt 2024Disahkan
DevOps Engineer$91,000–$91,001
Tahap II
Northbrook, IL18 Jun 20241 Okt 2024Disahkan
Full Stack Developer$102,690–$102,691
Tahap II
Northbrook, IL17 Jun 20241 Okt 2024Disahkan
Management Analyst$95,000–$95,001
Tahap II
Northbook, IL26 Jul 202326 Jul 2023Disahkan
Software Engineer$114,067–$114,068
Tahap III
Des Plaines, IL22 Mei 202322 Mei 2023Disahkan
Software Engineer$114,067–$114,068
Tahap II
Des Plaines, IL19 Mei 202319 Mei 2023Disahkan

Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).