Laman Utama › Majikan › MillerKnoll, Inc.
MillerKnoll, Inc.: Gaji H-1B dan penajaan
MillerKnoll, Inc. memfailkan 16 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 16. Gaji median yang ditawarkan: $117,323.
Adakah MillerKnoll, Inc. menaja visa H-1B?
MillerKnoll, Inc. memfailkan 16 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 15 Jun 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Client Development Executive | 2 | $114,922 |
| IT Developer Architect | 2 | $131,300 |
| Software Engineer | 2 | $85,680 |
| Digital Systems Engineer | 1 | $120,000 |
| Digital Systems Engineer – DevSecOps | 1 | $115,000 |
| Product Development Senior Engineer | 1 | $107,346 |
| IT Senior Architect | 1 | $153,489 |
| IT Developer | 1 | $80,000 |
| Digital Software Engineer – Salesforce B2B | 1 | $122,720 |
| Digital Lead Software Engineer | 1 | $136,989 |
| DevOps Engineer | 1 | $119,646 |
| Payroll Analyst & HRIS Support | 1 | $86,207 |
| Program Manager | 1 | $110,000 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $115,000 |
| FY2024 | 3 | $122,720 |
| FY2025 | 2 | $130,416 |
| FY2026 | 6 | $98,104 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)7%
- Tahap II (berkelayakan)29%
- Tahap III (berpengalaman)21%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)43%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
- Zeeland, MI3
- Philadelphia, PA2
- Holland, MI2
- Plano, TX2
- Auburn Hills, MI2
- Chicago, IL1
- Lansing, MI1
- Indianapolis, IN1
- Omaha, NE1
- Argyle, TX1
Pekerjaan
- Software Developers5
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Sales Managers2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Mechanical Engineers1
- Computer Network Architects1
- Accountants and Auditors1
- General and Operations Managers1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Program Manager | $110,000 | Zeeland, MI | 15 Jun 2026 | 10 Ogo 2026 | Disahkan |
| Payroll Analyst & HRIS Support | $86,207 | Argyle, TX | 7 Mei 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| IT Developer Architect | $132,600 Tahap IV | Zeeland, MI | 15 Apr 2026 | 25 Sep 2026 | Disahkan |
| Software Engineer | $85,680 Tahap II | Auburn Hills, MI | 9 Mac 2026 | 16 Mac 2026 | Disahkan |
| DevOps Engineer | $119,646 Tahap III | Omaha, NE | 26 Jan 2026 | 30 Mei 2026 | Disahkan |
| Software Engineer | $85,680 Tahap II | Auburn Hills, MI | 7 Jan 2026 | 7 Jan 2026 | Disahkan |
| Client Development Executive | $123,843 E-3 · Tahap II | Philadelphia, PA | 6 Dis 2024 | 6 Dis 2024 | Disahkan |
| Digital Lead Software Engineer | $136,989 Tahap IV | Zeeland, MI | 13 Nov 2024 | 18 Nov 2024 | Disahkan |
| IT Senior Architect | $153,489 Tahap IV | Plano, TX | 20 Jun 2024 | 1 Ogo 2024 | Disahkan |
| IT Developer | $80,000 Tahap II | Lansing, MI | 12 Jun 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Digital Software Engineer – Salesforce B2B | $122,720 Tahap IV | Indianapolis, IN | 7 Jun 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| IT Developer Architect | $130,000 Tahap IV | Plano, TX | 15 Sep 2023 | 25 Sep 2023 | Disahkan |
| Digital Systems Engineer – DevSecOps | $115,000 Tahap III | Holland, MI | 15 Mei 2023 | 30 Mei 2023 | Disahkan |
| Product Development Senior Engineer | $107,346 Tahap IV | Holland, MI | 3 Mei 2023 | 3 Mei 2023 | Disahkan |
| Digital Systems Engineer | $120,000 Tahap III | Chicago, IL | 13 Mac 2023 | 27 Mac 2023 | Disahkan |
| Client Development Executive | $106,000 E-3 · Tahap I | Philadelphia, PA | 29 Nov 2022 | 2 Jan 2023 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).