Laman Utama › Majikan › Nortek Air Solutions, LLC
Nortek Air Solutions, LLC: Gaji H-1B dan penajaan
Nortek Air Solutions, LLC memfailkan 11 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 11. Gaji median yang ditawarkan: $101,754.
Adakah Nortek Air Solutions, LLC menaja visa H-1B?
Nortek Air Solutions, LLC memfailkan 11 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 12 Mei 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Strategic Sourcing Manager | 2 | $138,861 |
| R&D Electrical Engineer | 1 | $66,955 |
| Director of Cash Management and Financial Initiatives | 1 | $228,000 |
| Associate Manufacturing Engineer | 1 | $65,624 |
| Acoustical Engineer | 1 | $101,754 |
| Data Engineer | 1 | $62,608 |
| Software Developer II | 1 | $54,517 |
| Manufacturing Engineer | 1 | $105,000 |
| Plant Accountant | 1 | $78,707 |
| Director, Growth Operations | 1 | $235,352 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $66,955 |
| FY2024 | 3 | $137,114 |
| FY2025 | 3 | $62,608 |
| FY2026 | 4 | $122,804 |
Tahap gaji lazim
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
Pekerjaan
- Financial Managers2
- Industrial Engineers2
- Purchasing Managers2
- Electrical Engineers1
- Mechanical Engineers1
- Data Scientists1
- Software Developers1
- Accountants and Auditors1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Director, Growth Operations | $235,352 Tahap IV | Marietta, GA | 12 Mei 2026 | 9 Okt 2026 | Disahkan |
| Plant Accountant | $78,707 Tahap I | Okarche, OK | 21 Apr 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Manufacturing Engineer | $105,000–$132,000 Tahap I | Oklahoma City, OK | 30 Mac 2026 | 3 Apr 2026 | Disahkan |
| Strategic Sourcing Manager | $140,608–$160,361 Tahap IV | Okarche, OK | 5 Jan 2026 | 28 Feb 2026 | Disahkan |
| Acoustical Engineer | $101,754–$133,886 Tahap IV | Oklahoma City, OK | 14 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Data Engineer | $62,608–$102,795 Tahap II | Okarche, OK | 14 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer II | $54,517–$95,795 Tahap I | Okarche, OK | 11 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Strategic Sourcing Manager | $137,114–$195,057 Tahap IV | Okarche, OK | 26 Jun 2024 | 8 Jul 2024 | Disahkan |
| Associate Manufacturing Engineer | $65,624–$73,500 Tahap I | Okarche, OK | 17 Apr 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Director of Cash Management and Financial Initiatives | $228,000–$240,000 Tahap IV | Marietta, GA | 29 Sep 2023 | 9 Okt 2023 | Disahkan |
| R&D Electrical Engineer | $66,955 Tahap I | Oklahoma City, OK | 7 Mei 2020 | 7 Sep 2020 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).