Laman Utama › Majikan › Nypro, Inc., a Jabil Company
Nypro, Inc., a Jabil Company: Gaji H-1B dan penajaan
Nypro, Inc., a Jabil Company memfailkan 15 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 15. Gaji median yang ditawarkan: $107,169.
Adakah Nypro, Inc., a Jabil Company menaja visa H-1B?
Nypro, Inc., a Jabil Company memfailkan 15 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 29 Apr 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Quality Engineer II | 3 | $91,406 |
| Quality Engineer Lead | 2 | $117,907 |
| Manufacturing Engineer II | 2 | $92,681 |
| Manufacturing Engineer III | 2 | $108,240 |
| Sr. Quality Systems & Compliance Manager | 1 | $145,226 |
| NPI Quality Engineer II | 1 | $84,656 |
| Quality Engineer III | 1 | $107,169 |
| Engineer III | 1 | $107,169 |
| Quality Assurance Engineer II | 1 | $96,366 |
| Senior Quality Systems & Compliance Manager | 1 | $158,309 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $92,681 |
| FY2025 | 5 | $108,240 |
| FY2026 | 4 | $96,916 |
Tahap gaji lazim
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
Pekerjaan
- Industrial Engineers9
- Architectural and Engineering Managers2
- Industrial Production Managers2
- Mechanical Engineers1
- Electronics Engineers, Except Computer1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Quality Engineer II | $97,465–$98,536 Tahap II | Clinton, MA | 29 Apr 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Senior Quality Systems & Compliance Manager | $158,309–$161,500 Tahap IV | Clinton, MA | 25 Feb 2026 | 3 Mac 2026 | Disahkan |
| Quality Assurance Engineer II | $96,366 Tahap II | Clinton, MA | 20 Feb 2026 | 1 Mei 2026 | Disahkan |
| Quality Engineer II | $91,406 Tahap II | Gurnee, IL | 20 Jan 2026 | 20 Mac 2026 | Disahkan |
| Manufacturing Engineer III | $108,240 | Maple Grove, MN | 25 Jul 2025 | 26 Jul 2025 | Disahkan |
| Manufacturing Engineer III | $108,240 | Maple Grove, MN | 25 Jul 2025 | 26 Jul 2025 | Disahkan |
| Quality Engineer Lead | $124,617–$135,673 | Maple Grove, MN | 23 Jul 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Quality Engineer III | $107,169–$157,300 | Devens, MA | 29 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Engineer III | $107,169–$157,300 | Clinton, MA | 23 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| NPI Quality Engineer II | $84,656–$114,883 Tahap II | Clinton, MA | 21 Apr 2023 | 1 Mei 2023 | Disahkan |
| Quality Engineer II | $80,000–$85,000 Tahap II | Gurnee, IL | 17 Feb 2023 | 20 Mac 2023 | Disahkan |
| Sr. Quality Systems & Compliance Manager | $145,226–$190,580 Tahap IV | Clinton, MA | 24 Jan 2023 | 22 Mei 2023 | Disahkan |
| Manufacturing Engineer II | $89,128–$96,234 Tahap II | Maple Grove, MN | 24 Jan 2023 | 2 Feb 2023 | Disahkan |
| Manufacturing Engineer II | $96,234 Tahap II | Maple Grove, MN | 3 Jan 2023 | 11 Jan 2023 | Disahkan |
| Quality Engineer Lead | $111,197–$135,673 Tahap I | Maple Grove, MN | 8 Dis 2022 | 16 Dis 2022 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).