Laman Utama › Majikan › Orby AI, Inc.
Orby AI, Inc.: Gaji H-1B dan penajaan
Orby AI, Inc. memfailkan 13 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 13. Gaji median yang ditawarkan: $200,000.
Adakah Orby AI, Inc. menaja visa H-1B?
Orby AI, Inc. memfailkan 13 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 14 Jul 2025. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Software Engineer, Machine Learning | 4 | $210,000 |
| Senior Software Engineer | 3 | $200,000 |
| Software Engineer | 2 | $232,500 |
| Research Scientist Lead | 1 | $245,000 |
| Senior Customer Success Manager | 1 | $170,000 |
| Head of Sales | 1 | $205,000 |
| Senior Software Engineer (Full Stack) | 1 | $180,000 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $200,000 |
| FY2024 | 2 | $227,500 |
| FY2025 | 8 | $195,000 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)15%
- Tahap II (berkelayakan)15%
- Tahap III (berpengalaman)31%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)38%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
Pekerjaan
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $270,000–$300,000 Tahap IV | Sunnyvale, CA | 14 Jul 2025 | 3 Jan 2026 | Disahkan |
| Software Engineer, Machine Learning | $146,400–$180,000 Tahap I | Mountain View, CA | 15 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Engineer, Machine Learning | — Tahap I | Mountain View, CA | 15 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Senior Software Engineer (Full Stack) | $180,000–$210,000 Tahap II | Mountain View, CA | 15 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Engineer, Machine Learning | $240,000–$260,000 Tahap III | Mountain View, CA | 30 Jan 2025 | 1 Mac 2025 | Disahkan |
| Head of Sales | $205,000–$225,000 E-3 · Tahap II | Mountain View, CA | 23 Dis 2024 | 20 Jan 2025 | Disahkan |
| Senior Customer Success Manager | $170,000–$190,000 Tahap III | San Francisco, CA | 10 Okt 2024 | 11 Nov 2024 | Disahkan |
| Software Engineer, Machine Learning | $210,000–$230,000 Tahap III | Mountain View, CA | 4 Sep 2024 | 23 Sep 2024 | Disahkan |
| Research Scientist Lead | $245,000–$270,000 Tahap III | Newcastle, WA | 31 Mei 2024 | 10 Jun 2024 | Disahkan |
| Senior Software Engineer | $200,000–$230,000 Tahap IV | Sunnyvale, CA | 4 Mei 2023 | 22 Mei 2023 | Disahkan |
| Senior Software Engineer | $200,000–$230,000 Tahap IV | Sunnyvale, CA | 28 Apr 2023 | 22 Mei 2023 | Disahkan |
| Senior Software Engineer | $195,000–$225,000 Tahap IV | Sunnyvale, CA | 28 Apr 2023 | 22 Mei 2023 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
| Software Engineer | $195,000–$215,000 Tahap IV | Sunnyvale, CA | 8 Dis 2022 | 3 Jan 2023 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).