Laman Utama › Majikan › Performance Food Group, Inc.
Performance Food Group, Inc.: Gaji H-1B dan penajaan
Performance Food Group, Inc. memfailkan 17 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 16. Gaji median yang ditawarkan: $138,972.
Adakah Performance Food Group, Inc. menaja visa H-1B?
Performance Food Group, Inc. memfailkan 17 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 23 Jun 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| IT Product Line Service Manager | 2 | $115,000 |
| Sr. Developer I | 2 | $123,432 |
| Sr. Data Analyst II | 2 | $132,184 |
| Senior Developer I | 1 | $110,000 |
| Engineer, Cloud DevOps | 1 | $151,986 |
| Director, Network & Voice Services | 1 | $200,000 |
| Sr. Network Engineer | 1 | $140,000 |
| Area Manager | 1 | $175,000 |
| Financial Analyst (Accountant II) | 1 | $100,000 |
| Security Engineering Manager | 1 | $155,000 |
| Sr Cloud Architect II | 1 | $175,000 |
| Sr Developer II | 1 | $137,945 |
| Senior Cloud Engineer | 1 | $157,248 |
| Sr. Manager, IT | 1 | $160,040 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $115,000 |
| FY2024 | 2 | $123,432 |
| FY2025 | 6 | $136,092 |
| FY2026 | 5 | $157,248 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)8%
- Tahap II (berkelayakan)31%
- Tahap III (berpengalaman)8%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)54%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
- Richmond, VA8
- Englewood, CO2
- Schaumburg, IL2
- Fuquay Varnia, NC1
- Westlake, TX1
- Torrance, CA1
- Stockton, CA1
- Fuquay Varina, NC1
Pekerjaan
- Software Developers7
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Data Scientists2
- Computer and Information Systems Managers1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Sales Managers1
- Accountants and Auditors1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. Manager, IT | $160,040 Tahap IV | Richmond, VA | 23 Jun 2026 | 12 Okt 2026 | Disahkan |
| Senior Cloud Engineer | $157,248 Tahap IV | Fuquay Varina, NC | 27 Apr 2026 | 27 Ogo 2026 | Disahkan |
| Sr Developer II | $137,945 | Englewood, CO | 30 Mac 2026 | 21 Sep 2026 | Disahkan |
| Sr Cloud Architect II | $175,000 Tahap IV | Richmond, VA | 13 Feb 2026 | 23 Feb 2026 | Disahkan |
| Security Engineering Manager | $155,000 Tahap IV | Richmond, VA | 12 Dis 2025 | 12 Jan 2026 | Disahkan |
| Sr. Data Analyst II | $132,184 | Richmond, VA | 5 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Sr. Data Analyst II | $132,184–$136,000 | Richmond, VA | 5 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Area Manager | $175,000 Tahap I | Torrance, CA | 20 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Financial Analyst (Accountant II) | $100,000 Tahap III | Stockton, CA | 7 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Sr. Network Engineer | $140,000 Tahap II | Richmond, VA | 15 Mac 2025 | 31 Mac 2025 | Disahkan |
| Director, Network & Voice Services | $200,000 | Westlake, TX | 25 Nov 2024 | 9 Dis 2024 | Disahkan |
| Sr. Developer I | $123,432 Tahap II | Schaumburg, IL | 29 Jul 2024 | 10 Nov 2024 | Disahkan |
| Sr. Developer I | $123,432 Tahap II | Schaumburg, IL | 25 Jul 2024 | 10 Nov 2024 | Ditolak |
| Senior Developer I | $110,000–$125,000 Tahap II | Englewood, CO | 22 Ogo 2023 | 21 Sep 2023 | Disahkan |
| Engineer, Cloud DevOps | $151,986 Tahap IV | Fuquay Varnia, NC | 21 Ogo 2023 | 1 Sep 2023 | Disahkan |
| IT Product Line Service Manager | $115,000–$135,000 Tahap IV | Richmond, VA | 5 Jun 2023 | 16 Jul 2023 | Disahkan |
| IT Product Line Service Manager | $115,000–$135,000 Tahap IV | Richmond, VA | 5 Jun 2023 | 12 Okt 2023 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).