Laman Utama › Majikan › Reform IT Solutions LLC
Reform IT Solutions LLC: Gaji H-1B dan penajaan
Reform IT Solutions LLC memfailkan 16 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 15. Gaji median yang ditawarkan: $97,386.
Adakah Reform IT Solutions LLC menaja visa H-1B?
Reform IT Solutions LLC memfailkan 16 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 12 Jun 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Senior IT Applications Developer | 3 | $118,560 |
| Data Scientist | 3 | $93,226 |
| AI Engineer | 2 | $76,045 |
| Java Full Stack Developer | 1 | $109,845 |
| Software Developer | 1 | $108,222 |
| Cloud Programmer | 1 | $102,877 |
| Full Stack Developer | 1 | $102,190 |
| AWS Cloud Native Developer | 1 | $109,283 |
| Salesforce Developer | 1 | $90,896 |
| MLOps Engineer | 1 | $84,323 |
| Full Stack AI/ML Engineer | 1 | $97,386 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2026 | 16 | $97,386 |
Tahap gaji lazim
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
- Lincoln, NE3
- Woodlawn, MD2
- Wilmington, DE1
- Malvern, PA1
- Trenton, NJ1
- Mountain View, CA1
- Troy, MI1
- Atlanta, GA1
- Tampa, FL1
- Plano, TX1
- Wentzville, MO1
- St. Louis, MO1
- St. Charles, MO1
Pekerjaan
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| AI Engineer | $76,045 Tahap I | St. Charles, MO | 12 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Data Scientist | $84,323 Tahap I | Woodlawn, MD | 8 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Data Scientist | $96,013 Tahap II | Malvern, PA | 5 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Cloud Programmer | $102,877 Tahap I | Mountain View, CA | 5 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Software Developer | $108,222 Tahap II | Trenton, NJ | 5 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Full Stack AI/ML Engineer | $97,386 Tahap II | St. Louis, MO | 5 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| MLOps Engineer | $84,323 Tahap I | Woodlawn, MD | 5 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Full Stack Developer | $102,190 Tahap II | Troy, MI | 5 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Salesforce Developer | $90,896 Tahap I | Plano, TX | 5 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Data Scientist | $93,226 Tahap II | Tampa, FL | 5 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| AI Engineer | $76,045 Tahap I | Wentzville, MO | 5 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| AWS Cloud Native Developer | $109,283 Tahap II | Atlanta, GA | 5 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Java Full Stack Developer | $109,845 Tahap II | Wilmington, DE | 5 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Senior IT Applications Developer | $118,560 Tahap III | Lincoln, NE | 29 Apr 2026 | 1 Mei 2026 | Disahkan |
| Senior IT Applications Developer | $118,560 Tahap III | Lincoln, NE | 29 Apr 2026 | 1 Mei 2026 | Disahkan |
| Senior IT Applications Developer | $118,560 Tahap III | Lincoln, NE | 21 Apr 2026 | 1 Mei 2026 | Ditolak |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).