Data Gaji H1B

Laman Utama › Majikan › RNR IT Solutions Inc.

RNR IT Solutions Inc.: Gaji H-1B dan penajaan

RNR IT Solutions Inc. memfailkan 31 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 31. Gaji median yang ditawarkan: $100,000.

Permohonan (LCA)31
Disahkan31
Alamat majikanPlano, TX
Majikan bergantung H-1BTidak
Median gaji yang ditawarkan$100,000
Separuh tengah gaji$83,626–$112,920
Persentil ke-10 hingga ke-90$80,850–$132,870

Adakah RNR IT Solutions Inc. menaja visa H-1B?

RNR IT Solutions Inc. memfailkan 31 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 17 Jun 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.

Permohonan Kad Hijau (PERM) di RNR IT Solutions Inc.: 4 →

Gaji mengikut jawatan

JawatanLCAGaji median
Software Developer22$99,452
Software Developers3$82,056
Lead Salesforce Developer2$150,000
Vice President of Operations1$112,840
Sr. Salesforce Developer1$150,000
Senior Data Engineer1$100,000
Data Scientist1$96,034

Permohonan mengikut tahun fiskal

Tahun fiskalLCAGaji median
FY202314$98,904
FY20248$91,028
FY20257$105,997
FY20262$104,517

Tahap gaji lazim

Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.

Lokasi pekerjaan

Pekerjaan

Permohonan terkini

JawatanGaji asasLokasiDihantarTarikh mulaStatus
Data Scientist$96,034–$96,035
Tahap II
Denton, TX17 Jun 20261 Okt 2026Disahkan
Software Developer$113,000
Tahap II
Frisco, TX10 Dis 202517 Dis 2025Disahkan
Software Developer$102,752
Tahap II
Jacksonville, FL23 Jul 202530 Jul 2025Disahkan
Software Developer$115,000
Tahap I
Ashburn, VA23 Jul 20251 Jan 2026Disahkan
Senior Data Engineer$100,000
Tahap II
Brentwood, TN20 Jun 20251 Jul 2025Disahkan
Software Developer$96,000
Tahap I
Coppell, TX29 Mei 20251 Okt 2025Disahkan
Software Developer$105,997
Tahap II
Frisco, TX27 Jan 20253 Feb 2025Disahkan
Software Developer$123,656
Tahap II
New Rochelle, NY7 Jan 202514 Jan 2025Disahkan
Software Developer$123,656
Tahap II
New Rochelle, NY13 Dis 202417 Feb 2025Disahkan
Software Developer$82,056
Tahap I
Plano, TX22 Jun 20241 Okt 2024Disahkan
Software Developers$82,056
Tahap I
Plano, TX14 Jun 20241 Okt 2024Disahkan
Software Developers$82,056
Tahap I
Plano, TX14 Jun 20241 Okt 2024Disahkan
Software Developers$101,192
Tahap II
Plano, TX7 Mei 202414 Mei 2024Disahkan
Software Developer$82,056
Tahap I
Fort Worth, TX7 Mac 202414 Mac 2024Disahkan
Software Developer$100,000
Tahap II
Leander, TX29 Feb 20246 Mac 2024Disahkan
Software Developer$100,000
Tahap II
Leander, TX5 Feb 202413 Feb 2024Disahkan
Software Developer$101,192
Tahap II
Plano, TX11 Jan 202411 Jan 2024Disahkan
Software Developer$96,000
Tahap I
Parsippany, NJ12 Sep 202314 Sep 2023Disahkan
Lead Salesforce Developer$150,000
Tahap III
Washington, WA8 Ogo 20234 Nov 2023Disahkan
Sr. Salesforce Developer$150,000
Tahap III
Washington DC, DC31 Jul 20234 Nov 2023Disahkan
Lead Salesforce Developer$150,000
Tahap III
Washington DC, DC25 Jul 20234 Nov 2023Disahkan
Software Developer$80,850
Tahap I
Plano, TX22 Jun 20231 Okt 2023Disahkan
Software Developer$80,850
Tahap I
Plano, TX21 Jun 20231 Okt 2023Disahkan
Software Developer$85,197
Tahap I
Iselin, NJ19 Jun 20231 Okt 2023Disahkan
Software Developer$80,850
Tahap I
Coppell, TX14 Jun 202327 Jun 2023Disahkan
Software Developer$80,850
Tahap I
Plano, TX13 Jun 20231 Okt 2023Disahkan
Software Developer$107,640
Tahap I
Fremont, CA13 Jun 20231 Okt 2023Disahkan
Software Developer$132,870
Tahap II
Fremont, CA13 Jun 20231 Okt 2023Disahkan
Software Developer$98,904
Tahap II
Plano, TX12 Jun 20231 Okt 2023Disahkan
Vice President of Operations$112,840
Tahap III
Plano, TX25 Mei 20238 Jun 2023Disahkan
Software Developer$98,904
Tahap II
Plano, TX18 Mei 20231 Okt 2023Disahkan

Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).