Laman Utama › Majikan › TekLane Solutions Inc
TekLane Solutions Inc: Gaji H-1B dan penajaan
TekLane Solutions Inc memfailkan 31 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 31. Gaji median yang ditawarkan: $95,493.
Adakah TekLane Solutions Inc menaja visa H-1B?
TekLane Solutions Inc memfailkan 31 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 3 Jun 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Permohonan Kad Hijau (PERM) di TekLane Solutions Inc: 18 →
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Software Developer | 14 | $87,495 |
| IAM Engineer | 3 | $104,042 |
| Software Engineer | 2 | $100,048 |
| SailPoint Engineer | 2 | $84,094 |
| Intermediate iOS Developer | 2 | $87,859 |
| Sailpoint Developer | 2 | $112,923 |
| iOS Developer | 1 | $83,325 |
| Application Developer - Java-Sr | 1 | $127,878 |
| IAM Analyst | 1 | $106,995 |
| SailPoint/IAM Developer | 1 | $112,923 |
| Security Specialist Architect | 1 | $113,818 |
| IAM SailPoint Developer | 1 | $105,976 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $82,056 |
| FY2024 | 5 | $83,325 |
| FY2025 | 12 | $89,794 |
| FY2026 | 11 | $112,923 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)48%
- Tahap II (berkelayakan)42%
- Tahap III (berpengalaman)6%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)3%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
- Irving, TX11
- Euless, TX3
- Plano, TX3
- Arlington, TX3
- Bedford, TX2
- Atlanta, GA2
- Foster City, CA1
- Alpharetta, GA1
- Fort Worth, TX1
- Grand Prairie, TX1
- Middletown Township, NJ1
- Mesquite, TX1
- Houston, TX1
Pekerjaan
- Software Developers27
- Information Security Analysts2
- Computer User Support Specialists1
- Computer Network Architects1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| IAM SailPoint Developer | $105,976–$105,977 Tahap II | Houston, TX | 3 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Security Specialist Architect | $113,818–$113,819 Tahap II | Bedford, TX | 22 Apr 2026 | 28 Apr 2026 | Disahkan |
| Intermediate iOS Developer | $87,859–$88,000 Tahap I | Atlanta, GA | 11 Feb 2026 | 16 Feb 2026 | Disahkan |
| Sailpoint Developer | $112,923–$113,000 Tahap II | Arlington, TX | 11 Feb 2026 | 16 Feb 2026 | Disahkan |
| Sailpoint Developer | $112,923–$112,924 Tahap II | Arlington, TX | 28 Jan 2026 | 9 Feb 2026 | Disahkan |
| Intermediate iOS Developer | $87,859–$87,860 Tahap I | Atlanta, GA | 14 Jan 2026 | 20 Jan 2026 | Disahkan |
| SailPoint/IAM Developer | $112,923–$112,924 Tahap II | Bedford, TX | 18 Nov 2025 | 25 Nov 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $90,896–$90,897 Tahap I | Irving, TX | 2 Nov 2025 | 10 Nov 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $112,923–$112,924 Tahap II | Irving, TX | 2 Nov 2025 | 10 Nov 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $90,896–$90,897 Tahap I | Irving, TX | 2 Nov 2025 | 10 Nov 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $112,923–$112,924 Tahap II | Irving, TX | 2 Nov 2025 | 10 Nov 2025 | Disahkan |
| IAM Analyst | $106,995–$106,996 Tahap II | Mesquite, TX | 24 Jul 2025 | 1 Ogo 2025 | Disahkan |
| SailPoint Engineer | $84,094–$90,000 Tahap I | Fort Worth, TX | 18 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $84,094–$84,095 Tahap I | Irving, TX | 16 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| IAM Engineer | $104,042–$110,000 Tahap II | Irving, TX | 12 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| SailPoint Engineer | $84,094–$84,095 Tahap I | Plano, TX | 6 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Application Developer - Java-Sr | $127,878–$127,879 Tahap III | Plano, TX | 28 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| IAM Engineer | $149,781–$149,782 Tahap IV | Arlington, TX | 13 Mei 2025 | 20 Mei 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $84,094–$84,095 Tahap I | Irving, TX | 24 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $84,094–$84,095 Tahap I | Grand Prairie, TX | 18 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $105,997–$105,998 Tahap II | Plano, TX | 18 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $95,493–$95,494 Tahap I | Middletown Township, NJ | 18 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $84,094–$84,095 Tahap I | Irving, TX | 18 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Engineer | $101,192–$101,193 Tahap II | Euless, TX | 30 Apr 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Software Developer | $101,192–$101,193 Tahap II | Euless, TX | 29 Apr 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Software Developer | $82,056–$82,057 Tahap I | Irving, TX | 2 Apr 2024 | 8 Apr 2024 | Disahkan |
| iOS Developer | $83,325–$83,326 Tahap I | Alpharetta, GA | 13 Mac 2024 | 20 Mac 2024 | Disahkan |
| Software Developer | $82,056–$82,057 Tahap I | Irving, TX | 17 Okt 2023 | 17 Okt 2023 | Disahkan |
| Software Developer | $82,056–$82,057 Tahap I | Irving, TX | 22 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| Software Engineer | $98,904–$116,480 Tahap II | Euless, TX | 13 Dis 2022 | 20 Dis 2022 | Disahkan |
| IAM Engineer | $76,814–$106,080 Tahap III | Foster City, CA | 20 Okt 2022 | 26 Okt 2022 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).