Laman Utama › Majikan › TikTok Inc. › Software Engineer (Backend/Fullstack) - Trust and Safety
Software Engineer (Backend/Fullstack) - Trust and Safety di TikTok Inc.: Gaji H-1B
8 permohonan syarat buruh untuk jawatan Software Engineer (Backend/Fullstack) - Trust and Safety di TikTok Inc.. Gaji asas median yang ditawarkan $180,000; separuh tengah $150,500–$192,750.
Permohonan (LCA)8
Median gaji yang ditawarkan$180,000
Separuh tengah gaji$150,500–$192,750
Persentil ke-10 hingga ke-90$146,700–$202,000
Mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2024 | 2 | $160,500 |
| FY2025 | 4 | $168,000 |
| FY2026 | 1 | $200,000 |
Permohonan
| Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|
| $200,000 Tahap III | Bellevue, WA | 27 Feb 2026 | 6 Mac 2026 | Disahkan |
| $205,000 Tahap II | Bellevue, WA | 8 Mei 2025 | 19 Mei 2025 | Disahkan |
| $205,000 Tahap II | Bellevue, WA | 7 Mei 2025 | 19 Mei 2025 | Ditarik balik |
| $150,500 Tahap II | Bellevue, WA | 24 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| $150,500 Tahap II | Bellevue, WA | 11 Apr 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| $185,500 Tahap II | Bellevue, WA | 12 Feb 2025 | 24 Feb 2025 | Disahkan |
| $141,000 Tahap I | Bellevue, WA | 15 Apr 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| $180,000 Tahap III | Bellevue, WA | 10 Apr 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
Jawatan lain di TikTok Inc.
- Software Engineer$175,000
- Machine Learning Engineer$200,000
- Machine Learning Scientist$245,875
- Backend Software Engineer$210,400
- Product Manager$183,146
- Data Scientist$163,322
- Data Engineer$148,700
- Software Development Engineer in Test$159,000
- Data Engineer, E-Commerce$200,000
- Data Engineer - Data Platform$221,500
- Software Engineer, Recommendation Infrastructure$230,000
- Research Scientist$205,920
- Frontend Engineer$189,840
- Marketing Manager$230,000
- Senior Software Engineer$240,000
- Backend Software Engineer, TikTok Privacy$220,000
- Backend Software Engineer - Trust and Safety$205,000
- Software Engineer - E-commerce Recommendation Infrastructure$237,000
- Software Engineer - Recommendation Developer Infrastructure$225,500
- Machine Learning Manager$366,156
- Product Manager - Senior$350,254
- Technical Program Manager$240,000
- Senior Backend Software Engineer$258,680
- Senior Data Scientist$264,440
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).