Laman Utama › Majikan › V2 Innovations Inc
V2 Innovations Inc: Gaji H-1B dan penajaan
V2 Innovations Inc memfailkan 28 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 28. Gaji median yang ditawarkan: $92,893.
Majikan bergantung H-1B mempunyai bahagian besar pekerja H-1B (contohnya 15% atau lebih daripada tenaga kerja 51 orang atau lebih) dan mesti mengikuti peraturan tambahan untuk tidak menggantikan pekerja AS.
Adakah V2 Innovations Inc menaja visa H-1B?
V2 Innovations Inc memfailkan 28 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 18 Jun 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Software Developer | 11 | $81,744 |
| Sr. Software Developer | 8 | $101,056 |
| Data Scientist | 5 | $86,965 |
| QA Lead | 1 | $95,000 |
| Database Administrator | 1 | $100,000 |
| Full Stack Developer | 1 | $98,000 |
| Sr. D365 Business Analyst | 1 | $127,000 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $83,886 |
| FY2024 | 8 | $96,500 |
| FY2025 | 11 | $85,363 |
| FY2026 | 7 | $86,965 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)39%
- Tahap II (berkelayakan)54%
- Tahap III (berpengalaman)4%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)4%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
- Canton, MI7
- Farmington, MI4
- Novi, MI2
- Lawrence Township, NJ1
- Houston, TX1
- Cumming, GA1
- Farmington Hills, MI1
- Aurora, IL1
- Blue Ash, OH1
- Nashville, TN1
- Plano, TX1
- Kildeer, IL1
- Deerfield Beach, FL1
- Chicago, IL1
- Redmond, WA1
- Frisco, TX1
- Louisville, KY1
- Elgin, IL1
Pekerjaan
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. Software Developer | $102,190 Tahap II | Farmington, MI | 18 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Data Scientist | $86,965 Tahap II | Novi, MI | 18 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Data Scientist | $66,102 Tahap I | Canton, MI | 18 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Sr. Software Developer | $102,190 Tahap II | Farmington, MI | 8 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Data Scientist | $86,965 Tahap II | Novi, MI | 8 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Data Scientist | $66,102 Tahap I | Canton, MI | 4 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Data Scientist | $119,558–$130,000 Tahap III | Elgin, IL | 2 Jun 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Sr. Software Developer | $94,765 Tahap II | Louisville, KY | 7 Jul 2025 | 14 Jul 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $84,094 Tahap I | Frisco, TX | 16 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $97,032 Tahap II | Canton, MI | 16 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $110,635 Tahap I | Redmond, WA | 16 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $79,373 Tahap I | Canton, MI | 16 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $85,363 Tahap I | Chicago, IL | 16 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $79,373 Tahap I | Farmington, MI | 16 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $79,373 Tahap I | Canton, MI | 16 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $79,373–$80,000 Tahap I | Canton, MI | 16 Jun 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Sr. D365 Business Analyst | $127,000–$135,000 Tahap IV | Deerfield Beach, FL | 12 Mac 2025 | 31 Mac 2025 | Disahkan |
| Sr. Software Developer | $110,000 Tahap II | Kildeer, IL | 3 Dis 2024 | 24 Mei 2025 | Disahkan |
| Database Administrator | $100,000 Tahap II | Nashville, TN | 11 Sep 2024 | 18 Sep 2024 | Disahkan |
| Full Stack Developer | $98,000 Tahap II | Farmington, MI | 4 Sep 2024 | 11 Sep 2024 | Disahkan |
| Software Developer | $106,000 Tahap II | Plano, TX | 29 Jul 2024 | 5 Ogo 2024 | Disahkan |
| Software Developer | $74,651 Tahap I | Farmington Hills, MI | 19 Jun 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Software Developer | $81,744 Tahap I | Aurora, IL | 19 Jun 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Sr. Software Developer | $91,021 Tahap II | Canton, MI | 19 Jun 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| QA Lead | $95,000 Tahap II | Blue Ash, OH | 8 Mei 2024 | 15 Mei 2024 | Disahkan |
| Sr. Software Developer | $102,877 Tahap II | Cumming, GA | 9 Nov 2023 | 20 Nov 2023 | Disahkan |
| Sr. Software Developer | $99,923 Tahap II | Lawrence Township, NJ | 5 Dis 2022 | 19 Dis 2022 | Disahkan |
| Sr. Software Developer | $67,850 Tahap II | Houston, TX | 4 Nov 2022 | 7 Nov 2022 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).