Laman Utama › Majikan › Verinova Technologies, LLC.
Verinova Technologies, LLC.: Gaji H-1B dan penajaan
Verinova Technologies, LLC. memfailkan 19 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 19. Gaji median yang ditawarkan: $97,386.
Adakah Verinova Technologies, LLC. menaja visa H-1B?
Verinova Technologies, LLC. memfailkan 19 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 18 Feb 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Software Developer | 3 | $110,802 |
| Salesforce Developer | 2 | $105,986 |
| UI Developer | 2 | $98,145 |
| Oms Technical Support | 2 | $84,729 |
| Microsoft Dynamics Ax Developer Consultant | 1 | $99,008 |
| Security Engineer | 1 | $68,890 |
| UI Front End Developer | 1 | $102,877 |
| DevOps Engineer | 1 | $101,192 |
| Software Developer III | 1 | $85,426 |
| Software Engineer | 1 | $103,605 |
| Oracle Database Administrator | 1 | $91,062 |
| Data Analyst | 1 | $92,040 |
| Network Engineer | 1 | $73,882 |
| Sr. Network Engineer | 1 | $90,667 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $102,690 |
| FY2024 | 7 | $93,413 |
| FY2025 | 5 | $92,040 |
| FY2026 | 4 | $94,026 |
Tahap gaji lazim
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
- Alpharetta, GA7
- St. Louis, MO6
- New York, NY1
- Downers Grove, IL1
- Asheville, NC1
- Dallas, TX1
- Charlotte, NC1
- Richfield, MN1
Pekerjaan
- Software Developers12
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Network and Computer Systems Administrators2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Database Administrators1
- Data Scientists1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $97,386 Tahap II | St. Louis, MO | 18 Feb 2026 | 2 Mac 2026 | Disahkan |
| Software Developer | $110,802 Tahap II | St. Louis, MO | 12 Feb 2026 | 2 Mac 2026 | Disahkan |
| Sr. Network Engineer | $90,667 Tahap III | St. Louis, MO | 1 Dis 2025 | 9 Dis 2025 | Disahkan |
| Network Engineer | $73,882 Tahap II | St. Louis, MO | 1 Dis 2025 | 9 Dis 2025 | Disahkan |
| Oracle Database Administrator | $91,062 Tahap II | Alpharetta, GA | 14 Apr 2025 | 22 Apr 2025 | Disahkan |
| Data Analyst | $92,040 Tahap II | Alpharetta, GA | 11 Apr 2025 | 21 Apr 2025 | Disahkan |
| Software Developer | $112,986 Tahap II | Charlotte, NC | 17 Dis 2024 | 24 Dis 2024 | Disahkan |
| Software Engineer | $103,605 Tahap II | Richfield, MN | 9 Dis 2024 | 17 Dis 2024 | Disahkan |
| Oms Technical Support | $83,533 Tahap II | Alpharetta, GA | 6 Dis 2024 | 16 Dis 2024 | Disahkan |
| Oms Technical Support | $85,925 Tahap II | Alpharetta, GA | 21 Jun 2024 | 8 Jul 2024 | Disahkan |
| UI Developer | $102,877 Tahap II | Alpharetta, GA | 31 Mei 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Software Developer III | $85,426 Tahap II | St. Louis, MO | 13 Feb 2024 | 21 Feb 2024 | Disahkan |
| UI Developer | $93,413 Tahap II | St. Louis, MO | 8 Dis 2023 | 18 Dis 2023 | Disahkan |
| Security Engineer | $68,890 Tahap II | Asheville, NC | 5 Dis 2023 | 13 Dis 2023 | Disahkan |
| UI Front End Developer | $102,877 Tahap II | Alpharetta, GA | 16 Okt 2023 | 24 Okt 2023 | Disahkan |
| DevOps Engineer | $101,192 Tahap II | Dallas, TX | 10 Okt 2023 | 18 Okt 2023 | Disahkan |
| Salesforce Developer | $102,690 Tahap II | Downers Grove, IL | 20 Sep 2023 | 28 Sep 2023 | Disahkan |
| Microsoft Dynamics Ax Developer Consultant | $99,008 Tahap II | Alpharetta, GA | 7 Jun 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| Salesforce Developer | $109,283 Tahap II | New York, NY | 24 Apr 2023 | 2 Mei 2023 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).