Laman Utama › Majikan › Wi-Fi Alliance
Wi-Fi Alliance: Gaji H-1B dan penajaan
Wi-Fi Alliance memfailkan 22 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 22. Gaji median yang ditawarkan: $170,457.
Adakah Wi-Fi Alliance menaja visa H-1B?
Wi-Fi Alliance memfailkan 22 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 28 Mei 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Principal Systems Engineer | 4 | $166,912 |
| Principal Engineer | 3 | $197,157 |
| Systems Engineer | 2 | $150,343 |
| Director, SQA & Systems Engineering | 2 | $176,104 |
| Manager, Systems Engineering | 2 | $176,104 |
| Senior Systems Engineer | 2 | $158,481 |
| VP of Technology | 2 | $287,390 |
| Senior Software Engineer | 2 | $170,000 |
| Software Engineer | 1 | $141,378 |
| Director, SQA and Systems Engineering | 1 | $195,000 |
| Social Media Specialist | 1 | $41,850 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $160,686 |
| FY2024 | 6 | $170,914 |
| FY2025 | 4 | $168,481 |
| FY2026 | 7 | $181,293 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)5%
- Tahap II (berkelayakan)20%
- Tahap III (berpengalaman)50%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)25%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
Pekerjaan
- Computer Systems Engineers/Architects9
- Software Quality Assurance Analysts and Testers8
- Software Developers2
- Computer and Information Systems Managers2
- Public Relations Specialists1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Director, SQA & Systems Engineering | $181,293–$280,000 Tahap III | Santa Clara, CA | 28 Mei 2026 | 27 Nov 2026 | Disahkan |
| Principal Engineer | $201,053–$231,000 Tahap IV | Santa Clara, CA | 27 Mei 2026 | 13 Nov 2026 | Disahkan |
| Senior Software Engineer | $170,000–$190,000 Tahap III | Santa Clara, CA | 22 Mei 2026 | 17 Nov 2026 | Disahkan |
| VP of Technology | $318,781–$355,000 Tahap III | Santa Clara, CA | 21 Mei 2026 | 17 Nov 2026 | Disahkan |
| Principal Systems Engineer | $181,293–$190,000 Tahap III | Santa Clara, CA | 21 Mei 2026 | 13 Nov 2026 | Disahkan |
| Manager, Systems Engineering | $181,293–$210,000 Tahap III | Santa Clara, CA | 21 Mei 2026 | 13 Nov 2026 | Disahkan |
| Principal Systems Engineer | $140,341–$200,000 | Santa Clara, CA | 20 Apr 2026 | 5 Okt 2026 | Disahkan |
| Senior Software Engineer | $170,000–$180,000 Tahap III | Santa Clara, CA | 2 Jul 2025 | 27 Dis 2025 | Disahkan |
| Senior Systems Engineer | $150,000–$170,000 Tahap II | Santa Clara, CA | 25 Apr 2025 | 24 Okt 2025 | Disahkan |
| VP of Technology | $256,000–$355,000 Tahap III | Santa Clara, CA | 10 Apr 2025 | 8 Okt 2025 | Disahkan |
| Senior Systems Engineer | $166,962 Tahap III | Santa Clara, CA | 2 Dis 2024 | 7 Mac 2025 | Disahkan |
| Principal Engineer | $197,157 Tahap IV | Santa Clara, CA | 26 Jul 2024 | 15 Jan 2025 | Disahkan |
| Principal Engineer | $194,875–$198,000 Tahap IV | Santa Clara, CA | 19 Jul 2024 | 15 Jan 2025 | Disahkan |
| Social Media Specialist | $41,850–$61,850 Tahap I | Austin, TX | 9 Apr 2024 | 1 Okt 2024 | Disahkan |
| Manager, Systems Engineering | $170,914–$190,000 Tahap III | Santa Clara, CA | 18 Mac 2024 | 1 Mei 2024 | Disahkan |
| Director, SQA & Systems Engineering | $170,914–$239,021 Tahap III | Santa Clara, CA | 20 Nov 2023 | 27 Nov 2023 | Disahkan |
| Principal Systems Engineer | $169,773–$180,000 | Santa Clara, CA | 20 Nov 2023 | 27 Nov 2023 | Disahkan |
| Systems Engineer | $160,686 Tahap II | Santa Clara, CA | 19 Jul 2023 | 24 Jul 2023 | Disahkan |
| Principal Systems Engineer | $164,050–$174,960 Tahap IV | Santa Clara, CA | 11 Apr 2023 | 5 Okt 2023 | Disahkan |
| Software Engineer | $141,378–$150,000 Tahap II | Santa Clara, CA | 16 Dis 2022 | 27 Dis 2022 | Disahkan |
| Director, SQA and Systems Engineering | $195,000–$235,000 Tahap IV | Santa Clara, CA | 7 Dis 2022 | 28 Mei 2023 | Disahkan |
| Systems Engineer | $140,000 Tahap II | Santa Clara, CA | 6 Okt 2022 | 24 Okt 2022 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).