Laman Utama › Majikan › YinzCam, Inc.
YinzCam, Inc.: Gaji H-1B dan penajaan
YinzCam, Inc. memfailkan 17 permohonan syarat buruh untuk visa H-1B dan berkaitan dalam tahun fiskal 2023–2026; disahkan: 17. Gaji median yang ditawarkan: $110,000.
Adakah YinzCam, Inc. menaja visa H-1B?
YinzCam, Inc. memfailkan 17 permohonan syarat buruh dalam tahun fiskal 2023–2026, yang terkini dihantar pada 20 Mei 2026. LCA adalah langkah pertama dalam petisyen H-1B, jadi majikan telah menaja atau bersedia untuk menaja pekerja H-1B; ia tidak menjamin penajaan untuk mana-mana jawatan tertentu. Semak senarai pekerjaan majikan itu sendiri.
Permohonan Kad Hijau (PERM) di YinzCam, Inc.: 4 →
Gaji mengikut jawatan
| Jawatan | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| Senior Android Developer | 4 | $142,096 |
| Android Developer | 3 | $113,300 |
| iOS Developer | 2 | $88,505 |
| Distributed Systems Engineer | 1 | $120,000 |
| BI Developer | 1 | $76,000 |
| Senior Web Developer | 1 | $120,000 |
| Software Developer - Backend | 1 | $93,038 |
| Technical Project Manager | 1 | $90,912 |
| Product Manager | 1 | $85,000 |
| Jr. Digital Project Manager | 1 | $65,000 |
| Jr. Application Engineer | 1 | $76,918 |
Permohonan mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $97,400 |
| FY2024 | 3 | $140,000 |
| FY2025 | 5 | $113,300 |
| FY2026 | 5 | $85,000 |
Tahap gaji lazim
- Tahap I (permulaan)24%
- Tahap II (berkelayakan)29%
- Tahap III (berpengalaman)18%
- Tahap IV (kompeten sepenuhnya)29%
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Lokasi pekerjaan
Pekerjaan
- Software Developers12
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Data Scientists1
- Project Management Specialists1
Permohonan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Jr. Application Engineer | $76,918 Tahap I | Pittsburgh, PA | 20 Mei 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Jr. Digital Project Manager | $65,000 Tahap I | Pittsburgh, PA | 20 Mei 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| iOS Developer | $92,210 Tahap I | Oklahoma City, OK | 20 Mei 2026 | 1 Okt 2026 | Disahkan |
| Senior Android Developer | $144,192 Tahap IV | Pittsburgh, PA | 20 Jan 2026 | 2 Apr 2026 | Disahkan |
| Product Manager | $85,000 Tahap II | Pittsburgh, PA | 14 Nov 2025 | 8 Dis 2025 | Disahkan |
| Software Developer - Backend | $93,038 Tahap II | Pittsburgh, PA | 20 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Android Developer | $123,060 Tahap II | Pittsburgh, PA | 20 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Android Developer | $113,300 Tahap III | Pittsburgh, PA | 20 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Technical Project Manager | $90,912 Tahap II | Pittsburgh, PA | 15 Mei 2025 | 1 Okt 2025 | Disahkan |
| Senior Android Developer | $140,000 Tahap IV | Pittsburgh, PA | 20 Dis 2024 | 15 Apr 2025 | Disahkan |
| Senior Web Developer | $120,000 Tahap III | Pittsburgh, PA | 30 Mei 2024 | 7 Jun 2024 | Disahkan |
| Senior Android Developer | $169,596 Tahap IV | Pittsburgh, PA | 18 Mac 2024 | 5 Sep 2024 | Disahkan |
| Senior Android Developer | $140,000 Tahap IV | Pittsburgh, PA | 20 Nov 2023 | 4 Dis 2023 | Disahkan |
| BI Developer | $76,000 Tahap II | Pittsburgh, PA | 2 Jun 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| iOS Developer | $84,800 Tahap I | Oklahoma City, OK | 1 Jun 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| Distributed Systems Engineer | $120,000 Tahap IV | Pittsburgh, PA | 16 Mac 2023 | 31 Mac 2023 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
| Android Developer | $110,000 Tahap III | Pittsburgh, PA | 9 Dis 2022 | 3 Jan 2023 | Disahkan |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).