Laman Utama › Kad hijau › Tyson Foods, Inc.
Tyson Foods, Inc.: penajaan kad hijau (PERM)
Tyson Foods, Inc. telah mengemukakan 22 permohonan sijil buruh PERM yang diputuskan dalam tahun fiskal 2024–2026; disahkan: 21. Median gaji yang ditawarkan $93,787; median masa dari pengajuan hingga pengesahan: 513 hari.
Permohonan PERM22
Disahkan21
Median gaji yang ditawarkan$93,787
Median hari hingga pengesahan513
Sudah bekerja untuk majikan100%
Pekerja (seperti yang dikemukakan)12,054
Beroperasi sejak1935
Alamat majikanSpringdale, AR
Gaji H-1B di Tyson Foods, Inc. →
Jawatan
| Jawatan | Permohonan PERM | Gaji median |
|---|---|---|
| Senior Auditor | 6 | $80,000 |
| Lead Data Engineer | 2 | $115,149 |
| SAP Technical Solution Architect | 1 | $110,032 |
| Staff Architect - EDI | 1 | $93,787 |
| Lead Analyst Security | 1 | $115,149 |
| Sr. Analyst-Innovation and Emerging Technology | 1 | $81,160 |
| Data Analytics Senior | 1 | $77,413 |
| Manager - International Finance and Accounting | 1 | $95,000 |
| Lead Technical Analyst | 1 | $130,688 |
| Senior Mobile Developer | 1 | $110,032 |
| Senior Data Modeler | 1 | $90,000 |
| Manager Insights and Analytics | 1 | $111,530 |
| Sr. Developer Applications | 1 | $80,933 |
| Lead Analyst Applications | 1 | $104,437 |
| Sr. Data Engineer | 1 | $81,000 |
| Staff Architect Applications | 1 | $105,000 |
Lokasi kerja
Jawatan
- Software Developers7
- Accountants and Auditors7
- Computer Systems Analysts4
- Project Management Specialists1
- Data Warehousing Specialists1
- Data Scientists1
Keputusan terkini
| Jawatan | Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Diputuskan | Status | Hari |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Staff Architect Applications | $105,000–$192,000 | Springdale, AR | 24 Okt 2024 | 9 Mac 2026 | Disahkan | 501 |
| Sr. Data Engineer | $81,000–$155,000 | Springdale, AR | 21 Okt 2024 | 6 Mac 2026 | Disahkan | 501 |
| Sr. Developer Applications | $80,933–$112,500 | Springdale, AR | 17 Sep 2024 | 19 Feb 2026 | Disahkan | 520 |
| Lead Analyst Applications | $104,437–$120,000 | Springdale, AR | 6 Sep 2024 | 19 Feb 2026 | Disahkan | 531 |
| Senior Auditor | $80,000–$95,000 | Springdale, AR | 26 Ogo 2024 | 21 Jan 2026 | Disahkan | 513 |
| Senior Auditor | $80,000–$95,000 | Springdale, AR | 26 Ogo 2024 | 21 Jan 2026 | Disahkan | 513 |
| Senior Auditor | $80,000–$95,000 | Springdale, AR | 26 Ogo 2024 | 21 Jan 2026 | Disahkan | 513 |
| Senior Auditor | $80,000–$95,000 | Springdale, AR | 26 Ogo 2024 | 21 Jan 2026 | Disahkan | 513 |
| Senior Auditor | $80,000–$95,000 | Springdale, AR | 26 Ogo 2024 | 21 Jan 2026 | Disahkan | 513 |
| Lead Data Engineer | $115,149–$125,000 | Springdale, AR | 17 Jul 2024 | 15 Dis 2025 | Disahkan, luput | 516 |
| Lead Data Engineer | $115,149–$125,000 | Springdale, AR | 17 Jul 2024 | 15 Dis 2025 | Disahkan, luput | 516 |
| Senior Data Modeler | $90,000–$110,000 | Springdale, AR | 15 Jul 2024 | 15 Dis 2025 | Disahkan, luput | 518 |
| Manager Insights and Analytics | $111,530–$150,000 | Springdale, AR | 9 Jul 2024 | 15 Dis 2025 | Disahkan, luput | 524 |
| Lead Analyst Security | $115,149–$135,000 | Springdale, AR | 15 Mac 2024 | 15 Jul 2025 | Disahkan | 487 |
| Staff Architect - EDI | $93,787–$145,000 | Springdale, AR | 4 Dis 2023 | 12 Mei 2025 | Disahkan | 525 |
| SAP Technical Solution Architect | $110,032–$161,000 | Springdale, AR | 7 Dis 2023 | 8 Mei 2025 | Disahkan | 518 |
| Senior Mobile Developer | $110,032 | Springdale, AR | 2 Nov 2023 | 4 Apr 2025 | Disahkan, luput | 519 |
| Lead Technical Analyst | $130,688 | Springdale, AR | 31 Okt 2023 | 28 Feb 2025 | Disahkan, luput | 486 |
| Manager - International Finance and Accounting | $95,000–$140,000 | Springdale, AR | 29 Sep 2023 | 4 Feb 2025 | Disahkan, luput | 494 |
| Data Analytics Senior | $77,413 | Springdale, AR | 23 Ogo 2023 | 4 Dis 2024 | Disahkan, luput | 469 |
| Sr. Analyst-Innovation and Emerging Technology | $81,160 | Springdale, AR | 21 Ogo 2023 | 4 Dis 2024 | Disahkan, luput | 471 |
| Senior Auditor | $80,000–$95,000 | Springdale, AR | 26 Ogo 2024 | 26 Ogo 2024 | Ditarik balik | — |
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. Sijil PERM ialah satu langkah menuju kad hijau; USCIS membuat keputusan mengenai petisyen. Bukan nasihat undang-undang. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan OFLC PERM, tahun fiskal 2024–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).