Data Gaji H1B

Laman Utama › Bidang Kerja › Software Developers › San Carlos, CA

Software Developers di San Carlos, CA: Gaji H-1B

109 permohonan syarat buruh untuk pekerjaan ini dengan lokasi kerja di San Carlos, CA. Gaji asas median yang ditawarkan $169,685; separuh tengah $149,500–$200,000.

Permohonan (LCA)109
Median gaji yang ditawarkan$169,685
Separuh tengah gaji$149,500–$200,000
Persentil ke-10 hingga ke-90$132,870–$230,397

Mengikut tahap gaji

Tahap gajiGaji median
Tahap I (permulaan)$135,699
Tahap II (berkelayakan)$160,000
Tahap III (berpengalaman)$187,574
Tahap IV (kompeten sepenuhnya)$234,000

Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.

Majikan

MajikanLCAGaji median
Natera, Inc.18$155,605
Genesis Intelligence Inc.12$187,574
XP Health, Inc.9$187,741
Retell AI, Inc.8$250,000
Joby Aero, Inc.7$175,000
Noah Medical Corporation4$185,994
Obvio Inc4$165,818
Robust.ai, Inc.3$190,000
Hexus AI Corp.3$158,000
ZipHQ, Inc.3$220,000
Moon Surgical, Inc.2$150,000
Presto Automation, Inc.2$133,935
Strategic IT Experts, Inc.2$152,000
Frontpoint AI LLC2$124,800
Tesla, Inc.2$150,000
Presto Phoenix Inc.2$145,000
Vivid Labs Holdings, Inc.2$160,000
PerigonSoft LLC1$107,640
Yummly, Inc.1$167,890
Zap Surgical Systems, Inc.1$160,000
Presto Automation, Inc. (d.b.a. Presto)1$158,080
CelLink Corporation1$125,000
Maplebear Inc.1$215,000
Anoki Inc.1$115,000
Farmer's Business Network Inc.1$234,000
Compunnel Software Group, Inc1$147,500
Electric Hydrogen Co1$147,000
Maxil Technology Solutions, Inc.1$155,605
Move, Inc1$206,271
Swift Solar, Inc.1$175,000
Nautilus Subsidiary, Inc1$182,000
Clear Labs, Inc.1$183,310
Tipping Points Technology Limited1$161,637
Tangible Robots, Inc.1$250,000
OpenArt AI, Inc.1$140,000
Nexxen Inc.1$145,000
StrataVision AI, Inc.1$161,637
Monogram AI, Inc.1$161,637
BeOne Medicines USA, Inc.1$215,000
Confluent, Inc.1$213,000

Gelaran jawatan

Penaja H-1B di San Carlos, CA →

Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).